Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Toplam 7 sonuçtan 1 ile 5 arasýndakiler gösteriliyor.
    BanMaster... SaTuSa isimli üyenin avatarý
    Bulunduðu Yer
    35½ K∂rþýy∂k∂

TmC' nin ekipten ayrýlýþý hakkýnda önemli bilgilendirme !!!

Yazýmý sert yazmak zorunda olduðum için herkesten öncelikli olarak özür dilerim. Ancak durum fazlasýyla hassas olduðu ve bazý arkadaþlarýmýz bu durumu kendi amaçlarý için kullandýðý için bu konuyu açma gereði duyduk...

TmC üye isimli, herkesinde yakýndan tanýdýðý Metin arkadaþýmýzýn ekipten ayrýlma durumu oldu. Ancak bu durum kesinlikle ekiple veya site için durumla alakalý deðildir. Tamamen TmC'nin kendi insiyatifinde geliþen bir olaydýr..

Gerek iþlerinin yoðunluðu, gerekse özel nedenlerinden dolayý forumla eskisi gibi ilgilenemeyeceðinden dolayý kendisi bu þekilde bir karar aldý. Bize de bu karara saygý göstermek kaldý... Kimse zannetmesinki kendisi ekipten ayrýldýðý için aramýzdaki samimiyet zayýflamýþtýr. Aksine dostluðumuz her zaman baki olduðundan eski statüsü ne ise aynen devam etmektedir.

Nasýl ki bir üyeye saygýsýzlýk yapýlmasýna müsade etmiyorsak, ayrýca nasýl ki yönetim ekibine yapýlan saygýsýzlýðý kesinlikle affetmiyorsak ayný durum yine geçerlidir. TmC yönetim ekibindeymiþ gibi deðerlendirilecektir.

Bu kendi talebi deðil tamamen bizim görüþümüzdür...

Daðýlmaya müsait, içerisinde sürekli sorun yaþayan bir ekip olmadýðýmýzý herkesin çok iyi þekilde anlamasýný isteriz. Özel üyelikten normal üyeliðe geçiþini de yine kendisi talep etmiþtir. Zaten yetki gibi sýkýntýlarýnýn olmadýðýný da buradan anlayabiliriz.

Sadece TmC için deðil, bu forumda yeni üye olan bir arkadaþýmýza da yapýlacak sataþma, sözlü saldýrý veya ukalalýk yine effedilemeyen bir harekettir ve gerekleri de en sert þekilde uygulanacaktýr.

Saygý ve arkadaþlýðý esas aldýðýmýz bu ortamýn huzurunu kaçýrmaya yönelik tüm hareketler, yazýlar süresiz uzaklaþtýrma olarak bu hareketleri sergileyen arkadaþlara geri dönecektir.

Forum ortamýnýn gerektirdiði þekilde davranmak istemeyen ve kurallara özen göstermeyen arkadaþlarýmýza þimdiden rica ediyoruz; BU FORUMU KULLANMAYINIZ !!!

Muhabbeti, saygýyý ve içtenliði esas alan herkese kapýlarýmýz ardýna kadar açýktýr ve her türlü desteði sonuna kadar vereceðimizden de emin olabilirsiniz.

Saygýlarýmla...

Administrator XANTHE isimli üyenin avatarý
    Bulunduðu Yer
    ANTALYA

Cevap: TmC' nin ekipten ayrýlýþý hakkýnda önemli bilgilendirme !!!

Eski deðil eskimeyecek bir dost olarak gene forumda yaralý paylaþýmlar yaparak forumumuza renk katacaðýndan eminim Metin Abi'nin. Bundan önceki ve bundan sonraki olacak olan tüm faydalý paylaþýmlarýnýz için çok teþekkürler. Böylesi bir karada duygusal deðil tamamen profosyonelce davranan Metin Abi ve tüm site yönetimine teþekkürler.

Tecrübeli Üye doctrolg isimli üyenin avatarý
    Bulunduðu Yer
    istanbul

Bu forumda, hiçbir yöneticinin yetki amaçlý yöneticilik yaptýðýný zannetmiyorum. Çoðu yöneticinin hatta çoðu demek bile abes oldu ki tüm yönetici arkadaþlarýn bunu ÝÞ deðilde DOSTLUK adýn yaptýklarýný biliyor en azýndan hissediyorum. Zaten (üyelik tarihim infomda görünmektedir) bu yüzden bunca zamandýr burda vakit geçirmekteyim. Metin eðer bir ünvan peþinde olsa yöneticilikten vazgeçmezdi, bu onun karakterini ve kiþiliðini göstermektedir. Sizlerin mecbur olmadýðý halde, bir sorunu halletmek için sorunun kaynaklandýðý cihaz elinizdekinden farklý olmasýna raðmen o cihazý bulup sorunu halletmeye çalýþtýðýnýzý gördükten sonra, hâla bu durumu kendi amaçlarý için kullananlar olduðunu duymak bile þahsým adýna çok üzücü. Metin'inbu kararýna saygý duyuyor, yoðunluðunu atlatýr atlatmaz aramýzda olacaðýna eminim. Gerisi boþ þeyler zaten, bu kadar ufak birþeyi bile problem yapýp konu açýlmasýna sebebiyet veren örümcek beyinlilere aldýrmayýn, Aslolan insandýr gerisi teferruattýr. Sizlerin nasýl insanlar olduðunuda çoðumuz bilmekte. BÝLMEYENLER BÝLE............
    Sadece ÝNSAN..!!

Aktif Üye ugruzn isimli üyenin avatarý

Malesef ki kuþ beyinli insanlar heryerdeler...

Misafir.
    Ziyaretçi

þahinin bu konuyu açma olayý bir kiþiyle yaþadýðým durumlardan dolayýdýr. o kiþi zannediyorki ben adminlikten atýldým ama o kadar küçük beyinli olmasýndan dolayý adminlikten atýlan birinin forumda özel üye olarak kalmayacaðýný aklý kesmedi renk olayý gibi olaylarda gözüm olmadýðýný anlamasý için özel üye bile olmayacaðýmý yakýnda normal üye olacaðýmý söylediðim halde gelip neden normal üyeye düþmedin yalakalýkmý yaptýn tarzý zýrvalarla kafamýn etini yedi.

benim burada normal yada özel yada admin olmam çok önemli deðil forumun %10'luk kýsmýný yazan biri olarak o þahsiyetsiz kiþinin laflarý bana dokunmaz yaptýklarým ortada gelsin kendisi benim yaptýklarýmýn onda birini yapsýn sadece sömürerek adam olunduðunu düþünen bu ve bunun gibiler yüzünden zaten forum ortamlarýndan sýkýldým.

o þahsiyetsiz kiþi adminken laf edemezken özel üye olunca laf etmeye kalktý çünkü zamanýnda banlamýþtým kuyruk acýsý olan bir karaktersizin böyle davranasýný doðal karþýlýyorum.

bu konuyu açtýðý için þahine teþekkür ederim. iyi forumlar herkese

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Þu anda 2 kiþi bu konuyu okuyor. (0 kayýtlý üye ve 2 misafir.)