Toplam 49 Sayfadan 49. Sayfa BirinciBirinci ... 39474849
Toplam 243 sonuçtan 241 ile 243 arasýndakiler gösteriliyor.
    Gümüþ Üye Ogzhnozcn isimli üyenin avatarý
    Bulunduðu Yer
    Ýstanbul

Cevap: Günün Fýkrasý

Gazetecinin biri, bir köyü gezerken, baðlý olduðu deðirmeni döndüren bir eþek görmüþ.
    Yanýndaki köylüye sormuþ; Bu eþeðin boynundaki zil ne iþe yarýyor ?
    Efendim, demiþ köylü, o zil sustuðunda eþeðin durduðunu anlýyorum. Müdahale edince tekrar harekete baþlýyor.
    Akýllýca ,demiþ Gazeteci peki eþek olduðu yerde durupta baþýný saða sola sallarsa nereden anlayacaksýn durduðunu?
    Anlayamam ama, ne gezer efendim sizin gibi akýllý eþek buralarda…
    Öncelikle;

Forum Kurallarýný okumak için > Buradan
    Baþlangýç için,Tüyo Merkezi'ni incelemek için > Buradan
    Hertürlü Soru,destek için ise > Buradan

Adam karýsýnýn kedisinden o kadar nefret ediyormus ki, ne yapýp yapýp ondan kurtulmanýn yollarýný düþünüyormuþ.. Sonunda bir sabah kediyi arabaya attýðý gibi evlerinin 20 blok otesinde bi sokaða götürmüþ, onu orda býrakýp doðru iþe gitmiþ. Ayný akþam iþten eve gelmiþ bir bakmýþ kedi evin bahcesinde karýsýyla oynuyor, kadýn neþe içinde "ayy bütün gün onu aradým, ama akþam üstü bir baktým gelivermiþ, evin yolunu nasýl da bulurmuþ benim akýllý kedim." Adam tabi çok bozulmuþ ama belli etmemiþ.. Ertesi sabah yine kediyi arabasýna atmýþ, bu sefer evin 40 blok otesinde bi sokaða götürüp býrakmýþ yine iþe gitmiþ, akþam iþten eve gelmiþ bir de ne görsün kedi salonda yine karýsýyla yerlerde yuvarlanýyor.. Ertesi gün adam kediyi 60 blok oteye býrakmýþ, akþam gelmiþ yine kedi evde.. Sonraki gun 70 blok öteye býrakmýþ, aksam kedi yine evde.. Adam artýk ertesi sabah kediyi arabaya koymuþ, 90 blok oteye gitmiþ.. Ordan köprü yoluna girmiþ, ilk çýkýþtan saða dönmüþ, ordan tekrar saða dönmüþ, gitmiþ gitmiþ, bir 20 blok daha uzaða gitmiþ, sola dönmüþ, biraz daha gitmiþ, ve kediyi orda arabadan atmýþ. Saatler sonra evin telefonu calmýþ, adam karýsýný arýyor: - "Hayatým, kedi orda mý?" - "Evet.. neden sordun?" - "Þunu telefona bir çaðýrsana... kayboldum..!"

Sevene bir GECEKONDU Sevmeyene her GECE KORKU / MATEMATÝKSEL UMUT...

Yeni Üye erbuls isimli üyenin avatarý
    Bulunduðu Yer
    Antalya

......:::::::::MOTOR:::::::......

Dünyanýn en ünlü kalp doktoru De Bakey ýn arabasý bozulmuþ, arabasýný tamire götürmüþ. Tamirci arabasýnýn kaputunu açmýþ ve De Bakey e dönerek: - "Size birþey soracaðým neredeyse ben ve siz ayný iþleri yapýyoruz. Mesela ben þimdi itina ile kaputu açacaðým bir bakýþta problemin nerde olduðunu anlayacaðým, kapakçýklarý temizleyeceðim, gerekirse kablolarý, motor yaðýný deðiþtireceðim, hatta çok gerekli ise motoru çýkarýp yerine yenisini takacaðým!!. Söylesenize nasýl oluyorda siz milyon dolarlar kazanýyorsunuz ama ben meteliðe kurþun atýyorum?" Bunun üzerine De Bakey tamircinin kulaðýna eðilmiþ ve þöyle demiþ: - "BUNLARIN HEPSÝNÝ MOTOR ÇALIÞIYORKEN YAPMAYI DENESENÝZE!!!"

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Þu anda 1 kiþi bu konuyu okuyor. (0 kayýtlý üye ve 1 misafir.)