Toplam 49 Sayfadan 39. Sayfa BirinciBirinci ... 293738394041 ... SonuncuSonuncu
Toplam 243 sonuçtan 191 ile 195 arasýndakiler gösteriliyor.
    Administrator DeDeLi isimli üyenin avatarý

Cevap: Günün Fýkrasý

-->Temel ile Dursun Sultan Ahmette gezinirken bir turist gelip bir adres sorar. Turist ingilizce, almanca, fransýzca sorar: Fakat bizimkilerde týk yok.
    - Ula temel bir ingilizce öðrenemedik gitti, der Dursun.
    Temel: - Neye yarayacak ki uþaðum, bak adam dört dil biliyor: genede derdini anlatamayi :D

-->Adam oðlunun odasýnýn önünden geçerken hayretle bakakaldý. Yataðý güzelce toplanmýþtý ve odasý hiç olmadýðý kadar derli toplu görünüyordu. Sonra adam yastýðýn üzerine býrakýlmýþ mektup zarfýný farketti. Üzerinde -Babama- yazýyordu. Aklýndan geçen bin bir kötü düþünceyle mektup zarfýný açtý ve titreyen elleriyle mektubu... okudu: Sevgili baba; Sana bu satýrlarý derin bir piþmanlýk ve üzüntü içinde yazýyorum. Kýz arkadaþýmla kaçmak zorundaydým çünkü seni ve annemi yaþanacak rezaletten uzak tutmak istedim. Gerçek tutku ve aþký ben jale ile buldum ve o öyle tatlý ki anlatamam… Þunu biliyordum siz onun vücudunun her yerine taktýðý küpeleri, derisine iþlettiði dövmeleri, kendine has o çýlgýn giyim tarzýný asla ama asla onaylamayacaktýnýz ve tabi benden çok büyük olmasýda bir sorundu. Fakat benim için bunlar deðildi gerçek tutku ve gerçek aþk… Baba jale hamile! Jale’nin dediðine göre çok mutlu olacaðýz. Ormanda kendine ait bir karavaný ve tüm kýþ yetecek kadarda yakacaðý var. Bir sürü çocuða sahip olma düþüncesi rüyalarýmýzý süslüyor. Jale benim gözlerimi esrar gerçeðine açtý ve artýk biliyorum ki esrar kimseye zarar vermez. Esrar yetiþtirecek ve insanlara pazarlayacaðýz ve yine bu sayede ihtiyacýmýz olan kokoin ve ekstaziye ulaþacaðýz. Artýk tam anlamýyla bilime yalvarýyoruz dualar ediyoruz þu AIDSin çaresi bulunsun ve Jale saðlýðýna kavuþsun diye….. O kesinlikle iyileþmeyi hakediyor. Endiþelenmeyi býrak baba ben 15 yaþýndayým ve kendi baþýmýn çaresine bakabilirim.. Eminim birgün geri döneceðiz ve sen kendi torunlarýný tanýyacak,seveceksin Oðlun…..
    NOT: Baba yazdýðým mektubun tek kelimesi bile doðru deðil. Ben Mehmet’lerdeyim. Sadece sana; masamýn üzerinde seni bekleyen karneden daha kötü þeylerin olduðunu hatýrlatmak istedim. :D

Administrator DeDeLi isimli üyenin avatarý

1)Amerika'da bir fuar açýlmýþtý. Fuarda zencileri beyaza dönüþtüren bir makine tanýtýlýyordu. Denemek 10 dolardý. iki zenci fuarý gezerken bu makineyi gördüler ve denemeye karar verdiler. Birinin 11 dolarý diðerinin ise 9 dolarý vardý. 9 dolarý olan arkadaþýna dönüp
    -Sen 1 dolarýný bana ver. Gidip birlikte beyaz olalým. ...dedi. Arkadaþý ise :
    -Dur! Önce ben gireyim, deneyeyim. Eðer memnun kalýrsam sana 1 dolarýmý veririm. Sen de beyaz olursun. dedi.
    Anlaþtýlar. Zenci gidip makineye girdi ve bir süre sonra beyaz olarak çýktý. Dýþarýda kalan zenci duruma çok sevinmiþ olarak arkadaþýnýn yanýna gidip :
    -Hadi dedi. 1 dolarý ver ben de beyaz olayým.
    -Hadi oradan pis zenci!

2)
    Dört universite ogrencisi sabahleyin uyanamayarak matematik finalini kacirirlar, sinav ertesinde hocalarini yakalayip, zarzor bindikleri
    arabanin lastigi patladigi icin sinavi kacirdiklarina ikna ederler. Kadin, yalvarmalarina dayanamayarak, bu dört arkadasa sinavi 3 gun sonra yapacagini soyler.Sinav gunu geldiginde, matematik hocasi bizim dortluyu sinifin dört kosesine oturtur. Finali gecmek icin de en az 50 almak lazimdir, sinavda da 5 soru vardir. Sayfanin onundeki 4 matematik sorusu basit sorulardir ve her biri 10 puanliktir.
    Kagidin arkasindaki soru ise 60 puanliktir ve de soru aynen soyledir
    Hangi lastik patladi ??
    Mesaj DeDeLi tarafýndan ( 09-03-2011, Saat 12:38 ) düzenlenmiþtir.

Aktif Üye GoldStonex isimli üyenin avatarý
    Bulunduðu Yer
    Ýstanbul / TÜRKÝYE

Güzel fýkra
    Ýpad 16 GB WÝ-FÝ - Ýphone 3G S WÝ-FÝ

GoldStonex 2008-2013
    www.facebook.com/GoldStonex
    <<<Teþekkürler

Altýn Üye CASUA isimli üyenin avatarý
    Bulunduðu Yer
    Ýstanbul

EL ARABASI:)
    Temelin bir koyunu varmýþ, bir türlü gebe kalamýyormuþ.
    Temel düþünmüþ taþýnmýþ ve nam salan koçun sahibi Ýdris ile konuþmaya karar vermiþ.
    Ýdris : - Tamam koyunun koçum ile ciftlesebilir ama 5 liraný alýrým... der.
    Bunu seve seve kabul eder Temel ve ertesi sabah koyununu el arabasýna oturtur, Ýdris`in yolunu tutar. Koyun ile Koç çiftlesir.
    Ama Temel tedirgindir ya gebe kalmazsa diye sorar : - Koyunun gebe olduðunu nereden anlayacaðým ?
    Ýdris : - Sabah kalktýðýnda eðer ayakta ise gebe deðil, eðer yatýyorsa gebedir... der.

Sabah olur Temel koþarak gider aðýla ama koyun ayaktadýr. Oflayýp yine el arabasýna koyunu koyup Ýdris'in aðýlýna gider.
    Ýdris bu sefer 3 TL alýr. Ayný þeyi söyler Ýdris, ayakta ise gebe deðil, yatýyorsa gebe...
    Sabah olur ancak yine koyun ayaktadýr. Yine gider Ýdris'in aðýlýna ve bu sefer ona acýyan Ýdris 1 TL'sini alýr ve hayvanlar yine ciftlesir.

Takip eden gün Temel telaþýndan hiç aðýla gitmek istemez ve karýsý Fadime'ye seslenir : - Þu aðýla bi baksana koyun ne alemde ayakta mý, yatýyor mu ?
    Fadime gider bir zaman sonra geri gelir.

Temel sorar : - Ee koyun ne durumda, ayakta mý yatýyor mu ?

Fadime gülerek cevap verir :

- Ne ayakta ne de yatýyor, el arabasýna binmiþ seni bekliyor!...:)
    C.A.S.U.A
    iphone 5 16GB ÝOS 7.0.4 iPadMini Retina Dýsplay wi-fi 32GB ÝOS 7.0.4
    iphone 4 S 16GB ÝOS 5.1.1

Tecrübeli Üye doctrolg isimli üyenin avatarý
    Bulunduðu Yer
    istanbul

Nene torununu uyuturken ninni söylüyor.
    Ama torunu bir türlü uyumuyor.
    Birinci ninni bitiyo,torun uyumuyo.
    Ýkinci ninni bitiyo,torunu uyumuyo.
    Üç,
    Dört derken torun hala uyumuyo.
    En sonunda torun nenesine dönüp:
    -Nene bi susta uyuyalým yavv
    Sadece ÝNSAN..!!

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Þu anda 4 kiþi bu konuyu okuyor. (0 kayýtlý üye ve 4 misafir.)