Toplam 54 Sayfadan 52. Sayfa BirinciBirinci ... 2425051525354 SonuncuSonuncu
Toplam 266 sonuçtan 256 ile 260 arasýndakiler gösteriliyor.
    Hiperaktif Üye Canavar isimli üyenin avatarý
    Bulunduðu Yer
    Ýstanbul

Cevap: SHSH Nedir? Nasýl Kayýt Yapýlýr?

Merhaba bir kaç sorum olacaktý. Goktugunun verdýgý cevapta "yigidiboy" isimli uyenýn shsh kaydý oldugunu soylemýs. Cydia'ya girdim bende böyle bir þey yazýyor þimdi shsh kaydým varmý ? onu anlayamadým. 2. sorumda egerki boyle birsey varsa nasýl aldým ben býlmeden. 3. sorum ise ben bu shsh kaydýný almýsým 4.3.5 'e geri donsem direk indirme merkezinden 4.3.5 fw sini indirim restore yapsam olurmu ? . Cihazým iPod 4G 32Gb

Altýn Üye CASUA isimli üyenin avatarý
    Bulunduðu Yer
    Ýstanbul

Alýntý Canavar isimli üyeden alýntý Mesajý göster
    Merhaba bir kaç sorum olacaktý. Goktugunun verdýgý cevapta "yigidiboy" isimli uyenýn shsh kaydý oldugunu soylemýs. Cydia'ya girdim bende böyle bir þey yazýyor þimdi shsh kaydým varmý ? onu anlayamadým. 2. sorumda egerki boyle birsey varsa nasýl aldým ben býlmeden. 3. sorum ise ben bu shsh kaydýný almýsým 4.3.5 'e geri donsem direk indirme merkezinden 4.3.5 fw sini indirim restore yapsam olurmu ? . Cihazým iPod 4G 32Gb
    Arkadasým ilk soruna cevap olarak evet SHSH kaydýn var oradaki yeþil yazýyla yazan þey senin hangi SHSH'lar için kayýt aldýðýný gösteriyor ,orada yazan versiyonlara cihazýný düþürüp çýkarabilirsin 2.soruna cevap eðer cihazýný ikinci el aldýysan senden önceki birileri almýþ olabilir eðer sýfýr aldýysan ya Cydia yada tinyumbrella ile yada farklý bir sekilde SHSH kayýt iþlemi yapýlmýþ eðer yapýlmasa orada SHSH lari göremezsin.3.soruna cevap olarak 4.3.5'e geri dönebilirsin ilk önce cihazýnýn desteklediði firmware indireceksin, daha sonra iTunes ve tinyumbrella programlarýný pc ne kurmalýsýn cihazýný pc ye taktýðýnda iTunes otomatik açýlacak ve bu esnada tinyumbrella yý da çaliþtir,tinyumbrella'a programýnda start TSS Server sekmesine týkla programý kapatma açýk kalsýn ayný zamanda iTunes da açýk olacak ve dfu moda alacaksýn cihazý indirmiþ oldugun firmware dosyasýný shift+restore ile hedef göster ve kurulum baþlasýn...

Not:Burada tinyumbrella programýný çaliþtirmandaki neden versiyon düþürürken iTunes tan hata almaman içindir.yoksa devamlý hata alýrsýn ...
    Mesaj CASUA tarafýndan ( 07-01-2012, Saat 21:07 ) düzenlenmiþtir.
    C.A.S.U.A
    iphone 5 16GB ÝOS 7.0.4 iPadMini Retina Dýsplay wi-fi 32GB ÝOS 7.0.4
    iphone 4 S 16GB ÝOS 5.1.1

Hiperaktif Üye Canavar isimli üyenin avatarý
    Bulunduðu Yer
    Ýstanbul

Sorumun cevabýný aldým cok saolun ancak kafama gizemli bir soru takýldý :) ipodumu kýmseye vermedým kalmasý ýcýn ipodu bizzat apple store dan kendým aldým :) shsh kaydýmý kým aldýysa saolsun :) cok saolun

Yeni Üye

Arkadaþlar ben dün iPad 2 aldým ve SHSH kaydý almak istiyorum fakat almýyor. Cihazýn sürümü 5.1.1 (9B206), tinyumbrella'da log kýsmýnda da "05/25/2012 17:11:54.722 CYDIA DOES NOT HAVE YOUR SHSH FOR iPad23G 5.1.1 (9B206) THERE IS NO WAY FOR YOU TO GET THEM. SORRY. YOU ARE JUST TOO LATE." yazýyor.. Neden olmadý acaba??

Tamam arkadaþlar düzelttim sorunu...
    Mesaj Onur Keskin tarafýndan ( 25-05-2012, Saat 17:18 ) düzenlenmiþtir.

Gümüþ Üye Ogzhnozcn isimli üyenin avatarý
    Bulunduðu Yer
    Ýstanbul

Alýntý Onur Keskin isimli üyeden alýntý Mesajý göster
    Arkadaþlar ben dün iPad 2 aldým ve SHSH kaydý almak istiyorum fakat almýyor. Cihazýn sürümü 5.1.1 (9B206), tinyumbrella'da log kýsmýnda da "05/25/2012 17:11:54.722 CYDIA DOES NOT HAVE YOUR SHSH FOR iPad23G 5.1.1 (9B206) THERE IS NO WAY FOR YOU TO GET THEM. SORRY. YOU ARE JUST TOO LATE." yazýyor.. Neden olmadý acaba??

Tamam arkadaþlar düzelttim sorunu...
    Nasil duzelttiginizi mesajiniza eklerseniz ayni sorunla karsilasmis/karsilasacak kisilere yardimci olursunuz.
    Öncelikle;

Forum Kurallarýný okumak için > Buradan
    Baþlangýç için,Tüyo Merkezi'ni incelemek için > Buradan
    Hertürlü Soru,destek için ise > Buradan

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Þu anda 1 kiþi bu konuyu okuyor. (0 kayýtlý üye ve 1 misafir.)