Toplam 16 Sayfadan 1. Sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu
Toplam 80 sonuçtan 1 ile 5 arasındakiler gösteriliyor.
    BanMaster... SaTuSa isimli üyenin avatarı

İtiraflar...

Semih kardeşimin önerisiyle konuyu açalım dedim... Bu konuda kendimize veya beğendiğimiz başkalarına ait itirafları paylaşalım. Neşemiz olsun bari.. :)

Ancak yine unutmamamız gereken temel kuralımız, saygı ve ahlak çerçevesinde olmasıdır... Yani argolardan vs.. kaçınalım. Neyse uzatmadan benim son zamanlarda denk geldiğim ve çok güldüğüm birkaç itirafla başlayayım, sizler de katılırsınız bundan sonra artık...

Boya

Çocukluğunda sanayide kaportacıda çalışmış bir arkadaşıma facebook'tan kız bakıyoruz. Saçlarını boyatmış bir arkadaşı için yaptığı yorum bizi kopartıyor: "Boya varsa vuruk da vardır"

İdeal eş

Yıllardır bıkmadan usanmadan her sabah beni işe hüzünle uğurlayan, dönüşümü yollarda bekleyen, beni görünce sevinçten gözleri parlayan, kendisini bana sevdirmek için her türlü yolu deneyen sokak kedim gibi, beni sevecek bir kız bulursam hemen evleneceğim.

Armudun dibi

Ünlü bir yazara ''Öğretmen sizin kitabınızın özetini istedi, bir zahmet yazıp yollar mısınız?'' diye mail atan kişi benim kuzenimdir. "Bu velet kime çekmiş?" diye bana dik dik bakan da teyzemdir. Mutluyum, gururluyum...

Mermer

Öğretmen olan arkadaşım sınavda, öğrencilerine; "Türkiye'de en çok mermer nerede bulunur" diye sorar. O kıvrak Karadeniz zekasıyla Eda'cığım kağıda, cevabı yapıştırır; "Türkiye'de mermer en çok hamamlarda, merdivenlerde ve balkonlarda bulunur".

Yengeç dansı

Akşam vakti arabanızla seyahat ederken iki polis karşınızda yengeç dansı yapıyorsa, muhtemelen farlarınızı açmayı unutmuşsunuzdur. Gülmekten içim çıktı.

MoDaMinE
    Ziyaretçi

Cevap: İtiraflar...

Öğretmen olan arkadaşım sınavda, öğrencilerine; "Türkiye'de en çok mermer nerede bulunur" diye sorar. O kıvrak Karadeniz zekasıyla Eda'cığım kağıda, cevabı yapıştırır; "Türkiye'de mermer en çok hamamlarda, merdivenlerde ve balkonlarda bulunur".
    Hepside çok güzel adminim emeğine sağlık. Böyle bir konu gerçekten iyi olmuş Semih'e de teşekkürler. İdeal eş de ayrı bir süper

MoDaMinE
    Ziyaretçi

Bir kaç itiraf da benden olsun :)

Yıllar önce sahilde arabayla turlarken bir ekip otosu bizi çevirdi ve sordu:
    "Gençler alkol var mı?"
    cevabımız: "Yok valla, hepsini içtik...

Ana yoldan geçmekte olan bir polis arabasindaki megafondan bir anons yükseliyor:
    "X plakalı aracın sahibi, lütfen hareket ediniz."
    Karşı taraftan geçmekte olan diğer bir polis arabasının megafonundan duyulan anons ise şu:
    "Lütfenini yiyimm Mıstafaaaa."

Bir arkadaşımla balık almaya gittiğimizde, arkadaşım kovanın içinde yüzüp çırpınan balıklara bakıp:
    "Bunlar taze mi?" diye sormuştu.
    Balıkçı da cevabı hemen yapıştırdı:
    "Yok abla, pil takıp oynatıyoruz."

Altın Üye semihxD isimli üyenin avatarı

Çok teşekkür ederim Şahin abi. Mutlu oldum benim konumun bu şekilde devam etmesine herkese teşekkür ederim

BanMaster... SaTuSa isimli üyenin avatarı

Ahiret izni

Cuma namazı davetimizi "Ben yıllık izindeyim" diye geri çeviren ilçe müftümüze alkışı bir borç biliriz...

İstihdam

Şu genç yaşımda istihdam sağlıyor olmanın haklı gururunu yaşıyorum. Bunu anneme babama söyleyebilsem onlar da benimle gurur duyacak ama 3. dönem ödevlerimi ve tezimi yaptırarak sağladığım tek kişilik bir istihdama ne denli sevinirler onu kestiremiyorum.

Türbülans

Uzun ve şiddetli bir türbülanstan sonra, yolcu çağrı dügmesiyle beni yanına çağıran ve ciddi ciddi; ''Kızım, kaptana sor bakalım, uçağın motorları mı durdu acaba, artık sallanmıyoruz '' diyen teyzeciğimi huzurlarınızda canı gönülden alkışlıyorum.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 2 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 2 misafir.)