Toplam 16 Sayfadan 14. Sayfa BirinciBirinci ... 41213141516 SonuncuSonuncu
Toplam 80 sonuçtan 66 ile 70 arasındakiler gösteriliyor.
    BanMaster... SaTuSa isimli üyenin avatarı

Cevap: İtiraflar...

Alıntılara devam....

Terörist bunlar

Annem biber kızartmasını tarif ediyor: "Yağ kısık ateşte iken biberleri tavaya koyacaksın. Sonra kapağını kapayıp ocağın altını açacaksın. Aman dikkat et, yüksek ateşte iken kapağını açma, bu biberler ateş eder, terörist bunlar."

30 Ağustos

Neden ihracat işlemlerini gerçekleştiremediğimizi bir türlü anlatamadığım Yunan müşterime, "Bugün Yunan işgalinden kurtulduğumuz günü kutluyoruz, gümrük kapalı!" diye avaz avaz bağırmak istedim, bağıramadım.

Cin Ali eziyeti

6 yaşımda babamın evlerek şenlik eğitim anlayışıyla okula gitmeden okumayı öğrendim. Akşam yanlış okuduğum sayfa başına şaplak içinde kalarak. Cin Ali'nin atıyla eşeğiyle uğraşacağım derken, çocukluğu ziyan ettik. Ocağın sönsün Cin Ali şerefsizi!

Hız tutkunu

Aşırı hız tutkunu bir annem var. Arka koltukta babam uyuyunca "Bastır oğlum!" diye beni gaza getiriyor ve polis çevirince hasta numarası yapıp "Memur bey evladım, oğlum beni hastaneye yetiştiriyor, çok fenayım." diye hasta numarası yapıyor. Sen çok yaşa e mi anne!

Taciz (yazan bir erkek :))

Teyzemlerin memleketten geldiği günlerde evde yatacak yer problemi olur. Öyle günlerden birinde benim yatağımı teyzem işgal etmiş, annem de teyzemle muhabbet etmek için yere yatak sermiş kendisi için. Salon dolu, bana da tek yer olarak yatak odasında babamın yanı kalıyor. Herkes yattı ve ayakta kalan en son benim. Babam uyanmasın diye ışığı açmadan yanına yattım. Gözümü kapatalı bir iki dakika olmuştu ki, babamın beni mıncıklamasıyla kendimi yere atmam bir oldu.

Hepiciği aynı

3 tane genç adamla evlenip boşanan ve sonunda kendisinden yaşça iki kat büyük 60 yaşındaki babamla evlenen cici anneciğimi ziyarete gelen meraklı yakın arkadaşları, kikirdeşerek "Yaşlı adamla nasıl oluyor?" diye soruyorlar. Cici anneciğim muhteşem cevabı yapıştırıveriyor: "Işığı kapatınca hepiciği aynı."

Ramazan hatırası

Okulun tatil olduğu, ramazanın kışa denk geldiği, günlerin kısa olduğu bir zaman yemeyeceğimi söylememe rağmen annem zorla sahura kaldırmıştı. Elimi yüzümü bile yıkamadan hemen bir şeyler yiyip geri yattım. Annem yeniden kaldırmaya çalışınca "Ya anne yedim işte, ne zorluyorsun?" diye şikayet etmeye başlamıştım ki, babamın "Kalk lan eşşek sıpası, akşam oldu! İftar vakti geldi. Biz orucumuzu açacağız da, sen ne tuttuysan onu aç." diye bağırması ile kalkmıştım. Yıllar sonra yine bir ramazanı memlekette geçiriyorum ama Allah'tan günler uzun da böyle muhabbetler yaşanmıyor.

Hayvansever

8 yaşındaki oğlum, evcil hayvan alma yolundaki azmini, odasına giren sinek ile arkadaş olmaya karar vererek noktaladı. Ne yapıp edip ikna edemediği anne babasının dikkatini sonunda çekmeyi başardı. Şaşkınız!

Aktif Üye #Guerrier isimli üyenin avatarı

Alinti... :)

Maalesef Kaybettik
    Aniden fenalaşan annelerini apar topar hastanenin acil servisine taşıyan, ancak ya...rım saat sonra doktorun 'maalesef annenizi kaybettik'demesiyle annelerinin öldüğ ünü öğrenemeyen(!) bunun yerine 'ulan nasıl kaybedersiniz koca kadını daha demin buradaydı!' deyip doktorubir güzel döven komşularım var duyurulur...
    ----------------------------------------------------------------------
    Danger
    Önümüzde ilerleyen tankerin üzerindeki 'DANGER' yazısını görüp de 'Allah'ın akıllısı, tanker yazacağına danger yazmış' diyen ve arkasından
    kahkahalarla gülen teyzemi nerelere göndersem acaba?
    -------------------------------------------------------------------------
    Bizim oradaki Carrefour´un ilk açıldığı zamanlar. Mağazada anlık indirim duyurularını anons eden kişi şöyle dedi:
    'Pantolonları indirdik, orta reyonda sizleri bekliyoruz.'
    ------------------------------------------------------------------------
    Efendi Çocuklar
    Lütfen bir alkış da benim anneme zira kendisi geçen gün televizyonda zap yaparken, Aydın ve Fatih Ürek'i görünce, 'Ben bunları çok
    severim, mankenlerle falan dedikoduları çıkmıyor,terbiyeli çocuklar' dedi.
    -----------------------------------------------------------------------
    Öncelik
    Evlenmeyi düşündüğü erkek arkadaşının 'benden önce biriyle oldun mu?' sorusuna, 'buraya gelmeden önce mi?' cevabını vererek
    evlilik umutlarını magmalara atan hatunun gerçek sarışın ol duğunu söylememe bilmem gerek kaldı mı?
    --------------------------------------------------------------------
    Yemek
    İlk yemeğe çıkışımızda cep telefonu çaldı. Elini çantasına attı. Kurcaladı, kurcaladı. Telefon uzun uzun çalmaya devam ediyordu. Bir türlü bulamadı. Sonra o güzel cümle döküldü dudaklarından: 'Evde mi bıraktım acaba?' İşte o an aradığım kız bu dedim.

:D :D :D :D
    Mesaj #Guerrier tarafından ( 23-10-2010, Saat 19:16 ) düzenlenmiştir.

Yönetici

Alıntı #Guerrier isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Alinti... :)

Maalesef Kaybettik
    Aniden fenalaşan annelerini apar topar hastanenin acil servisine taşıyan, ancak ya...rım saat sonra doktorun 'maalesef annenizi kaybettik'demesiyle annelerinin öldüğ ünü öğrenemeyen(!) bunun yerine 'ulan nasıl kaybedersiniz koca kadını daha demin buradaydı!' deyip doktorubir güzel döven komşularım var duyurulur...
    ----------------------------------------------------------------------
    Danger
    Önümüzde ilerleyen tankerin üzerindeki 'DANGER' yazısını görüp de 'Allah'ın akıllısı, tanker yazacağına danger yazmış' diyen ve arkasından
    kahkahalarla gülen teyzemi nerelere göndersem acaba?
    -------------------------------------------------------------------------
    Bizim oradaki Carrefour´un ilk açıldığı zamanlar. Mağazada anlık indirim duyurularını anons eden kişi şöyle dedi:
    'Pantolonları indirdik, orta reyonda sizleri bekliyoruz.'
    ------------------------------------------------------------------------
    Yemek
    İlk yemeğe çıkışımızda cep telefonu çaldı. Elini çantasına attı. Kurcaladı, kurcaladı. Telefon uzun uzun çalmaya devam ediyordu. Bir türlü bulamadı. Sonra o güzel cümle döküldü dudaklarından: 'Evde mi bıraktım acaba?' İşte o an aradığım kız bu dedim.

:D :D :D :D
    En çok bunlara güldüm ve hala gülüyorum

Yeni Üye
    Güzelmiş tskler

Sent from my iPhone using Tapatalk

dean
    Ziyaretçi

Yemek olayı baya bir güldürdü beni emeğinize sağlık, paylaşım için teşekkürler.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)