Toplam 8 Sayfadan 1. Sayfa 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 39 sonuçtan 1 ile 5 arasýndakiler gösteriliyor.
    Aktif Üye bowe isimli üyenin avatarý

Hangi kýlýfý kullanýyorsunuz?

Ben invisible shield aldým ancak uygulamasýný beceremedim ve kopardým çöpe attým içime oturdu yeni kýlýf da almam gerekiyo siz belki ne kullandýðýnýzý söylerseniz bana ve kýlýf arayan arkadaþlara yardýmcý olmuþ olursunuz.
    :::::::::...........:::::::::::::::::::::...........:::::::::::::::

Gümüþ Üye LaMPaRD isimli üyenin avatarý
    Bulunduðu Yer
    Ankara

Cevap: Hangi kýlýfý kullanýyorsunuz?

Altýn Üye semihxD isimli üyenin avatarý
    Bulunduðu Yer
    kocaeli-izmit

Ben hiç bir þey kullanmýyorum fakat bir ara sýrf arka kapak kullanýyordum þekilli olanlardan. Ama her zaman bence iphone için en kullanýþlýsý invisible shield.

Aktif Üye
    Bulunduðu Yer
    minneapolis

eger saglam dayanikli ve tam korumma istersen otter box kullan ozeelikleri 3 parsadan olusuyor birinci kisim holder yani kemere monte etmek icin ikinci kismi soft kilifi darbelere karsi koymak icin ve ucunci kimida sert plastik kismi buda iphonunuzu komple cevreliyor her bir gozenegi icice muhafaza ediyor kulaklik girisi sarj yerini ve hatta titresime alma aparatini bile kapatiyor on cam tarafini ince bir seffaf tabaka ile kapali arka kamera bolumude ayni sekilde kapali hatta arka bolumdeki apple logosu gozukecek sekilde dizayn edilmis

iPhone 3G / 3GS Defender Series Case // OtterBox.com

Altýn Üye semihxD isimli üyenin avatarý
    Bulunduðu Yer
    kocaeli-izmit

Ben nedense bu þekilde kýlýf kullanamayanlardaným. iponeluktan çýkýyor tipi tam bir askeri telsize dönüyor resmen. bir yerde oturduðunuzda telefonunuzu masanýn üzerine býraktýðýnýzdaki yada bir yerde telefon etmek için çýkarttýðýnýzdaki þýklýðý tamamen kaybettiðinden yanayým. sadece teknolojik telsize benziyor. koruyabilir herþeyiyle, ama diðer türlü bir cihazý eline almak bambaþka. daha bi benimsiyorsun sanki yapýþtýr bir invisible. gerisini kadere býrak bu kadar korumaya gerek yok bence. o kadar korunacak bir iþte çalýþan bir kiþi de olsa bunlara verilen parayla normal bir telefon alabilir ve iphone'uda daha þýk yerlerde kullanabilir diye düþünenlerdenim þahsen. bence iphone iphone olarak kalmalý. telsiz görümlü iphone yapmaya gerek yok. modifiye yapmayalým ama yinede herkes her istediðini yapabilir. bu benim düþüncemdir.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Þu anda 1 kiþi bu konuyu okuyor. (0 kayýtlý üye ve 1 misafir.)