Toplam 4 Sayfadan 1. Sayfa 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 19 sonuçtan 1 ile 5 arasındakiler gösteriliyor.
    Yeni Üye NiceGoodMan isimli üyenin avatarı

Selam, iphone 3Gs 16GB, Avusturya, Orange, 3.1.3, Spirit Jailbreaked

benim o, evet. kendim.

lilililililililil

tanışalım.

çok güzel bir foruma benziyor, biraz daha yakından bakmak, bir şeyler paylaşmak istedim.

çok değerli bir dostumun tavsiyesi ve bilgilerini benimle paylaşması ile burası ile tanıştım,
    şimdilik çok memnunum, umarım benim de birilerine bir faydam olur.

telefonum oldukça yeni, Mart ayında aldım. Operatörüm, Orange (Avusturya),
    simlock'lu telefon, henüz geçen hafta spirit ile jailbreak yaptım.
    bugüne kadar sorunsuzdu (şarjın çok çabuk tükeniyor olması dışında) ama bugün aniden kapandı (tamamen) eve gelene kadar (bir kaç saat) açamadım. Sonra buradan bir başka arkadaşın açtığı konudan home + açma kapama tuşuna uzun süre basınca açılabileceğini okudum, yaptım, açıldı. Sorunsuz çalışıyor şu an. Sorun neydi tam anlamadım, zeni üç dört app yüklemiştim tam apple store'dan telefondaki, 3G ile, sonra yanıma koydum 5 dakika sonra hiçbri şey yoktu ekranda tamamen kapalıydı telefon (%40 falan şarjı vardı) az önce açıldığında şarjı %23'e düşmüş olarak açıldı. Arada uyudu mu ne yaptıysa artık.
    sanırım indirip kurduğum ücretsiz app'lerden biri sebep oldu (app store'dan yasal ücretsiz hava durumu ile ilgili üç dört app idi)

tanıştığımıza memnun oldum.

Misafir.
    Ziyaretçi

Cevap: Selam, iphone 3Gs 16GB, Avusturya, Orange, 3.1.3, Spirit Jailbreaked

bide tanışabilsek çok iyi olacaktı

Alıntı allerjik isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    bide tanışabilsek çok iyi olacaktı
    tanışalım allerjik tabii ki, ben verdiğim bilgiler yeterli olur diye düşünmüştüm ama.. daha ne tarz ne gibi bilgiler gerekiyor tanışabilmemiz için?
    iPhone 3Gs 16GB Orange-Avusturya, 3.1.3, Jailbreak'li Spirit ile, SimLock'lu.
    Viyana'da yaşıyorum. Forumda yeniyim, iPhone'um da oldukça yeni sayılır, 1 aylık..

Misafir.
    Ziyaretçi

verdiğin bilgilerden ben iphone'un la iyi tanıştım insanlar tanışırken arabasını tanıtmaz mesela bu benim şahsi görüşüm

Alıntı allerjik isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    verdiğin bilgilerden ben iphone'un la iyi tanıştım insanlar tanışırken arabasını tanıtmaz mesela bu benim şahsi görüşüm
    sitenin iKaynak olmasından dolayı oradan gireyim istedim, elbette kendimden de bahsedebilirim. Avusturya'da yaşıyorum, hem okuyup hem çalışmaya çalışıyorum ama okul kısmı pek gitmiyor. Gidemiyor yani. arabalar demişken ilgim var oldukça arabalara.
    şu günlerde iş dışında fazla vakit kalmasa da yaz aylarını, futbol oynamayı, herkes gibi deniz güneş ortamlarını severim.

en son yahşi batı'yı izledim, bayağı güldüm. seinfeld'in 9 sezonunu da yeniden izlemeyi, tek tek ve baştan bitirdim. anime manga vs de severim. lost çılgınlığına da kapkın bir insanımdır.

biraz daha ne tarz tanışabiliriz, alerjik sen anlat hele (elde tesbih, madem geldin yamacıma sen bahset bakalım araban nedir kapışalım mı gibisinden ;)
    iPhone 3Gs 16GB Orange-Avusturya, 3.1.3, Jailbreak'li Spirit ile, SimLock'lu.
    Viyana'da yaşıyorum. Forumda yeniyim, iPhone'um da oldukça yeni sayılır, 1 aylık..

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)