Toplam 13 Sayfadan 1. Sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu
Toplam 65 sonuçtan 1 ile 5 arasýndakiler gösteriliyor.
    Webmaster [JW] isimli üyenin avatarý

Hangi konular için "Video Rehber" hazýrlamamýzý istersiniz? Ýstekleriniz bu konudan..

Evet arkadaþlar iKaynak.com olarak artýk video rehberler hazýrlayýp, bu bölümden yayýnlayacaðýz. Sizlerde bu sayfadan hangi konular için video anlatým istediðinizi yazarsanýz, ileride çalýþmalarýmýzý o konular üzerine yapabiliriz.

Yakýnda çalýþmalar gelecek. Þimdiden hepimize hayýrlý olsun... Ýsteklerinizi alalým...

Aktif Üye

Cevap: Hangi konular için "Video Rehber" hazýrlamamýzý istersiniz? Ýstekleriniz bu ko

Üyeler video anlatým yapýp yayýnlayamayacaklar mý bu kategori altýnda?

Hiperaktif Üye aresblade isimli üyenin avatarý
    Bulunduðu Yer
    Iskenderun, Hatay, Turkey,

Cevap: Hangi konular için "Video Rehber" hazýrlamamýzý istersiniz? Ýstekleriniz bu ko

Ah kamer ahh, askere gittiðimi fýrsat bildin deðil mi? þaka bir yana, böyle bir bölüm muhteþem olmuþ.*Bence en çok vidyolu rehberi cydia uygulamalarý için ve cydia'daki uygulamalarýn ozellikleri için hazirlayabiliriz. Bunun dýsýnda, sürüm yükseltme düþürme ve jailbreak için de kullanabiliriz.

Webmaster [JW] isimli üyenin avatarý

Eheh valla emir yüksek yerden geldi, hemen açtýk bölümü. Olsun sizde gelince katkýda bulunursunuz inþallah

Alýntý burock3699 isimli üyeden alýntý Mesajý göster
    Üyeler video anlatým yapýp yayýnlayamayacaklar mý bu kategori altýnda?
    Üyelerimizde katkýda bulunmak isterse, yani rehber hazýrlayan olursa, kontrol edip koyarýz ama biz yönetim olarak kendimiz hazýrlamayý düþünüyoruz þu aþamada.

Aktif Üye ЯзλρзR isimli üyenin avatarý

Öncelikle böyle bir bölümün açýlmasý güzel olmuþ bazý þeylerde yeni olan arkadaþlara gerçekten yardýmý olabilir hayýrlý olsun diyorum.

Benim aklýma gelen tüyo rehberinden bazý konular olabilir, birde winterboard temalarý hakkýnda olabilir diye düþünüyorum çünkü yüklemesi karýþýk temalar var.

iyi forumlar, saygýlar..

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Þu anda 1 kiþi bu konuyu okuyor. (0 kayýtlý üye ve 1 misafir.)