Toplam 13 Sayfadan 1. Sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu
Toplam 65 sonu蓨an 1 ile 5 arasndakiler g飉teriliyor.
    Webmaster [JW] isimli yenin avatar
    閍elik Tarihi
    August 2008

Hangi konular i蓾n "Video Rehber" hazrlamamz istersiniz? 酨tekleriniz bu konudan..

Evet arkadalar iKaynak.com olarak artk video rehberler hazrlayp, bu b闤mden yaynlayaca蹥z. Sizlerde bu sayfadan hangi konular i蓾n video anlatm istedi簨nizi yazarsanz, ileride 蓷lmalarmz o konular zerine yapabiliriz.

Yaknda 蓷lmalar gelecek. 溮mdiden hepimize hayrl olsun... 酨teklerinizi alalm...

Aktif 閍e
    閍elik Tarihi
    January 2010

Cevap: Hangi konular i蓾n "Video Rehber" hazrlamamz istersiniz? 酨tekleriniz bu ko

閍eler video anlatm yapp yaynlayamayacaklar m bu kategori altnda?

Hiperaktif 閍e aresblade isimli yenin avatar
    閍elik Tarihi
    January 2009
    Bulundu繠 Yer
    Iskenderun, Hatay, Turkey,

Cevap: Hangi konular i蓾n "Video Rehber" hazrlamamz istersiniz? 酨tekleriniz bu ko

Ah kamer ahh, askere gitti簨mi frsat bildin de簨l mi? aka bir yana, b騽le bir b闤m muhteem olmu.*Bence en 蔞k vidyolu rehberi cydia uygulamalar i蓾n ve cydia'daki uygulamalarn ozellikleri i蓾n hazirlayabiliriz. Bunun dsnda, srm ykseltme drme ve jailbreak i蓾n de kullanabiliriz.

Webmaster [JW] isimli yenin avatar
    閍elik Tarihi
    August 2008

Eheh valla emir yksek yerden geldi, hemen a蓨k b闤m. Olsun sizde gelince katkda bulunursunuz inallah

Alnt burock3699 isimli yeden alnt Mesaj g飉ter
    閍eler video anlatm yapp yaynlayamayacaklar m bu kategori altnda?
    閍elerimizde katkda bulunmak isterse, yani rehber hazrlayan olursa, kontrol edip koyarz ama biz y霵etim olarak kendimiz hazrlamay dnyoruz u aamada.

Aktif 閍e ЯзλρзR isimli yenin avatar
    閍elik Tarihi
    January 2010

琄celikle b騽le bir b闤mn a踦lmas gzel olmu baz eylerde yeni olan arkadalara ger蔒kten yardm olabilir hayrl olsun diyorum.

Benim aklma gelen tyo rehberinden baz konular olabilir, birde winterboard temalar hakknda olabilir diye dnyorum 踙nk yklemesi kark temalar var.

iyi forumlar, sayglar..

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

煪 anda 3 kii bu konuyu okuyor. (0 kaytl ye ve 3 misafir.)