Toplam 123 Sayfadan 49. Sayfa BirinciBirinci ... 3947484950515999 ... SonuncuSonuncu
Toplam 611 sonuçtan 241 ile 245 arasındakiler gösteriliyor.
    Yeni Üye

Cevap: iOS 5.0 Tethered Jailbreak RedSn0w0.9.9b7 (Semi-Tethered yöntemi içeride)

Arkadaslar bir kac sorum olacak. Ben iphone 4 kullaniyorum ios 5 e gecmedim. 4.3.3 surumu mevcut ve jb yuklu. Ben simdi ios 5 e gecince jb yapabilecekmiyim? Bu anlatilanlar sorularimin cevabimidir? Yanlis islem yapmak istemiyorum cok canim yandi bu cihazdan :) sevgiler saygilar hazirlayanin eline emegine saglik

Aktif Üye

Cevap: iOS 5.0 Tethered Jailbreak RedSn0w0.9.9b7 (Semi-Tethered yöntemi içeride)

ios 5 bagımsız jb cıkana kadar bekle kardesım bence benım ıphone sıfırland ios5 yuklu olarak geldi durmum vahım elındekının kıymetını bil bence :)

Altın Üye DeMo isimli üyenin avatarı

Alıntı gmerthamali isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    yardım için teşekkür ederim deniyorum şimdi tekrar yalnız şunu belirteyim bende 6. resimdeki 4 şıktan sadece install cydia ve install custom bundle aynı diğer ikisi farklı onlar install ipad baseband ve deactivate...programda mı bi sıkıntı var acaba?
    Rehberi hazırlayan yöneticimiz işlemi iPod 4G cihazında yapmış. Sizin cihazınız iPhone 3Gs olduğu için ipad baseband seçeneği çıkar. Programda bir sıkıntı yok.

Alıntı gmerthamali isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    mounting rootfs as read only
    error gibi bişeey dedi....
    Cihazınız şuan ne durumda ? Cydia yüklü ve açılmıyor mu ? Ya da henüz hiç bir şey yapılmamış gibi mi duruyor ? Bunları bilmemiz gerekiyor. Fakat bu hatayı aşmak için şöyle bir yol izleyebilirsiniz....

Redsn0w'u açın Extras bölümüne girin ve Pwned DFU modülünü çalıştırarak cihazı custom DFU moda alın. Sonra başa geri dönün. Eğer daha önce cihaza hiç cydia'a yüklenmediyse Jailbreak bölümüne girin sadece Install Cydia seçeneğini seçerek işlemi tamamlayın. Eğer daha önce Cydia'yı yüklediyseniz ve çalışmıyorsa Install Cydia dahil hiçbirşeyi seçmeden işlemi tamamlayın. Sonrasında 10.adımdan sonraki işlemleri yaparsınız. Yok yine olmuyorsa cihazı restore edip baştan denemenizi öneririm. Tabi cihazınız sim kilitli ise custom sürüm yüklemeniz gerekir.

Alıntı dodoart isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar...

Anlatilanlari uygulayarak, iOS 5 yuklu 3Gs iPhone'u SemiTethered yontemiyle Jailbreak yaptim...

Baseband 06.15.00 oldu ve Ultrasn0w unlock yaptim..

T Mobile hattinda calisiyor, ancak cok sik olmasa da belli araliklarla sebeke sinyali kayboluyor..
    Bir sure aradiktan sonra tekrar sinyal geliyor...

Benzer durumu yasayan oldu mu??
    Bunu nasil asabilirim???

Tesekkurler....
    iOS 5 ile uyumlu hale getirilen ultrasn0w'un son sürümünde bazı arkadaşların problem yaşadığını görüyoruz. Böyle bir cihazım olmadığı için test etme, görme şansım olmadı. Ultrasn0w'u kaldırıp tekrar kurmayı denediniz mi bilmiyorum ama uygulama ile ilgili yeni bir güncelleme çıkabilir diye düşünüyorum.
    Mesaj DeMo tarafından ( 03-11-2011, Saat 14:21 ) düzenlenmiştir.

Altın Üye MsTrK isimli üyenin avatarı

Cevap: iOS 5.0, 5.0.1 Tethered Jailbreak RedSn0w0.9.9b7 (Semi-Tethered yöntemi içerid

Arkadaslar, bildiginiz gibi iOS 5.0.1 yayinlandi.
    iOS 5.0'a uyguladigimiz bu jailbreak yöntemini ayni zamanda iOS 5.0.1'ede uygulayabiliriz.
    5.0.1 kurulu olan bir cihazimiza jailbreak yapmak istedigimizde, buradan indirebileceginiz 5.0'in firmware dosyasini göstertmeniz gerekmekte. (4üncü adimda)
    Yani 5.0.1'in firmware dosyasina ihtiyaciniz olmayacak jailbreak yaparken.

Altın Üye emrahegrek isimli üyenin avatarı

Cevap: iOS 5.0, 5.0.1 Tethered Jailbreak RedSn0w0.9.9b7 (Semi-Tethered yöntemi içerid

Mustafa b8 de yayinlandi.
    iPhone 4 ios5
    iPad 2 ios5
    Mac ( Yakinda... )

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 3 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 3 misafir.)