Toplam 2 sonuçtan 1 ile 2 arasındakiler gösteriliyor.
    Yeni Üye
    Cihaz Modeli
    iPod Touch 4G
    Firmware Sürümü
    4.3.5
    Ettiği Teşekkür
    3
    Mesajlarına 1 kez teşekkür edildi.

ipod touch 4 kilitlendi yardım !!!

merhabalar 2 gün önce ipod touch 4 jailbreak yaptım versiyonuda 4.3.5 daha sonra eski haline döndürmek istedim akat şu anda ekranda usb ile itunesa bağlanmam gerektiğini belirtiyor resimle bağladım itunesi açtım restore dedim ama hata verdi bende 4.3.5 versiyonunu internetten indirdim shift restoreden seçtim yine hata verdi sonra tinyumbrella yükleyip shsh kaydı almak istedim bu seferde cihazı tanımadı ne yapmam gerek yardımcı olabilecek olursa çok sevinirim

Yönetici
    Cihaz Modeli
    iPad 2
    Firmware Sürümü
    6.0.1
    Ettiği Teşekkür
    5,358
    Mesajlarına 4,744 kez teşekkür edildi.
    Follow SalihBxl On Twitter Add SalihBxl on Facebook Add SalihBxl on Google+ Add SalihBxl on MySpace Visit SalihBxl's Youtube Channel

Cevap: ipod touch 4 kilitlendi yardım !!!

Merhaba,
    Açtığınız konu, forum kurallarına aykırıdır. Lütfen kuralları okuyarak gerekli düzenlemeyi yapınız. Aksi takdirde bu durum ceza almanıza neden olacaktır.

Konularım Neden Silindi?
    - Konu başlığı mesajınızla ilgili olmalıdır ve tamamı büyük harflerle yazılmamalıdır. Başlıklarında "Acil, yardım, lütfen..." vb. kelimeler bulunan konular silinir.
    Mesajı düzenle > Gelişmiş butonlarını kullanarak konu başlığınızı düzenleyebilirsiniz.

Ayrıca forumda herhangi bir ceza almamak için, lütfen "Linkleri görebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Kayıt İçin Tıklayın!" tıklayarak diğer kuralları da dikkatlice okuyunuz.
    İyi forumlar…

3. Aşağıdaki Üye, Bu Mesaj İçin Teşekkür Etti:

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)

Benzer Konular

1. [Sim Kart - Telefon] iphone kilitlendi yardım lütfen
    Konuyu Açan: doc1300, Forum: Sorunlar | Çözümler (iPhone Soru, Cevap, Destek, Yardım).
    Cevap: 3
    Son Mesaj : 23-06-2010, 21:49
  2. [Sim Kart - Telefon] NoService İmei Kilitlendi yardım Lutfen
    Konuyu Açan: eaistboys, Forum: Sorunlar | Çözümler (iPhone Soru, Cevap, Destek, Yardım).
    Cevap: 9
    Son Mesaj : 18-10-2009, 00:27
  3. [Jailbreak - Unlock] iphone 2G 3.0 versiyon yükledim sim kilitlendi yardım lütfen
    Konuyu Açan: lilithin, Forum: Sorunlar | Çözümler (iPhone Soru, Cevap, Destek, Yardım).
    Cevap: 1
    Son Mesaj : 20-07-2009, 15:21
  4. [Firmware Update-Restore] ipod touch 1g, 3.0 güncellemesinden sonra kilitlendi.
    Konuyu Açan: takinoparmino, Forum: Sorunlar | Çözümler (iPhone Soru, Cevap, Destek, Yardım).
    Cevap: 3
    Son Mesaj : 19-06-2009, 10:15
  5. [Jailbreak - Unlock] jailbreak sonrası ipod touch kilitlendi
    Konuyu Açan: kyaldiz, Forum: Sorunlar | Çözümler (iPhone Soru, Cevap, Destek, Yardım).
    Cevap: 1
    Son Mesaj : 30-04-2009, 11:55

Ziyaretçiler bu sayfayı aşağıdaki kelimeleri arayarak buldular:

ipod touch 4 kilitlendi

ipod touch kilitlendi nasıl açılır

ipod kilitlendi nasıl açarım

ipod touch kilitlendi

ipodum kilitlendi

ipod touch jailbreak kitlendi

ıpod touch kilitlendi

ıpod kilitlendi

ipod touch 4 şifremi unuttum kilitlendiı pod kılıtlendı nasıl acacagımipod touch nasıl açılıripod kilitlenirse nasil aciliripod touch 3 jailbreak kitlendiiphone 4 4.3.5 jailbreak yaptim kitlendiipod kilitlendiipod touch 5 jb eski haline döndürmejailbreak li iphone kilitlendiipod kilitlendi nasıl açılıripod touch 3 kilitlendi nasıl açabilirimıpod touch kılıtlendı ne yapmalıyımjailbreak sonrası ipodum kilitlendiipod touch jailbreak cihaz kitlendijailbreak kilitlendi ipod touch 4 şifremi unuttumipod touch 4 kilitlendi nasıl açılır
iKaynak.com