Toplam 3 sonuçtan 1 ile 3 arasındakiler gösteriliyor.
    Yeni Üye
    Cihaz Modeli
    iPhone 3G
    Firmware Sürümü
    3.1.3
    Ettiği Teşekkür
    0
    Mesajlarına 0 kez teşekkür edildi.

itunes işaretinde takılı kaldı ne olur yardım edin

arkadaşlar iphone 4 ü 4.3.3 ten 4.3.5 e alııp jb yapacaktım gerekli programları indirdim ve başladım yapmaya en sonunda telefon itunese bağlan işaretinde kaldı hiç birşey yapılamıyor. ne yapmam gerekli

Tecrübeli Üye
    Cihaz Modeli
    Bilmiyorum
    Firmware Sürümü
    Bilmiyorum
    Ettiği Teşekkür
    105
    Mesajlarına 48 kez teşekkür edildi.

Cevap: itunes işaretinde takılı kaldı ne olur yardım edin

telefonu recovery moda veya dfu moda alabiliyormusunuz

Yönetici
    Cihaz Modeli
    iPhone 4
    Firmware Sürümü
    7.0.4
    Ettiği Teşekkür
    9,286
    Mesajlarına 11,667 kez teşekkür edildi.
    Follow GKTG On Twitter Add GKTG on Facebook Add GKTG on Google+ Add GKTG on MySpace Visit GKTG's Youtube Channel

Cevap: itunes işaretinde takılı kaldı ne olur yardım edin

Merhaba,

Açtığınız konu, forum kurallarına aykırıdır. Lütfen kuralları okuyarak gerekli düzenlemeyi yapınız. Aksi takdirde bu durum ceza almanıza neden olacaktır.

Konularım Neden Silindi?
    - Konu başlığı mesajınızla ilgili olmalıdır ve tamamı büyük harflerle yazılmamalıdır. Başlıklarında "Acil, yardım, lütfen..." vb. kelimeler bulunan konular silinir.
    Ayrıca forumda herhangi bir ceza almamak için, lütfen "Linkleri görebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Kayıt İçin Tıklayın!" tıklayarak diğer kuralları da dikkatlice okuyunuz.
    İyi forumlar...

4. Aşağıdaki Üye, Bu Mesaj İçin Teşekkür Etti:

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)

Benzer Konular

1. [Firmware Update-Restore] İphone 3GS DFU modda takılı kaldı
    Konuyu Açan: MartinEden, Forum: Sorunlar | Çözümler (iPhone Soru, Cevap, Destek, Yardım).
    Cevap: 0
    Son Mesaj : 17-07-2011, 21:59
  2. [Uygulama Sorunları] cydia dan update yaparken iphone takılı kaldı yardım lütfen....
    Konuyu Açan: converse69, Forum: Sorunlar | Çözümler (iPhone Soru, Cevap, Destek, Yardım).
    Cevap: 1
    Son Mesaj : 06-08-2010, 18:08
  3. [Firmware Update-Restore] İphone elma işaretinde kaldı açılmıyor ! :::(yardım edin lütfen
    Konuyu Açan: morfius123, Forum: Sorunlar | Çözümler (iPhone Soru, Cevap, Destek, Yardım).
    Cevap: 1
    Son Mesaj : 23-09-2009, 21:23
  4. [Jailbreak - Unlock] Elma logosunda takılı kaldı:(
    Konuyu Açan: gizlisimeri, Forum: Sorunlar | Çözümler (iPhone Soru, Cevap, Destek, Yardım).
    Cevap: 9
    Son Mesaj : 29-04-2009, 13:48
  5. [Uygulama Sorunları] remote ile itunes e nasıl baglanılıyor yardım edin
    Konuyu Açan: alphera, Forum: Sorunlar | Çözümler (iPhone Soru, Cevap, Destek, Yardım).
    Cevap: 15
    Son Mesaj : 21-01-2009, 02:56

Ziyaretçiler bu sayfayı aşağıdaki kelimeleri arayarak buldular:

iphone itunes işaretinde kaldı

itunes işaretinde kaldı

iphone itunes takılı kaldı

iphone 4 itunes isaretinde kalıyor

jailbreak itunes işaretinde kalıyor

iphone 4 elma işaretinde kaldı

iphone 3 itunes işaretiiphone itunes işaretinde kalıyoriphonemi güncelleme itunes işaretinde kaldıiphone 3g elma işaretinde kalıyoriphone 3g elma işareti takılı kaldıiphone itunes isaretinde takili kaldiiphone 3g itunes işaretinde kalıyoriphone itunes işaretindeİphone3g itunes te takılı kaldı ıphone ıtunes hakkında takılı kaldıiphone 4 itunes işaretinde kaldıiphone 3g ıtunes işaretinde kalıyo çözümitunes iphonde takılı kaldıiphone takılınca noluripod itunes de takılı kaldıituneste takılı kaldı iphone 3g jailbreak itunus takılı işaretiiphone 3gs ituneste takılı kaldıjailbreakli iphone 4 itunes işareti
iKaynak.com