Toplam 7 Sayfadan 1. Sayfa 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 65 sonu蓨an 1 ile 10 arasndakiler g飉teriliyor.

Hangi konular i蓾n "Video Rehber" hazrlamamz istersiniz? 酨tekleriniz bu konudan..

Evet arkadalar iKaynak.com olarak artk video rehberler hazrlayp, bu b闤mden yaynlayaca蹥z. Sizlerde bu sayfadan hangi konular i蓾n video anlatm istedi簨nizi yazarsanz, ileride 蓷lmalarmz o konular zerine yapabiliriz.

Yaknda 蓷lmalar gelecek. 溮mdiden hepimize hayrl olsun... 酨teklerinizi alalm...

Cevap: Hangi konular i蓾n "Video Rehber" hazrlamamz istersiniz? 酨tekleriniz bu ko

閍eler video anlatm yapp yaynlayamayacaklar m bu kategori altnda?

Hiperaktif 閍e aresblade isimli yenin avatar
    閍elik Tarihi
    January 2009
    Bulundu繠 Yer
    Iskenderun, Hatay, Turkey,

Cevap: Hangi konular i蓾n "Video Rehber" hazrlamamz istersiniz? 酨tekleriniz bu ko

Ah kamer ahh, askere gitti簨mi frsat bildin de簨l mi? aka bir yana, b騽le bir b闤m muhteem olmu.*Bence en 蔞k vidyolu rehberi cydia uygulamalar i蓾n ve cydia'daki uygulamalarn ozellikleri i蓾n hazirlayabiliriz. Bunun dsnda, srm ykseltme drme ve jailbreak i蓾n de kullanabiliriz.

Eheh valla emir yksek yerden geldi, hemen a蓨k b闤m. Olsun sizde gelince katkda bulunursunuz inallah

Alnt burock3699 isimli yeden alnt Mesaj g飉ter
    閍eler video anlatm yapp yaynlayamayacaklar m bu kategori altnda?
    閍elerimizde katkda bulunmak isterse, yani rehber hazrlayan olursa, kontrol edip koyarz ama biz y霵etim olarak kendimiz hazrlamay dnyoruz u aamada.

琄celikle b騽le bir b闤mn a踦lmas gzel olmu baz eylerde yeni olan arkadalara ger蔒kten yardm olabilir hayrl olsun diyorum.

Benim aklma gelen tyo rehberinden baz konular olabilir, birde winterboard temalar hakknda olabilir diye dnyorum 踙nk yklemesi kark temalar var.

iyi forumlar, sayglar..

Altn 閍e ByWanT isimli yenin avatar
    閍elik Tarihi
    November 2008
    Bulundu繠 Yer
    Frankfurt, Germany, Germany

Evet arkadaslar,hazirlayacagimiz video rehberler icin kisa bir 霵bligi videosu hazirladim.

http://www.youtube.com/watch?v=NlG36DAQfAs

Not: Videoyu actiktan sonra sag alttan 720P ye ayarlamayi unutmayin
    Mesaj ByWanT tarafndan ( 11-04-2010, Saat 02:08 ) dzenlenmitir.

Eheh Emre hocam harika yav, eline koluna, yre簨ne sa簰k. 煪 sitenin ileri bitsinde, artk bu konuya da ger蔒k manada ge蔒lim. Vallahi ben 蔞k be簟ndim, tekrar tebrik ederim.

Ayrca bu tr detayl videolu anlatmlar Trkiye'de zaten yok, yabanc sitelerde de ne kadar fazla vardr yada Trk kullanclarn ne kadar iine yaryordur bilmiyorum.. Umarm de簟rli yelerimiz bu 蓷lmalarn kymetini bilirler.

Hiperaktif 閍e Dirsehan T鄄 isimli yenin avatar
    閍elik Tarihi
    January 2009
    Bulundu繠 Yer
    Adana

Elinize sa簰k .. プk sper bir 蓷lma olmu bence sknt 蔒kenler i蓾n sper bir rehber olucak

Altn 閍e v_a_r_o_s isimli yenin avatar
    閍elik Tarihi
    December 2008
    Bulundu繠 Yer
    酨tanbul

Eline, g驆ne, diline sa簰k.. Eminim ki ilk zamanlardan sonra sende 蔞k rahat ve hzl bi ekilde bu ii halledeceksin

Yasakland
    閍elik Tarihi
    May 2009
    Bulundu繠 Yer
    酨tanbul

inallah :d

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

煪 anda 1 kii bu konuyu okuyor. (0 kaytl ye ve 1 misafir.)