Toplam 7 Sayfadan 7. Sayfa BirinciBirinci ... 567
Toplam 65 sonu蓨an 61 ile 65 arasndakiler g飉teriliyor.
    Gm 閍e Ogzhnozcn isimli yenin avatar
    閍elik Tarihi
    March 2011
    Bulundu繠 Yer
    酨tanbul

Cevap: Hangi konular i蓾n "Video Rehber" hazrlamamz istersiniz? 酨tekleriniz bu ko

Alnt cihanc isimli yeden alnt Mesaj g飉ter
    jb kurulumu i蓾n video var m acba 5.0.1 4s i蓾n forumda g顤medim
    Bildigim kadariyla yok ancak bunun icin video yapilmaz,cunku her surumun jailbreak yapma yontemleri ayni birkere ogrenildimi birdaha unutulmuyor,gerekli konulardaki anlatimlari okuyarak ve resimlere bakarak jailbreak yapabilirsiniz
    琄celikle;

Forum Kurallarn okumak i蓾n > Buradan
    Balang i蓾n,Tyo Merkezi'ni incelemek i蓾n > Buradan
    Hertrl Soru,destek i蓾n ise > Buradan

Cevap: Hangi konular i蓾n "Video Rehber" hazrlamamz istersiniz? 酨tekleriniz bu ko

mrb jb yapma konusunda cook sorun yasyoruz bu konu hakknda video hazrlarsanz cook muteekir oluruz sizler i蓾n cok zor olmasa gerek

Administrator DeDeLi isimli yenin avatar
    閍elik Tarihi
    September 2010

Alnt mslmaslan isimli yeden alnt Mesaj g飉ter
    mrb jb yapma konusunda cook sorun yasyoruz bu konu hakknda video hazrlarsanz cook muteekir oluruz sizler i蓾n cok zor olmasa gerek
    Jailbreak & Unlock Y霵temleri b闤mmzde jailbreak y霵temleri i蓾n adm adm detayl bir rehber hazrlyoruz.Bunun videodan farkl oldu繠nu dnmyorum ahsen.Ger蔒kten emek verilerek hazrlanyor 踙nk ama video talebiniz de dikkate alnacaktr.Teekkrler iyi forumlar

tamam super br ste kurmussunuz yontemlern hepsi sahane video olunca daha kolay oluyor bde anlaslmas daha bast duruma geliyor

arkadalar merhaba bende acemilerdenim hazrlamanz istedi簨m video redsn0w da 3 gs base band 6.15 'i drmek 2. cihazm ios 5.1.1 e ykseltim ama modem Firmware yi dremiyorum.internette aramad蹥m video kalmad ama trk蔒 yok.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

煪 anda 1 kii bu konuyu okuyor. (0 kaytl ye ve 1 misafir.)