PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İnvisible Shield Artıları ve Eksileri

ArnBien
21-02-2010, 05:40
http://www.krunker.com/wp-content/uploads/2007/07/invisible%20shield_thumb.jpg

Her iPhone sahibi az çok İnvisible Shield hakkında birşeyle duymuştur. Bir İnvisible Shield sahibi olarak size bu ürünü tanıtacağım.

İnvisible Shield adından da anlaşıldığı gibi görünmeyen bir koruma sağlıyor. Telefonunuzu komple kaplayabilir ya da sadece ön yüz için kullanabilirsiniz. Ürünü iki şekilde telefonunuza uygulayabilirsiniz ; ürünle beraber verilen solüsyon veya sünger aracılığı ile. Bu kısa ön bilgilerden sonra artık ürünün artılarına ve eksilerine geçebilirz

Artıları

_Uygulaması kolay bir ürün
_Dışarıda satılan ucuz ekran korumalarına göre kat kat dayanıklı
_Ekranın ya da arka kısmın çizilmesini kesinlikle önlüyor
_Çıkarılması kolay
_Ürünü uygularken hata yapsanız bile telafi şansınız var, çünkü solüsyon kullanılarak uygulanıyor.
_Ürün çıkarıldıktan sonra kesinlikle iz bırakmıyor

Eksileri

_Ürün zamanla kirleniyor (eğer beyaz bir iPhone sahibiyseniz kullanmanızı tavsiye etmiyorum)
_Ürünü silikon bir kılıfla kullanmanız ne yazık ki mümkün değil, Çünkü silikon kılıfın temas ettiği yerler aynı zamanda ürünün olduğu kısma denk geliyor
_Biraz pahalı bir ürün, şu zamana kadar 3 farklı fiyat aldım. Distribütörü 59tl+kdv satıyor dışarıda satışı 50 ila 70 arası değişmekte.

Not : Ürüne genel bir not vermiyorum fakat bir iPhone kullanıcısı olarak alınabilir bir ürün tabi karar sizin.

Sylar
21-02-2010, 06:35
İnceleme için teşkkürler ben de pek sevmiyorum bu şeffed kılıfı. Ama sırf eskimesin diye televizyon kumandasını bile poşetinden çıkarmayan biz Türklere hitap eden bir ürün. [8D]