PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ipod touch almaya karar verdim ama bir kaç sorum var....

ElfenLaid
07-02-2010, 23:25
arkadaşlar ipod touch 32gb almaya karar verdim ama kafama takılan 1-2 soru var cevaplarsanız sevinirim.
öncelikle bu cihazı tv ye bağlayabiliyor muyuz? iphone için bi kaç konu okudum forumda orijinal tv out kablosu istiyormuş o da 100 tl civarındaymış ama jailbreak le falan yan sanayi kabloları da kullanabiliyormuşuz. ipod touch içinde bu durum geçerli mi? ve deneyip sonuç alan var mı?
diğer sorum ise bu cihazın 3. nesil olup olmadığını nasıl anlayacağım? kutunun üzerinde ya da cihazda herhangi bi ibare var mı?
bi ara multimedya özellikleri için telefona ihtiyacım olmadığı halde nokia 5800 ı düşünüyordum. ama ipod touch araştırdığımda buna karar verdim. inşallah doğru karar vermişimdir.
ayrıca konuyu yanlış yere açtıysam da özür dilerim...

bu_rock01
25-03-2010, 19:36
kesinlikle ipod touch derım hem 32 gb alıcakmısıın super hafıza derdınde olmaz ben 5800 kullandım dokunmatıgı ıpodla kıyaslanamaz ıpodun gercekten super tvyede baglanıyor ama daha hıc denemedım

ElfenLaid
25-03-2010, 19:56
Cevabınız için teşekkürler. İpod touch aldım zaten 14 Şubat'ta. İyiki de almisim diyorum çok güzel bir multimedya cihazı