PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Özür Metni - Darkcry

Direc-T
14-01-2010, 11:37
Öncelikle bütün forum halkımdan ve benim yüzümden çıkan tartışmadan dolayı sinirlenmiş yahut sinirlenebilecek kişilerden özür dilerim. Aslında paylaşımlarımın bir kaçı alıntıdır ve bu da ortaya çıkmıştır. Linklerin alıntı olduğunu fakat konuları değiştirdiğimi söylemiştim sanırım. Sonuçta bir hata yaptım, incelemeleri kendim de yapamıyordum, çünkü iPhone bu pazar elime ulaşacak. Pazar gününe kadar elimden geldiğince, hatta pür dikkât konularımı kendim hazırlayacağım. Linkleri kendi uploadım olarak vereceğim. iPhone geldikten sonra, incelemeleri yapacağım. Yani hatamı telafi edeceğim. Bir daha böyle birşey olmayacağını temmeni ederekten;

satusa, JW, allerjik ve nice kişilerden özür diliyorum ve alıntı yaptığım forumlardan da özür diliyorum. aynı hatayı tekrarlamayacağıma ve yararlı bir üye olup kanatlanacağıma da söz veriyorum.

[JW]
15-01-2010, 01:49
Özür dilemen güzel bir davranış arkadaşım fakat daha önce seni uyarmıştım. Buna rağmen alıntı yapmaya devam edip konu açtın.

Açık ve net olarak söylüyorum, tekrarı olduğu an banlanırsın. Ne mesaj sayına ne de aldığın teşekküre bakarım.

SaTuSa
15-01-2010, 02:00
Özür dilenmediği taktirde sitemiz ile ilişiği kesileceğini dile getirmiştim arkadaşa. Kendisi bu yolu seçerek sitedeki durumuna devam etmek istediğini belirtti. Ancak şahsi fikrim olarak, alıntıları yüzünden sitemizi töhmet altında bırakan durumların oluşmasına sebep olduğundan, özür mesajını yazdığı tarihten ittibaren sıkı takipte tutulacaktır. Bizlere, sitemize ve başka sitelere zarar verebilecek en küçük hatada Sayın Administrator'ın dediği şekilde, ilk tespit eden yönetici tarafından site ile ilişiği kesilecektir.

Saygılarımla.

Direc-T
15-01-2010, 08:59
Peki birşey sormak istiyorum, diyelim herhangi bir sitede programı gördüm. Konuya girdim beğendim, iKaynak ta da yok. App cake ya da kendi uploadım olan linki paylaşıp, googleden birkaç resim bulup, anladığım kadarıyla açıklamasını yazmam alıntıya girer mi?

james_kad
15-01-2010, 09:43
Resimleri cihazınızdan ekran görüntüsü alıp, imageshack ( ya da benzeri bir yere ) upload edip rehberinize koymanız daha doğru olur.

Misafir.
15-01-2010, 10:04
author=Darkcry link=topic=12929.msg81249#msg81249 date=1263538788]
Peki birşey sormak istiyorum, diyelim herhangi bir sitede programı gördüm. Konuya girdim beğendim, iKaynak ta da yok. App cake ya da kendi uploadım olan linki paylaşıp, googleden birkaç resim bulup, anladığım kadarıyla açıklamasını yazmam alıntıya girer mi?

o kadarda sıkı değil burdaki kişlerde google'dan resim ekliyorlar sadece link kendi uploadın olursa ve resimleride türk siteler harici bir yerlerden alırsan açıklamayıda kendin yazarsan hiç sorun olmaz

Direc-T
15-01-2010, 11:19
tamam, teşşekürler :)