PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Amerika'da ipod touch satılan yerler

lfshdws
10-01-2010, 11:54
Önceki açtığım konuda da belirttiğim gibi amerikadn ipod touch getirtecektim fakat oradaki tanıdıklar fiyatların türkiye ile çok değişmediğini vergi eklenince hemen hemen aynı fiyata geldiğini söylediler.Ben de çok şaşırdım nasıl olur da vergi o kadar fazla olur diye...Herhalde kazık bir mağazadan baktılar diye düşündüm.Oradaki ipod touch alınabilecek mağazaların isimlerini bilen var mı???(En azından birkaç alternatif-online alışveriş siteleri hariç-elden alınabilecek)

donttouch
10-01-2010, 12:23
bence en fiyat amerikada online olan bir sitede...amazon.com bence çok ucuz fiyatlar..applestore den daha da ucuz..bir bak istersen..

lfshdws
10-01-2010, 12:27
sağol önerin için amazon un ucuz olduğunu duydum ama tanıdıklar pek yanaşmıyor online alışverişe bana da ha çok elden satılan bi mağaza fln lazım yani [:)] applestore gibi

Sylar
10-01-2010, 13:20
Bestbuy magazalarindan alabilirler, biraz daha uygun olabilir apple store'dan.
Vergi eklenince hemen hemen ayni paraya gelmiyor bilkomaun fiyatlarini baz alirsan. Burada da herseye vergi oduyoruz hatta mal degerinden cok vergi oduyoruz.

fsali178
10-01-2010, 15:38
BestBuy- Apple Store- Wallmart-- B&H - Aklıma gelen mağzalar bunlar..
Hepsinde fiyatın aynı olacağını düşünüyorum açıkçası. 200+vergi Vergide birçok yerde %8 sanırım.. Eyalettten eyalete değişir.
İnternetten düşünürsen Amazon.com ın bir ara kampanyası vardı diye hatırlıyorum. Amerikada birşey alacaksan her zaman ebay daha ucuz oluyor.. (Uğraş gerektirir, arada sorun çıkabiliyor hakkını aramayı bilmek gerekir.. )

fsali178
10-01-2010, 15:41
Besbuy fiyatlarına baktım...
3g 8gb $184.99
3g 32 gb $274.99
Apple Storedan daha ucuz gibi..

lfshdws
12-01-2010, 17:20
sağolun arkadaşlar cevaplarınız için [:'(]