PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları Uygulama Silmek

neupogen
28-09-2008, 18:52
Merhabalar.Oncelıkle mukkemmel bır sıte hazırlamıssınız okumaya doyamadım bılgılerı [:)]
Her seyı adım adım uyguladım be daha 2 gunluk itouch kullanıcısıyım bır suru oyunum oldu,bu kadar sade ve anlasılır bılgıyı baska yerde bulamayız [:'(]

itouch 8gb 2.1(jbli) aletim var arkadaslar.Kırılmıs appstore oyunlarından yukledım ve bır sorunla karsılastım.Aşmam için AppStore sımgesınden herhangı bır ucretsız uygulama yuklememız gerektıgını yazmıssınız.Onuda yaptım.
Şimdi sorun şu : o yukledıgım ucretsız uygulamayı nasıl sılecegım [:D] Rev Lite adında bir uygulama.

kaiser.schoze
28-09-2008, 19:04
author=neupogen link=topic=374.msg684#msg684 date=1222617164]
Merhabalar.Oncelıkle mukkemmel bır sıte hazırlamıssınız okumaya doyamadım bılgılerı [:)]
Her seyı adım adım uyguladım be daha 2 gunluk itouch kullanıcısıyım bır suru oyunum oldu,bu kadar sade ve anlasılır bılgıyı baska yerde bulamayız [:'(]

itouch 8gb 2.1(jbli) aletim var arkadaslar.Kırılmıs appstore oyunlarından yukledım ve bır sorunla karsılastım.Aşmam için AppStore sımgesınden herhangı bır ucretsız uygulama yuklememız gerektıgını yazmıssınız.Onuda yaptım.
Şimdi sorun şu : o yukledıgım ucretsız uygulamayı nasıl sılecegım [:D] Rev Lite adında bir uygulama.

Simgenin üzerine basılı tut dostum bikaç saniye ekrar titremeye başlıcak ve simgenin köşesinde çarpı işareti çıkıcak ona tıkla ve uygulama silinsin.Sonra tekrar home tuşuna bastığın zaman ekran normal haline dönüyor

neupogen
28-09-2008, 19:08
İnanmassın su anda tam onu denedım ve buldum [gl=9.gif]
Tesekkur ederım dost [:'(]

Evolution
28-09-2008, 19:47
@neupogen İltifatların için teşekkür ederiz

nascobar
04-10-2008, 16:00
arkadaşlar ugulama / oyunları eger itunes storeden yada netten bulup itunes yoluyla yüklemişseniz uygulama üzerinde birkaç saniye bekleterek üzerinde çıkan simge ile silebilirsiniz.

fakat uygulama / oyunları jailbreaklı cihasınızdan cydia ve istaller programlarında source adresleri ile yüklemişseniz sileceğiniz uygulamayı indirdiğiniz program vasıtasıyla silebilirsiniz.

İpocıl
04-10-2008, 18:44
Bide ben jailbreak yapabilsem :D

Kralleo
26-10-2008, 19:21
author=İpocıl link=topic=374.msg1161#msg1161 date=1223135093]
Bide ben jailbreak yapabilsem :D

Eger Nerde sorunla karsılatıgınız yazarsanız yardımcı Olabılırım

Jane Burak Mutlu
28-12-2011, 00:19
merhaba,installous u cydiadan yükledim şimdi kaldırcam cydiadan kaldırmayı deniyorum fakat başaramıyorum :(

laheyl
28-12-2011, 00:52
merhaba,installous u cydiadan yükledim şimdi kaldırcam cydiadan kaldırmayı deniyorum fakat başaramıyorum :(

belki bu soyleyecegim yonetmi yapiyorsundur ama emin olmak icin yaziyorum

cydia dan isntallous 4 u bul modify de karsina remov gelicek ordan remov de ve silinir

bunu denermisin

Jane Burak Mutlu
28-12-2011, 16:57
belki bu soyleyecegim yonetmi yapiyorsundur ama emin olmak icin yaziyorum

cydia dan isntallous 4 u bul modify de karsina remov gelicek ordan remov de ve silinir

bunu denermisin

tamam şimdi oldu teşekkür ederim..