PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları iPhone 2G video sorunu

james_kad
15-11-2008, 22:40
Arkadaşlar iphone 2g kullanıyorum.Versiyonu 2.1 ve jb li. Forumda anlatılan herşeyi yapmama rağmen video yükleyemiyorum.Oyun,mp3,resim,tema,her türlü uygulama sorunsuz çalışıyor fakat videoları library den device a bir türlü gönderemiyorum.iTunes da sol taraftaki library ve playlistte görünen videolar ve filmler device da görünmüyo.device/videos sekmesinde de 'selected videos' aktif olmuyo.applications,music,ringtones da aktif olduğu halde hemde.Yardımlarınızı bekliyorum.

vdemirci
17-11-2008, 23:05
author=james_kad link=topic=1254.msg5399#msg5399 date=1226781648]
Arkadaşlar iphone 2g kullanıyorum.Versiyonu 2.1 ve jb li. Forumda anlatılan herşeyi yapmama rağmen video yükleyemiyorum.Oyun,mp3,resim,tema,her türlü uygulama sorunsuz çalışıyor fakat videoları library den device a bir türlü gönderemiyorum.iTunes da sol taraftaki library ve playlistte görünen videolar ve filmler device da görünmüyo.device/videos sekmesinde de 'selected videos' aktif olmuyo.applications,music,ringtones da aktif olduğu halde hemde.Yardımlarınızı bekliyorum.

bunların yüklemeye çalıştığın video formatları ile ilgili olduğunu düşünüyorum., mp4 formatında bi videoyu atmayı deneyip sonucu yazarsan sevinirim.

james_kad
17-11-2008, 23:31
videoları burdan indirdim.hatta biri Amy Lee -Broken şarkısı biri de its always snowing somewhere adlı film.mp4 olduğundan kesin eminim yani.en sonunda aleti restore yapıp tekrar jb yapcam sanırım.ve kayıtlı herşey gitcek!!

james_kad
23-11-2008, 00:30
sorunu hallettim.itunes u silip tekrar yüklemek gerekiyomuş demek ki :) aynı sorunla karşılaşan arkadaşlar varsa duyrulur..