PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları Uygulamalar açılmıyor ...

beretta35
15-11-2008, 01:21
hocam benim software im de 2.1 ve de tüm jailbreak ve yükseltme işlemlerim düzgündü. fakat cydia dan yüklediğim uygulamalar nedense acamıyorum ipodtouch ımda. ipoda yüklememde de sorunla karsılasmıorum. acaba sorun nerde [X(] [X(] [X(]

[JW]
15-11-2008, 01:25
1-Mesajı yanlış yere yazıyorsunuz.Sorunlar|Çözümler içinde "Uygulama Sorunları" diye bir bölüm var.Burası Cydia başlığı ve sizin sorunuz Cydia ile alakalı değil.
2-Yeterince açık yazmıyorsunuz.Açılmıyor derseniz kimse size yardımcı olamaz.Durumu açıklamanız gerekiyor.Açılıp kapanıyor mu?İkon mu çıkmıyor? Açılırken bir hata mı veriyor? .... bir sürü farklı hata var,biz nasıl yardımcı olacağız?

Lütfen bu konulara dikkat edelim arkadaşlar...

Bu seferlik konuyu taşıyorum.Şimdi sorunu açıklayarak yazın,biz de yardımcı olmaya çalışalım.

beretta35
15-11-2008, 01:48
author=[JW] link=topic=1233.msg5310#msg5310 date=1226705157]
1-Mesajı yanlış yere yazıyorsunuz.Sorunlar|Çözümler içinde "Uygulama Sorunları" diye bir bölüm var.Burası Cydia başlığı ve sizin sorunuz Cydia ile alakalı değil.
2-Yeterince açık yazmıyorsunuz.Açılmıyor derseniz kimse size yardımcı olamaz.Durumu açıklamanız gerekiyor.Açılıp kapanıyor mu?İkon mu çıkmıyor? Açılırken bir hata mı veriyor? .... bir sürü farklı hata var,biz nasıl yardımcı olacağız?

Bu seferlik konuyu taşıyorum.Şimdi sorunu açıklayarak yazın,biz de yardımcı olmaya çalışalım.

cydia dan programları yüklüorum herşey tamam fakat menüde ikonları gözükmüor ipod a restarda atıorum gene yok cydia nın içinden bakıorum program yüklü gözikiyor fakat menüde yok

beretta35
15-11-2008, 01:55
author=[JW] link=topic=1233.msg5310#msg5310 date=1226705157]

bilmeden kızdırdım kusura bakmayın forumda yeniyim yeni yeni alışıorum tekrar kusura bakmayın

burockuleli
16-11-2008, 16:29
aynı sorun bende de var ikonları görmek için ne yapabilirim

yyaannkkii
18-12-2008, 21:08
iphone 2g kullanıcısıyım aynı sorun bendede war. cydia'mdan source kısmına cydia.itouchkaynak.com/ source unu ekledim sectionslarımada eklendi ama nedense hepsinin ikonu soru işareti şeklinde.install yapıyorum,hiçbir hata wermeden yukluyor ama nereye yukledigi hakkında hiçbir bilgim yok lutfen yardım rica ediyorum...iyi aksamlarr çakışmalarınızın dewamını temenni ediyorum..

miyagi
19-12-2008, 16:43
aynı sorunla bende karsılastım cydia yukledim kaynaklara cydia.itouchkaynak.com adresini ekledim ve program indirdim sorun vermeden programlaı indirdi ve yukledi daha sonra restart attıgımda ikonları gorebiliyordum ama acmaya calıstıgımda program acıamıyor mesajı verdi yukledigim programlarda internet baglantısı gerekebilir diyerek tekrar internete baglandım ve yine acmayı denedim aynı sorunu verdi. iphone 2g 2.2 kullanıyoum jailbreak tamam ama bu sorunu cozemedim yardımcı olursanız sevinirim

[JW]
19-12-2008, 17:20
author=miyagi link=topic=1233.msg9772#msg9772 date=1229697833]
aynı sorunla bende karsılastım cydia yukledim kaynaklara cydia.itouchkaynak.com adresini ekledim ve program indirdim sorun vermeden programlaı indirdi ve yukledi daha sonra restart attıgımda ikonları gorebiliyordum ama acmaya calıstıgımda program acıamıyor mesajı verdi yukledigim programlarda internet baglantısı gerekebilir diyerek tekrar internete baglandım ve yine acmayı denedim aynı sorunu verdi. iphone 2g 2.2 kullanıyoum jailbreak tamam ama bu sorunu cozemedim yardımcı olursanız sevinirim

App Store'dan ücretsiz bir uygulama yükleyin.

cecimax
19-12-2008, 19:20
ilk önce ücretsiz bir oyun yükleyin onu biraz oynayın makinayı açıp kapatın. sorununuz düzelir. düzelmedi ise cydiadan mobile installation 'u yükleyin kapatıp yeniden açın.

sbz
02-07-2009, 13:41
cecimax !!!!!!!!!!!!!!!!!!! kardesım ALLAH senden razı olsun butun uygulamaları acabılıyorum suan tesekkur edıyorum dıger arkadaları da bu cozume bakması ıcın cagırıyorum

Catalepsis
02-07-2009, 15:04
Ohoo..Bu asıl bu çözümü sen daha yeni gördüysen arkadaşlarını forumu biraz daha incelemesi için çağır

Tabi muhabbet bir yana,problemini çözmekte yardımcı olmuş,ne mutlu sana ve ona [:'(]

mussen1383
03-07-2009, 21:16
Slm...
Ben de bazı applestore uygulamalarını yüklüyor ikon çıkıyor ipodda fakat program açılınca yazısı geliyor ve programdan çıkıyor neden acaba...
teşekkürler