PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iPhone 3g - Nokia e71

FthYvz
31-07-2009, 21:32
arkadaşlar iphone 3g 16gb telefonumu nokia e71 ile değiştirmeyi düşünüyorum. sizce doğru bi karar mı? iphone'dan çok memnunum ama çok kararsızım bi yardımcı olurmusunuz :)

Misafir.
31-07-2009, 21:39
müslüman mahallesinde salyangoz satmaya benziyor bu sorduğunuz soru cidden iphone destek sitesinde e71 al diyen çıkarsa çok şanslısınızdır.

şöyle söyleyeyim iphoneden sonra dokunmatik - dokunmatik olmayan,kayar klavyeli-klavyesiz,qwerty klavyeli bir sürü model kullandım ve sadece sinir oldum bence iphone ne kadar kötü olursa olsun iphonenin eline kimse su dökemez görüntülü görüşme yaptırmamasına rağmen iphone

odiksoz
31-07-2009, 22:34
author=allerjik link=topic=8004.msg47176#msg47176 date=1249065574]
müslüman mahallesinde salyangoz satmaya benziyor bu sorduğunuz soru cidden iphone destek sitesinde e71 al diyen çıkarsa çok şanslısınızdır.

şöyle söyleyeyim iphoneden sonra dokunmatik - dokunmatik olmayan,kayar klavyeli-klavyesiz,qwerty klavyeli bir sürü model kullandım ve sadece sinir oldum bence iphone ne kadar kötü olursa olsun iphonenin eline kimse su dökemez görüntülü görüşme yaptırmamasına rağmen iphone

Kesinlikle katılıyorum kardeşim.Çok muadili var bir işe yaramıyor.Biliyorsunuz yurtdışında belirli sözleşmeler karşılığında size istediğiniz telefonu beleşe veriyorlar.N96 tavsiye ettim.Aldı getirdi baktım bir işe yaramıyordu. Gitti değiştirdi sonra iphone aldı -ilk cihazla o zaman tanıştım ve hayran oldum-. Hemde jb'siz kullanıyor.Onun için yapma, diğerleri sadece telefon, iphone herşey...

author=allerjik link=topic=8004.msg47176#msg47176 date=1249065574]

Görüntülü görüşme istemiyorum, bana ne karşımdakinin beni görmesinden.Şuraya yazıyorum birkaç hafta içinde 3G ve görüntülü görüşme yüzünden boşanma oranları iki katına çıkacak... Dışardan internete girmekte beni çok ilgilendirmiyor.

N!t£cn@klQw
01-08-2009, 11:40
sakın ha öle bir hata yapma...

godfather03
03-08-2009, 20:23
n97 tavsiye ederim e71 yerine iphone kullanmadığım için nasıl bir bağımlılıktır bilmiyorum kendim n95 8 gb kullanıyorum n97 almayı düşünüyorum sanada tavsiye ederim ama 3g içink bi telefon alıcaksan nokia n97 haricinde hiç birisine bakma çünkü internet keyfi cefaya dönüşür n97de bu problem halledilmiş bunu deneyerek gördüm 3g için ya n97 yada iphone al derim ipod ve iphone nette çok başarılı

ugurock
14-08-2009, 19:30
e71 gayet güzel bir telefon ancak iphone u tercih ederim elinde mis gibi bir telefon varken böyle saçma birşey yapma bence

FthYvz
31-08-2009, 00:55
arkadaşlar bende düşündüm ve harbiden haklısınız :) şimdide n97ye taktım. ben çok görüşme yapan biriyim. iphonun şarjı bana yetmiyor. herşeyi güzel tamam ama şarj problem. n97 alacağım kafaya koydum. ve şu facebook poker ve okey olayına bağımlı biriyim :) acaba kullanan varsa bu tür uygulamalara girilebiliyormu n97den? kullanan varsa bir cevap verirse çok sevinirim :)

Misafir.
31-08-2009, 13:34
iphone ile sadece konuşma yaparsanız tahminimce 3-4 gün gider başka hiç bişey yapmayacaksınız n97'de de durum bu şekildedir hatta daha azdır batarya süresi eğer illada batarya diyorsanız iphone 3gs alın

melo
31-08-2009, 13:37
Allerjik e katılıyorum madem iphone 3G yi değiştirmek istiyorsun, iphone 3Gs al..