PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nakit, 3G 8GB Iphone bulabilir miyim?

Concordia
03-07-2009, 12:07
3g 8GB iphone arıyorum. telefonun faturalı olması,genpa garantili olması, çok kullanılmış olmaması, tamir görmemesi, aksesuarların tam olması ve tüm hatlara açık olması şart.
Tabikide görüşmeden önce telefonun resmini de görmek isterim. Sorunsuz bi iphone arıyorum, kırık- çıkık iphonelara şimdilik bakmıyorum.
Ölü pixel, mikrofon, vs sorunu istemiyorum. İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum.-Erenköy. Tanıdığımız bir turkcell teknik servisi var telefonun tamir görüp görmediğini göstermeden de almıyorum.

Biraz çok ciddi oldu sanki, fakat başım çokkk yandı
Eğer bu özelliklerde bi iphonenunuz varsa ve
satmak istiyorsanız,
bana ulaşın. [gl=6.gif]

Misafir.
03-07-2009, 12:40
forumda alınık ilanları yasak :))

telefon numaranızı yazmanızda bence sakıncalı

N!t£cn@klQw
03-07-2009, 17:19
eğer bu şekilde bulursanız ıphone banada hbr verin :)

Concordia
03-07-2009, 19:05
Eğer yasaksa silinebilir.

-Ah keşke bulabilsem, benim ki de hayal. [X(]

Misafir.
03-07-2009, 19:29
şu anda yurtdışı cihazlar var sizin 800-850 tl civarında istediğiniz turkcellden alınma düşeş bir cihaz bulmanız çok zor.ama onlarında fiyatları çok yüksek değil

superman88
04-07-2009, 03:13
Benim 2 buçuk aylık yurtdışı cihazım var. Yurtdışında yaşayan türk pasaportuna kayıtlı tek bir numarada hizmet veriyor. Oldukça iyi durumda tamir falan görmemiş emin olabilirsin. 700 e bırakıyorum. Ben kıramadım kırmakla uğraşabiliceksen horataalperen@hotmail.com

Misafir.
06-07-2009, 16:54
sitemizde neden alınık ilanları yasak bu konuda cevap alabilirsiniz herkes alınık ilanı açar daha sonra satılık verenlerde o ilanlara girip ben satıyorum ebem satıyor nenem satıyor dedem sattı gibi yazarak gereksiz mesaj kirliliği oluşturur bundan dolayı alınık ilanları yasak.almak isteyen kişler sitedeki satılık ilanlarını incelesinler.