PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları dfu modundan çıkamıyorum!!!!

canyazgan
05-11-2008, 15:28
slm beyler yeni bir ipod touch kullanıcısıyım cihazda jailbreak olmamakla birlikte versionu 1.1.5 tir.dediğiniz yöntemlerle itunes a üye oldum ve free bedava oyunları indirdim yüklemeyi beceremediğim için dfu moduna giriyimdedim ordada başaramayınca çıkmak istedim fakat çıkmamıyorum ne yapmalıyım?10 sanişye her iki düğmeye bası denedim olmadı.lütfen yardım edin lütfen....

fantazi
09-11-2008, 15:48
dfu modu ne olduğunu biliyormusunuz
freeapp falan alakası yok restore ederken dfu moduna alıp restore ediyoruz iki tuşa 10 sn basılı tutunca çıkması lazım çıkmıyorsa hazır dfu dayken restore edin

fallen_angel
09-11-2008, 18:47
ayno sorunu su an bnde yasıorum 2.x.xyuksltmek ıcın ındırırken bı bakayım dedım dfu ya alabılıomuyum aldım cıkamıorum:Dsızce restore bekleyım ugrasmayımı restore ettıkten sonra kendıs otamatık cıkacakmı yanı kullanabılecekmıyım ıtouch ımı yoksa bı sorun mu var cunku 10 sn basılı tuttm ekran kapanıo okadar
sonra actımda dfu gosterıo.tesekkurler saygılar

fantazi
09-11-2008, 21:46
allah allah 10 sn ikisine basılı tutup kapatınca dfu dan çıkıyor sonra normal üstteki tuştan açıyoruz
madem çkmıyo dfu dayken sürüm artırıp jb yapın bari

Morgenstern
09-11-2008, 22:03
bende cikamamistim yeniden restore ettim bazen oluyor böyle bütün uygulamalarin cogu gitti [gl=8.gif]

fallen_angel
09-11-2008, 22:08
fırmware yukseltım problem kalmadı .ama 10 sn olayı olmuodu.sagolun cevaplarınız ıcın .ayrıca bu sıtenın kurucularınada tesekkurler

[JW]
09-11-2008, 22:11
Biz teşekkür ederiz arkadaşım. [:)] Arada bir böyle hatalar oluyor.Restore yapmakta fayda var. [:'(]

erdogan_ctf
12-10-2009, 21:04
ben de şu an takıldım kaldım recovery modunda, tuşlara 10 sn basmak fayda etmedi. elimde 3.0 var, onu da kuramadı. touch ekranında usb resmi kaldı. şimdi 2.2.1 indiriyorum. deneyeceğim.
başka çözümü olan varsa bilgilendirsin lütfen.

3.0ı kurarken donanım yükleme sihirbazı çıkıyor,intenete bağlanmasına izin vermediğimde kurulum tamamlanmıyor. izin verdiğimde de bulamadı malesef

yok
23-10-2009, 19:53
author=erdogan_ctf link=topic=1065.msg55477#msg55477 date=1255370690]
ben de şu an takıldım kaldım recovery modunda, tuşlara 10 sn basmak fayda etmedi. elimde 3.0 var, onu da kuramadı. touch ekranında usb resmi kaldı. şimdi 2.2.1 indiriyorum. deneyeceğim.
başka çözümü olan varsa bilgilendirsin lütfen.

3.0ı kurarken donanım yükleme sihirbazı çıkıyor,intenete bağlanmasına izin vermediğimde kurulum tamamlanmıyor. izin verdiğimde de bulamadı malesef

3.0 fw niz orjinal mi..sitemizdekinden indirip deneyin..

recovery mode de iphonenin en illet özelliği...itunes cihazı recovery moda alınca düzelmiyo..mecbur restore yapıcan.. [:'(]