PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları iTunes cannot read sorunu

leroux
02-11-2008, 10:46
Herkese merhabalar arkadaşlar bir sorunum var. Şimdi ben itouch 1g kullanıcısıyım ve dün sürümümü 2.1 e yükseltip jailbreakledim. Akşamda biraz müzik attım ve bir kaçtane aynı şarkı olduğunu gördüm. bunlarıda ifunbox vasıtasıyla sildim. ardından itunes i açtığımda bana ''itunes cannot read the contents of the ipod ''x's ipod''. Go to the summary tab in ipod preferences and click Restore to restore this iPod to factory settings'' hatasını verdi ve hiçbirşekilde ipodumu itunes görmedi. İlginç olan şey ise ifunbox'a girdiğimde ipodumu okuyor olması. Yani şarkılarım vs.vs. gözüküyor. İpodumdada silinmiş durumda şarkılar ama jailbreakledikten sonra attığım oyunlar vs. duruyor.
Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

beko93
17-11-2008, 22:11
restore yapacak olursan DFU moda alıp öyle gerçekleştir. O zaman iTunes görür iTouch ı.

fantazi
18-11-2008, 16:50
ifunbox tan şarkı silince itunes nası görmez ya
bende çoğu işimi ifunbox tan yapıyorum
madem sende öyle bir problem var program düzgün yüklenmemiş olabilir
tavsiyem restore et müzik aktarımını itunes tan yap aynı olay library den siliyorsun sync diyorsun bitiyor olay ifunbox un asıl amacı zaten flash bellek olarak kullanmak