PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İPAD SCRATCH SHOWW-DJAY- DJ lik ile UGRASAN HERKES İÇERİ

weysel89
01-06-2013, 23:31
Arkadaşlar merhabalar. Uzun zamandır yapmak istedigim fakat yogun iş temposundan dolayı bir turlu harekete gecemedigim bir projeyi sonunda gerçekleştirdim. Evet ne bu proje diceksiniz.Proje ipad in gelişmiş müzik applerini nasıl kullanacagınızı anlatmak ,app lerdeki püf noktalarını göstererek kolayca müzikler mix ler ve hatta remixler yapabilmenize olanak saglayan videolar hazırlayıp sizlere sunmak .Sonunda faliyete geçtik ve giriş videosu olarak ortalama 3 dakikalık bir scratch videosu ile girişimizi yaptk :) rap ve techno tarz ile ugrasmayan arkadaslar " bu ne yahu kuru gürültü "diyebilir :) fakat benım gibi dj lik ile yakından ilgisi olan hayatı rap ve techno olan insanlara hoş gelebilecik bir ses :) tabikide gercek turntable yerini tutmasada sarkılarda gereken yerlerde guzel girişler yapıp doru noktalarda scratch atarsanız sarkınızı bestenızı cok daha hos bir hale getirebiliyor. Videoda gördügünüz app in adı djay . Bence çok çok başarılı bir app ve apple tarafından tasarım ödülü almış . Bu videoda sadece 3 dakikalık bir müzik ile scratch yaptık.bir sonrakı videoda bu app i yakından inclemeye alıp , bu mukemmler app le neler yapabılecegınız gosterecem .inanın siz bile izlediginizde bu app in nasıl böyle şeyler yapabıldıgıne ınanamıcaksınız :)

Youtube link = http://m.youtube.com/watch?v=k76JYnhmzcc

http://img.tapatalk.com/d/13/06/01/y8ajyha7.jpg

İlk girişimizi yaptık , bu forumdaki degerli arkadaslarımdan , dostlarımdan destek bekliyorum , lutfen kanalımıza abune olun paylasın destek çıkın , hep beraber belkide buyur buyur kocaman oluruz :) Herkese Selamlar

DJ iPad DEDEEEEE ...

Gün gelecek, bir elma tüm dunyaya hükmedecektır ...

Masonlar ..

cezi005
16-06-2013, 11:20
ellerinize sağlık bende ipad 4 ve ıphone 5 var ikisiylede uğraşıyorum nasıl yapıldığını anlatırsanız çok memnun olurum

weysel89
01-08-2013, 11:41
ellerinize sağlık bende ipad 4 ve ıphone 5 var ikisiylede uğraşıyorum nasıl yapıldığını anlatırsanız çok memnun olurum

Nasıl yapıldığını anlatcağımız video yakında gelcektir ..

Error ! İmza Yüklenemedi .