PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Real racing 3

oguzseven
23-02-2013, 22:50
App Store Linki: 25ppden indirdiğim için link veremiyorum.

Sürüm: 1.0

Boyut: 682 mb

Uygulamayı denediğim cihaz: İpad 2 wifi

Geliştirici: firemonkey

Gereksinimler: İphone 3GS, İphone 4, İphone 4S, İphone 5, İpod touch 3. 4. Ve 5. Nesil, İpad. İOS 4.0 veya üst sürümünü gerektirir.

Evet arkadaşlar bugün real racing 3 incelemesi ile karşınızdayım. Firemint in ea ile anlaşmasıyla beraber ea yine bir oyunu mahvetmese dedim. Bu sefer beni şaşırttılar. Mobil oyun olarak en iyi oyunlardan biri oldu. Oyunda audi,bugatti,bmw,ford,dodge,koenigsegg,lamborghını ,nissan,porsche,mclaren,pagani ve srt gibi araba modelleri var. Toplam 46 araba var. İlk başta bir araba ile yarışıp oyunun dinamiklerini öğreniyoruz. Kontrollerde 7 tane seçeneğimiz var. 3 tane kamera açımız var. Oyunun menüsü ps3teki gran turismo ile benzerliği çok. Ekranın sol kısmında upgrades,repairs,resplay ve my cars seçenekleri var. Tamir sisteminde şöyle bir özellik var. Bu büyük çoğunluğunuzun sevmeyeceği bir özellik ama hasar almış her bölgeyi tamir ettirmek için bazen 5 bazen 9 bazende 15 dakika beklemeniz gerek. Bu süreler bittiğinde arabanız tamir oluyor. Beklemek istemeyenler için 20 puan veriliyor. 20 puan bitince gerçek para gerekiyor. O yüzden fazla kaza yapmamaya çalışın. Modifiye sistemi ise araçlara göre değişiyor. Resplayda aracımızın renklerini değiştiriyoruz. My carsta arabalarımızı seçip araçlarımızın resimlerini çekiyoruz.

Grafik: araç modellemeleri pist modellemeleri harika ama oyunda uzak kısımlara baktığınızda pastel boyayla yapılmış gibi gözüküyor.

Ses: araçların sesleri mükemmel müziklerde sizi atmosfere sokuyor.

Oynanabilirlik: sizi kesinlikle içine çekiyor. Bırakamıyorsunuz.

Grafik: 9.2

Ses: 8.5

Oynanabilirlik: 8.7

Genel: 9.3

Bir başka incelemede daha görüşmek üzere iyi oyunlar.

http://www.youtube.com/watch?v=lMvBslfs1Ik

rehmen
27-04-2013, 00:06
Multiplayer oynanmiyormu bu oyun?