PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Satılık İphone 5 16 GB Beyaz (Simfree)

tracer2
08-01-2013, 01:11
Kapalı kutu jelatinli durumdadır.
Los Angeles Apple Store'dan alınmıştır.
Pasaport kaydı alıcıya aittir.
İstanbul içi elden teslim edilebilir.
Fiyatı:1550 TL
(ticari amaç güdülmemektedir)
http://mfcyazilim.com/sil/i3.jpghttp://mfcyazilim.com/sil/i2.jpg

BuLuT1905
08-01-2013, 01:37
Sana maliyeti 1250 Lira satıyosun 1600 Lira'ya sonra da ticari amaç güdülmemektedir. O aradaki 350 lirayı keyif için koydun sanırım..

QuestionMark
08-01-2013, 01:41
"Ticari amaç güdülmemektedir" Cümlesinden benim anladığım;

- Ben tüccar değilim 3' er 5'er getirip satmıyorum elimde bir cihazım var ve bunu bana kâr getirecek şekilde satmak istiyorum.

Lütfen kendi zannımızca çıkardığımız anlamları ilan baltalayıcı olarak kullanmayalım.

Hayırlı satışlar.

BuLuT1905
08-01-2013, 01:51
"Ticari amaç güdülmemektedir" Cümlesinden benim anladığım;

- Ben tüccar değilim 3' er 5'er getirip satmıyorum elimde bir cihazım var ve bunu bana kâr getirecek şekilde satmak istiyorum.

Lütfen kendi zannımızca çıkardığımız anlamları ilan baltalayıcı olarak kullanmayalım.

Hayırlı satışlar.

Ne baltalamak için yorum yazarım ne o tip bi önyargıda bulunurum. Ticari amaç gütmek demek gelişi fiyatına cihazı satıp kâr etmemek demektir.

Kendi zannımca çıkardığım bir anlam da değildir bu yaptığım yorum. Bu tip forumlarda verilen telefon ilanlarının yarısından fazlasını kişiler satmaktadır.

Bu cümleyi kullanarak satışa sunması üzerine bu şekilde bir açıklama yaptım sadece.

tracer2
08-01-2013, 09:02
QuestionMark arkadaşımın dediği gibi bavul ticareti yapmıyorum anlamında kullandım.

SalihBxl
08-01-2013, 12:35
Arkadaslar cihazi alacak olan arkadas varsa sorularini sorup irtibata geçebilir ilan sahibi ile. Illa bir laf dokundurmak veya baltalamak icin neden mesaj yazılıyor anlamis degilim. Lutfen biraz daha ilimli olun. Gereksiz muhabbet mesajlarinizin silinmesine ya da ceza almaniza neden olacaktir.

TapaTalk ile Samsung Galaxy S3 Cihazimdan Gonderilmis Mesajdir.

iphonuscu
05-05-2013, 23:55
Hocam 1100 tl verebilirim.

rehmen
06-05-2013, 00:41
Adam bi telefon satacak herkes bir yorum yapiyor
Arkadasin ticaret amacli degildir demesinden acik olarak anlasilan cihazlardan 5-10 tane getirip satmiyorum bir tane vardi onuda satmaya karar verdim dir
Birde adam istedigi fiyata satar zorla satmiyorya isine gelen alir gelmeyen almaz
Bir diger arkadasta hemen 1100 e veririm demis ya kardesim sende daha ucuza bir cihaz varsa sende satiliga cikar neden baska birinin tezgahinda saticam diye daha ucuz fiyat veriyorsun
Ayip ya bu foruma yakismiyor

RoCcO
06-05-2013, 07:59
Arkadasin ticaret amacli degildir demesinden acik olarak anlasilan cihazlardan 5-10 tane getirip satmiyorum bir tane vardi onuda satmaya karar verdim dir
Birde adam istedigi fiyata satar zorla satmiyorya isine gelen alir gelmeyen almaz
Bir diger arkadasta hemen 1100 e veririm demis ya kardesim sende daha ucuza bir cihaz varsa sende satiliga cikar neden baska birinin tezgahinda saticam diye daha ucuz fiyat veriyorsun
Arkadaş para olarak 1100 TL verbilirim iphone için diyor.

rehmen
06-05-2013, 11:24
Ben dun gece sarhosmuydum acaba
Ozur dilerim dostum

iphonuscu
06-05-2013, 20:07
Arkadaş benim niyetim kimseye ayıp etmek filan değil benim bütçem bu kadar ben satıcıda değilim kimsenin malınıda aşağılamak gibi bi niyetim olamaz.

rehmen
06-05-2013, 21:51
Arkadaş benim niyetim kimseye ayıp etmek filan değil benim bütçem bu kadar ben satıcıda değilim kimsenin malınıda aşağılamak gibi bi niyetim olamaz.

Zaten ustte ozur diledim dostun ben senin yazini yanlis anlamisim
Tekrar ozur dilerim

GreenHeart
30-06-2013, 15:47
özel mesaj atacağım.ancak 1450 ye HEMEN alabilirim.Bu ürünlerin piyasası o kadar ;)