PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Satılık IPhone 4S 16gb Beyaz *LCD EKRAN KIRIK*

mehtapak
06-12-2012, 15:47
SATILIK IPHONE 4s 16 GB BEYAZ
*LCD EKRAN KIRIK*

ÜRÜN TURKİYE'DEN 24.8.2012 TARİHİNDE ALINMIŞTIR
FATURALIDIR
GARANTİSİ 2012 AGUSTOS'TAN İTİBAREN 2 YILDIR,DEVAM ETMEKTEDİR.
LCD EKRAN KIRIKTIR,
DOKUNMATİK EKRAN VE ÜRÜN SORUNSUZ ÇALIŞMAKTADIR
KIRIK EKRAN VE KULLANILMIŞ OLMASI NEDENİYLE FİYAT 1300 TL'DİR.
TÜM AKSESUARLARI, FATURASI VE KUTUSUYLA KARŞI ÖDEMELİ TESLİM EDİLEBİLİR.

http://img545.imageshack.us/img545/4108/fotograf2.jpg
http://img209.imageshack.us/img209/1476/fotograf1f.jpg

SalihBxl
06-12-2012, 16:20
Merhaba,

İlanınız Alım - Satım bölümünde geçerli olan kurallara aykırıdır. Lütfen kuralları okuyarak gerekli düzenlemeyi yapınız. Aksi takdirde bu durum ceza almanıza neden olacaktır.

Lütfen satış ilanlarınızda sattığınız ürünün özelliklerini detaylıca yazınız, ürüne ait en az 2 adet resim bulundurunuz ve ürün fiyatını belirtiniz.
İlanınızda veya mesajınızda kesinlikle cep telefonu numarası, sabit numara vb. bilgiler bulundurmayınız.

Alım - Satım bölümünde geçerli olan kuralları okumak için buraya (http://www.ikaynak.com/forum/showthread.php?t=16405) tıklayabilirsiniz.

İyi forumlar...

CASUA
08-12-2012, 10:06
Çiziği dahi olmayan cihazlar daha ucuza satılırken ekranı kırık cihaz bu paraya değmez

4. İlanların altına kişileri rencide edici, satışı engelleyici (şurada şu fiyat vb.) mesajlar yazmayınız.

http://www.ikaynak.com/forum/threads/16405-alim-satim-bolumu-kurallari

mehtapak
08-12-2012, 18:16
Evet haklisiniz ancak daha 17 ay garantisi var. Zaten kimseyi kandirmiyorum. Herkes secicilik konusunda serbest.

NoveLL35
09-12-2012, 16:45
900 tl vereyim hemen..

pavilion
11-12-2012, 01:35
Artik garantisi yok o cihazin bilginiz olsun ekran kirimi gerceklestikten sonra ilk mesajim silindi ancak sizi bilgilendirmek istedim bu cihazi garantisi bitmis halde boyle ucuk bir rakama satmaniz acikcasi biraz uzun zaman alir satisinizi baltalamak istemiyorum ancak biraz dusunun derim.

mehtapak
11-12-2012, 09:36
Öncelikle teşekkürler.baltalama oldugunu düşünmedim zaten ilk mesajınızı okuyamamıştım, ancak sizin gibi pek çok insan belki böyle düşünüyordur, açıklığa kavuşması iyi olur. Sanırım bir noktayı yanlış anlıyorsunuz. Cihazım 2 büyük firmanın birinden garantili, sanırım adını veremiyorum ancak anlaşılmıştır. bu cam garantiden değiştirilmiyor bu zaten sürpriz değil, kullanıcı hatası.Yetkili servis elinde yapılan her işlem de sorun çözülür ve garanti devam eder. Bunu isteyen herkes ilgili garantör firmadan da teyit edebilir.

pavilion
11-12-2012, 12:54
Öncelikle teşekkürler.baltalama oldugunu düşünmedim zaten ilk mesajınızı okuyamamıştım, ancak sizin gibi pek çok insan belki böyle düşünüyordur, açıklığa kavuşması iyi olur. Sanırım bir noktayı yanlış anlıyorsunuz. Cihazım 2 büyük firmanın birinden garantili, sanırım adını veremiyorum ancak anlaşılmıştır. bu cam garantiden değiştirilmiyor bu zaten sürpriz değil, kullanıcı hatası.Yetkili servis elinde yapılan her işlem de sorun çözülür ve garanti devam eder. Bunu isteyen herkes ilgili garantör firmadan da teyit edebilir.

Tabi garanti disi yapiyorlar resmi 2 buyuk firmadan biri ancak Dokunmatik degisimi biraz maliteli oluyor o buyuk serviste dolayisi ile o kadar cok para aldiklari icin garanti ben de olsam devam ettiririm normal tabi neyse insallah en kisa zamanda satilir.

tayfunasker
11-12-2012, 13:39
1300 liraya sen bunu sat benim iphonu sana 1250 ye veriyim. Seninkinin aynisi siyah ve garantiside seninki kadar. Genpa cihazi

SalihBxl
11-12-2012, 14:32
1300 liraya sen bunu sat benim iphonu sana 1250 ye veriyim. Seninkinin aynisi siyah ve garantiside seninki kadar. Genpa cihazi

Forum kurallari cercevesi icinde sizde ilan actiginizda satacaginiza eminim. Bence bu tarz yorumlarla ugrasacaginiza bir an once ilaninizi acin derim.

laheyl
11-12-2012, 23:57
Arkadaslar koda baya bir sorun yasanmis lutfen genel olarak kisisel dusuncelere bir kenarda birakilarak yorum yazin satilir yada satilmaz veya uye cok yazmis az yazmis bu uyeye ait bir sorundur bu tarz durumlar ikili laf surtusmelerine gider buda bizim forumumuzda istenen bir durum degildir lutfen yorumlari buna gore yapalim

mehtapak
12-12-2012, 09:23
Ben cihaza guveniyorum. Yurtdisindan iphone 5 getirttim. Ekranim kirilsa da kirilmasa da satacaktim. İlgilenen olursa yardimci olurum elbette.