PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İphone'dan dizi izle

aszxc
21-11-2012, 21:02
Merhaba arkadaşlar,
Uzun zamandır güncel dizileri izleyebileceğim bir uygulama arıyorum. Tam buldum derken uygulama telif hakları nedeniyle kapanıyor ve bir türlü iphone'dan dizi izleyemiyordum. Bir uygulama en fazla bir hafta dayanıyordu, ardından ihtar alıp kapatıyorlardı ya da appstore kapatıyordu, ücretliler bile.
Bunun üzerine bir çok araştırma yaptım ve kendim ios destekli bir site kurmaya karar verdim ve kurdum da. :) Amacım, siteyi reklam yapmak değil zaten öyle de bir amacım da yok. Sizlerden de yararlanmak isteyen olur diye yazıyorum. Site şu an için blogger'dan kurulu, ilerde param olunca yeni bir domain alıp daha iyisini yapacağım inşallah. Siteyi her gün güncelliyorum. Bir çok dizi var. Öneri ve eleştirillerinizi belkiyorum. Eklenmesini istediğiniz dizi olursa burdan veya site üzerinden bildiriniz.

Site adresi: dizilerbirarada.blogspot.com (http://dizilerbirarada.blogspot.com)

Not:Konuyu nereye açacağımı bilemedim. Eğer yanlış yerde ise yetkililer taşırsa sevinirim, bu tarz konular yasak ise silinebilir.

İyi seyirler :)

aszxc
21-11-2012, 21:44
Sitede bulunan yerli diziler:
*Suskunlar (25. bölüm ve sonrası )
*Leyla ile Mecnun (72. Bölüm ve sonrası )
*Seksenler (37.Bölüm ve sonrası)
*İşler Güçler (27.Bölüm ve sonrası)
*Karadayı(6.Bölüm ve sonrası)
*Behzat Ç. (77.Bölüm ve sonrası)
*Yalan Dünya (30.Bölüm ve sonrası)
*Kuzey Güney(49.Bölüm ve sonrası)
*Benim için Üzülme(1.Bölüm ve sonrası)
*Muhteşem Yüzyıl (73.Bölüm ve sonrası)
*Öyle Bir Geçer Zaman Ki
Sitede bulunan yabancı diziler:
*The Walking Dead (1.Sezon ve sonrası)
*The Big Bang Theory (6.Sezon 8.Bölüm ve sonrası)
*Last Resort (1.Sezon 7.Bölüm ve sonrası)
*Fringe (5.Sezon 7.Bölüm ve sonrası)
*How I Met Your Mother (8.Sezon 6.Bölüm ve sonrası)
*The Vampire Diaries (4.Sezon 6.Bölüm ve sonrası)
*Supernatural(8.Sezon ve sonrası)

ANKARALIM
22-11-2012, 10:09
Sefkat Tepe
Hayat Devam Ediyor
Beni Unutma
Dila Hanım
kayıp sehir
karadayı

Bu dizileri de eklersen arkadaşım çok makbule geçer
cok güzel bir blog emegin için teşekürlerimi sunarım

DeviLJoN
22-11-2012, 16:56
South park ve family guy eklerseniz altyazılı olarak güzel olur.

CHAOS
22-11-2012, 19:22
Merhaba arkadaşlar,
Uzun zamandır güncel dizileri izleyebileceğim bir uygulama arıyorum. Tam buldum derken uygulama telif hakları nedeniyle kapanıyor ve bir türlü iphone'dan dizi izleyemiyordum. Bir uygulama en fazla bir hafta dayanıyordu, ardından ihtar alıp kapatıyorlardı ya da appstore kapatıyordu, ücretliler bile.
Bunun üzerine bir çok araştırma yaptım ve kendim ios destekli bir site kurmaya karar verdim ve kurdum da. :) Amacım, siteyi reklam yapmak değil zaten öyle de bir amacım da yok. Sizlerden de yararlanmak isteyen olur diye yazıyorum. Site şu an için blogger'dan kurulu, ilerde param olunca yeni bir domain alıp daha iyisini yapacağım inşallah. Siteyi her gün güncelliyorum. Bir çok dizi var. Öneri ve eleştirillerinizi belkiyorum. Eklenmesini istediğiniz dizi olursa burdan veya site üzerinden bildiriniz.

Site adresi: dizilerbirarada.blogspot.com (http://dizilerbirarada.blogspot.com)

Not:Konuyu nereye açacağımı bilemedim. Eğer yanlış yerde ise yetkililer taşırsa sevinirim, bu tarz konular yasak ise silinebilir.

İyi seyirler :)
kardeşim hayırlı olsun inşallah dahada büyütürsün siteni.
ben biraz nostalji yi severim kavak yellerini de eklersen full sezon hepsini izlerim .)

aszxc
27-11-2012, 22:03
Sefkat Tepe
Hayat Devam Ediyor
Beni Unutma
Dila Hanım
kayıp sehir
karadayı

Bu dizileri de eklersen arkadaşım çok makbule geçer
cok güzel bir blog emegin için teşekürlerimi sunarım

South park ve family guy eklerseniz altyazılı olarak güzel olur.

kardeşim hayırlı olsun inşallah dahada büyütürsün siteni.
ben biraz nostalji yi severim kavak yellerini de eklersen full sezon hepsini izlerim .)
Arkadaşlar tüm isteklerinizi gidermeye çalışacağım zaman ile eksiklikler tamamlanacaktır fakat pek vaktim olmuyor..İsteyen var ise yazar yapabilirim kendilerini..Bu konu altından gelişmeleri belirteceğim. İlk mesajdan istekleri gerçekleştirmeye başlayalım :)

aszxc
27-11-2012, 22:12
Suskunlar 27.bölüm ,
Behzat Ç. 78.Bölüm Sansürsüz,
Yalan Dünya 31.Bölüm,
Leyla ile Mecnun 74.Bölüm,
Karadayı 8.Bölüm,
How I Met Your Mother 8.Sezon 8.Bölüm ve Dexter sitemize eklenmiştir.

leadertay
28-11-2012, 09:06
kurtlar vadisi 171. bölümde var arkadaşlar.... ellerine sağlık yapanların emeği geçenlerin

aszxc
28-11-2012, 15:46
İşler Güçler 21.Bölüm,
Öyle Bir Geçer Zaman Ki 91.Bölüm,
Seksenler 39.Bölüm eklenmiştir.

aszxc
01-12-2012, 16:28
The Walking Dead 4.Sezon7.Bölüm ve Behzat Ç. 79.Bölüm eklenmiştir.

yigido83
01-12-2012, 23:31
Supernatural varsa gerisi yalan emegîne saglik

ANKARALI
02-12-2012, 03:27
Arkadaşlar tüm isteklerinizi gidermeye çalışacağım zaman ile eksiklikler tamamlanacaktır fakat pek vaktim olmuyor..İsteyen var ise yazar yapabilirim kendilerini..Bu konu altından gelişmeleri belirteceğim. İlk mesajdan istekleri gerçekleştirmeye başlayalım :)

ben talibim kardes yardimci olmaya calisirim internet hizim 100 mb

aszxc
02-12-2012, 12:02
ben talibim kardes yardimci olmaya calisirim internet hizim 100 mb
Mailinizi pm ile bildirirseniz Yazar olarak eklerim

aszxc
02-12-2012, 14:21
The bigbang theory ve the vampire diares eklendi.

aszxc
14-12-2012, 18:44
1 hafta boyunca ulke disinca olacagim icin dizileri pek guncelleyemeyecegim. Yardimci olacak arkadas da bulamadik o kadar aradik. Ne ise donusumde iki farkli sekme acacagim. Bunlardan biri tv , digeri ise film olacak. Hadi iyi seyirler. Vakit buldukca guncellemeye calisacagim yine

ANKARALIM
14-12-2012, 19:50
1 hafta boyunca ulke disinca olacagim icin dizileri pek guncelleyemeyecegim. Yardimci olacak arkadas da bulamadik o kadar aradik. Ne ise donusumde iki farkli sekme acacagim. Bunlardan biri tv , digeri ise film olacak. Hadi iyi seyirler. Vakit buldukca guncellemeye calisacagim yine
Arkadasım ben yardimci olurum diye yazmistim yanliz nasil yapiliyor bilgim yok internet baglantim 100 mb
Özel mesaj ile gönderdim email adresimi

aszxc
04-01-2013, 19:08
Arkadaslar siteyi guncellemiyorum artik nedeni ise bir uygulama uzerinde calisiyordum arkadasla. Appstore'a uygulama istegini gonderdik. Cikmasini beklioruz.cikinca sizlerle olacak uygulama. İyi seyirler

aszxc
04-02-2015, 15:36
Siteyi yeniden canlandırma gereği duydum, bazı dizilerin güncel versiyonları yüklendi :)