PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : RoiTeam'dan yepyeni bir oyun daha

runoonur
17-10-2012, 12:21
Merhaba arkadaşlar ben roiteam ekibinin tanıtımcısıyım. Sizler için hazırladığımız yeni oyunun mimarisi bitti sayılır. Oyundan bir kaç görüntü yayınlamak istedik yorumlarınızı bekliyoruz..
Bu arada videoda görüntü fazla net değil ama oyun içeriği olarak çok daha net bir görüntüye sahibiz zaten pek yakında oyun içi resimleride yayınlayacağız...
Ve son olarak oyunumuzu iOS ve android'e derleme yapmayı düşünüyoruz..

http://www.youtube.com/watch?v=laNfmy-0Sy0

Ogzhnozcn
17-10-2012, 12:37
İnceleme Eklerken "İnceleme Ekleme Sistemi" (http://www.ikaynak.com/forum/forms.php?do=form&fid=7) ni Kullanınız.

runoonur
17-10-2012, 12:45
appstore linki olmadığı için bu şekilde konu açtım

kenandede
17-10-2012, 12:47
ne zaman gelir

runoonur
17-10-2012, 12:51
ne zaman gelir

Şimdilik giriş arayüzleri ve uyarlanacak cihazların GamePadleri üzerinde çalışılıyor. 2 ay içinde çıkabilir.

kenandede
17-10-2012, 13:12
tesekkurler

Ogzhnozcn
17-10-2012, 15:25
tesekkurler

Demek yerine Teşekkürler "Butonu" 'nu Kullanınız.

kenandede
17-10-2012, 18:42
tapatalktan giriyorum oyle bi buton mu var

DeDeLi
17-10-2012, 20:40
tapatalktan giriyorum oyle bi buton mu var

Yazilan iletinin uzerine tiklarsaniz tesekkkurler sekmesinin acildigini gorebilirsiniz

Saygılarımla...

kenandede
18-10-2012, 10:52
bilmiyordum ogrendigim iyi oldu

satan22
25-10-2012, 19:52
Grafikler güzel gözüküyor en kısa zamanda çıkar umarım. Basarılar

thewalruss
25-10-2012, 20:04
Tebrikler merakla bekliyorum oldukça güzel görünüyor . Umarım bu müzikle piyasaya sürmezsiniz sonra telif hakkı falan çıkar başınıza :D Yalnız tanıtım konusunda çok büyük sıkıntınız var. Oyunu tanıtmaya gelince, daha oyun inceleme sistemini bile kullanamıyorsunuz. Daha önceki konularınızda da aynı uyarıyı almışsınız. O kadar oyun geliştiriyorsunuz uğraşıyorsunuz ama böyle basit şeyleri kaçırıyorsunuz. Benim bildiğim oyunun önce adı olur, oyun içi görüntüler konulur müşteri meraklandırılır. Daha sonra videoyu gösterirsiniz. Sabırlı olmak lazım herşeyin bir sırası var. Sırf bu basit hatalar eksiklikler yüzünden bazı şeyleri kaçıracaksınız belki. Oyununuzu ne kadar iyi tanıtırsanız o kadar iyi başarı elde edersiniz. Ben de bilgisayar mühendisliği okuyorum ama çok başlardayım henüz. Bu yüzden konunuz ilgimi çekiyor ve takipteyim yanlış anlamayın.

Daha profesyonel olmak açısından, yukarıdan sabit çekim ile ipadi de göstererek çekim yapsanız ve sesi de kulaklık çıkışından kaydedip videoyu editleseydiniz güzel olabilirdi. Bu arada bir öneri daha, daha profesyonel bir video aldıktan sonra toucharcade diye bir site var irtibata geçebilirsiniz oyununuzun tanıtımını seve seve yaparlar upcoming games kategorisinde.

kenandede
28-12-2012, 13:04
link yok mu