PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Rapci Olmanın Faydaları :D

Real_Warrior
15-05-2009, 23:46
1- Pratiğizdir t-shirt alırken mağazaya girer ve en büyük bedeni alıp çıkarız.
2- Soğuk havada kız arkadaşımızla dolaşırken montumuzu ona vermemize gerek yoktur zaten üzerimize giydiğimiz ceket yada mont 2kişiliktir. sizin montun içinde kendine sıcak ve romantik bi yer bulucaktır.(
3- Beyinini kullanır (söz yazmak kolay mı?)
4- Kelime haznemiz genişler.
5- Bazen Şapkaları Ters Takarız. Maksat Rüzgarda Uçmasın Diye.
6- Bol giydiğimiz için arka çatalımız gözükmez
7- anında gereken cevabı uydururuz
8- kimse bizimle laf yarışına giremez
9- Kavga Etmek Yerine Genelde Kelimelerle Kavga Yani Diss Atılır.
10- Telefonda Flex Atarak Telefon Faturalarını Daha Az Fiyata Getirebiliriz.
11- heryerde istediğim zaman kimse anlamadan küfür ederim
12- kafiyeli konuşuruz herkesin hoşuna gider
13- Bol giydiğimizden dolayı rahatızdır ve dış hatlarımız belirsizdir.
14- Boynumuzda kolyemiz wardır (bling bling=) acil durumlarda işe yarayabilir. Kawgada göm kafaya adam yerde
15- Tshirtümüz pantolonumuzu veya eşofmanımızı kapladığı için cepcilere fırsat yoktur
16- Bize laf atmak Güven Özveri Tecrübe ister (anonim) bi çok kişi dediği için anonim yazdım
17- İlk Olumsuz: kızların coğu rockcu bu yüzden kızlar yönü (-)
18-Yolda bizim gibi bol giyinmiş birisini görürsek direk muhabbet edebiliriz kanımız sıcak ve şöyle bir olay var nedense birbirimizi koruruz
19-bazen temizlikçilere yardımcı oluruz eşofmanımız yerlere süründüğü için(By dr.car)absürd bu biraz ya
20-kapalı bir hayatımız vardır genellikle anlaşılması zoruzdur
21- rapcıyım cunku hayatıma sosyal bakabılıom cunku kafa sallamayla sadece tek asagı ve yukarı bakmıom
22-Kendimizi en güzel şekilde ifade ettiğimiz için mutlu oluruz
23-kimsenin tanımadığı adamları dinleriz millet bizde duyduunda beğenir ama ulaşamaz
24- FreestyLe.. Kimseye kendimizi sevdirmek zorunda değiLiz..
25- Bazı kırolar var ''eksik etek''i ''Ortam kızı'' nı dinleyen Rapciyim diye geziyo en kötüsüde bu bide tip tip bakıyo
26- Uzun vadeli kıyafet alır giyeriz. Giydiklerimiz 2-3 sene boyunca bize olur.
27- Kimine göre anlaşılmaz olsa da derdimizi en rahat anlatabildigimiz müzik türüne aşık olmamız
29- Konserlerde eli bi aşağı bi yukarı salladığımız için kol kaslarımız gelişir
30- Rock müziğindeki gürültülü enstrumentallerle [Elektro Bateri] beat yapmadığımız için kulağımız için tehtid oluşturmaz.
31- Konser biletleri ucuz olduğu için konserin yapıldığı yerde içki almak için paramız kalıyor.
32- Serçe parmaktan sonra iki parmağın kapalı diğer parmakları açık tutmak oldukça zor bir iştir. Bu duruma da maruz kalmıyoruz. [gl=12.gif] [gl=12.gif]

Catalepsis
15-05-2009, 23:50
author=Real_Warrior link=topic=6354.msg36992#msg36992 date=1242420380]
28- rock'n coke'da binlerce rockçıyı susturmamız.

Hmm bak bu doğru değil sanırım:)

Real_Warrior
16-05-2009, 00:06
Aynen [gl=6.gif] Hemen Düzeltim. RAP & ROCK Genç Müziğin Temelidir. Sanat Müzikleri İse Müzik Sanatının Temelidir [:'(]

Catalepsis
16-05-2009, 00:10
Müzik evrenseldir,böyle bir yaklaşım daha doğru:)

Ama benim kastettiğim şey o değildi aslında, rnc 2005'te bende oradaydım,olayların canlı tanığıyım o bakımdan söylemiştim:)

Real_Warrior
16-05-2009, 00:17
Haklısın Abi.

Müziğe O Kadar Bağlandımki Herşeyi Unuttum. Hayatta Bir Hedefim Oldu
Bilmiyorum Ama RAP'i Ve ROCK'u Sevmek İçin Neden Bulmamız Zor Nedensiz Seviyoruz. [:D]
Bu Kanıtlanamayan Nedeni Bulmak İçin Çaba Sarf ediyorum. Çoğu RAPCİ Hayata RAPLE Daha İyi Yaklaşıyorum Der.Halbuki Sevme Nedenini Anlamazlar. [8D]

Catalepsis
16-05-2009, 00:26
Dostum müzik herkesin hayatında vardır,çünkü gecenin bir vakti sokakta yürürken derdini kayıtsızca dinleyebilecek tek şey odur.Seni satmaz,seni bozmaz,gerekirse senin için haykırır.Senin için yaşatır,senin için öldürür.Son sigaranı paylaşır,sen bunu farketmezsin ama o paylaşır.

İyidir müzik,iyidir [:'(]

Real_Warrior
16-05-2009, 00:34
Evet :) [:)] [:)]