PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Anadolu Üniversitesi iPhone'da

keremyp
22-05-2012, 00:13
http://itunes.apple.com/us/app/anadolu-mobil/id527042932?mt=8

Anadolu Üniversitesi uygulaması iPhone’da.

Anadolu Mobil uygulaması şık bir tasarım ve kolay kullanımı ile hizmetlerinizde.

-Örgün
Derslerini ve notlarını hızlı bir şekilde öğrenebilme.

-Kütüphane
Kütuphane içinde kitap arayabilme, kitapların kaç adet olduğunu ve her kitabın bulunduğu rafı öğrenebilme. Kitapların ödünçte olup olmadığını, ödünçte ise ne zaman geri iade edileceğini öğrenebilme. Ödünç alınan kitapların iade tarihini ileri bir tarihe atarak süreyi uzatabilme. Kitapların barkodlarını okutarak kitap hakkındaki bilgilere hızlı bir şekilde ulaşabilme.

-Takvim
Güz, bahar ve yaz dönemine ait bütün olaylar, etkinlikler ve tarihleri. Etkinliklerin ve olayların iPhone'un takvimine ekleyebilme.

-Haber
Anadolu Üniversitesi hakkında son haberler ayrıca haber arşivine ulaşabilme.

-Yemekhane
Yemeklerin aylık liste olarak görebilmesi.

-Harita
Anadolu Üniversitesi kampüsleri, bu kampüslerdeki bütün fakülteler ve binaların gösterimi. Ayrıca bulunduğunuz yerden her fakülte veya binaya olan uzaklığı görebilme.

http://f1205.hizliresim.com/x/p/6f21p.png (http://bit.ly/c25MCx)

SalihBxl
22-05-2012, 06:39
Uygulama İnceleme Sistemini kullanarak tanitimda bulunabilirsiniz. Konuyu uygun bolume tasidim, ellerinize saglik.

Tapatalk ile iPhone4 Cihazimdan Gonderildi.

Ogzhnozcn
22-05-2012, 06:47
Guzel dusunulmus,her universitenin bir uygulamasi ya da en azindan mobil versiyonu olmasi genclerimiz icin oldukca iyi olacaktir.

QuestionMark
22-05-2012, 09:22
Guzel bir dusunce, universite gibi bir kurumda mutlaka bulunmasi gereken bir sistem

gurkankazanci
22-05-2012, 10:44
sınavlarada telefondan girsek ne hoş olur:)

keremyp
22-05-2012, 11:43
teşekkürler güzel bir uygulama yapmaya çalıştık. sizde indirip bizi daha çok çalışmaya motive edebilirsiniz :))

mericguner
22-05-2012, 12:59
teşekkürler güzel bir uygulama yapmaya çalıştık. sizde indirip bizi daha çok çalışmaya motive edebilirsiniz :))

ayne düşünce çok güzel anadolu ünide okuyan bir öğrenci olarak ne zamandır beklediğim bir uygulamaydı.. etkin bir şekilde iphone kullanan ve okulun sistemine aşina olan biri olarak yorum ve eleştirilerde bulunucam yanlış anlamazsanızsanız gelişmesine yardımcı olmaya çalışıyorum. örgün öğrenci kısmı en çok bakılan yer yani sadece notları gösteriyor orda olmuş olmamış farketmez.. oraya yoklama bilgilerini ve ders programlarını da entegre edebilirseniz çok daha kullanışlı olabilir. yemekhane kısmında da yemegi görmenin dışında birşey yazmıyor yemekhane otomasyonu giris bölümünü eklerseniz tadından yenmez ve sadece bunun için 10 larca indirecek arkadaşımı tanıyorum ;) ve de 3 kere programa girdim her seferinde kendi kendine kapandı.. inşalah bu dediklerimi dikkate alırsınız ve yeni bi update hemen gelir bende oylamamı 5 yıldız olarak yaparım. kolay gelsin :)

keremyp
22-05-2012, 14:00
ayne düşünce çok güzel anadolu ünide okuyan bir öğrenci olarak ne zamandır beklediğim bir uygulamaydı.. etkin bir şekilde iphone kullanan ve okulun sistemine aşina olan biri olarak yorum ve eleştirilerde bulunucam yanlış anlamazsanızsanız gelişmesine yardımcı olmaya çalışıyorum. örgün öğrenci kısmı en çok bakılan yer yani sadece notları gösteriyor orda olmuş olmamış farketmez.. oraya yoklama bilgilerini ve ders programlarını da entegre edebilirseniz çok daha kullanışlı olabilir. yemekhane kısmında da yemegi görmenin dışında birşey yazmıyor yemekhane otomasyonu giris bölümünü eklerseniz tadından yenmez ve sadece bunun için 10 larca indirecek arkadaşımı tanıyorum ;) ve de 3 kere programa girdim her seferinde kendi kendine kapandı.. inşalah bu dediklerimi dikkate alırsınız ve yeni bi update hemen gelir bende oylamamı 5 yıldız olarak yaparım. kolay gelsin :)

okulun biraz eski kalmış veritabanı yüzünden örgün sistemini emin olun şimdilik bu kadar yaptık. şu anda burda daha farklı özellikleri ekledik ve giderek geliştiriyoruz. veritabanını bize uygun şekilde dönüştürülmüş halinden sonra o özellikleride eklicez hemen. yemekhane ve kütüphanede ek özellikler olucak ve bu kadar değil. facebook twitter entegrasyonu hazır durumda mesela. açık öğretim eklenecek gibi. ilerde anadolu maili de kullanabiliriz. ama okulun veritananı oldukçca eski ve herşey birbirinden ayrı ve karmaşık. diğer arkadaşların bunları çözmesini bekliyoruz. bi sonraki sürümde daha çok güzel şeyler olucak. burda bir kaç iphone ve ipadde yaptığımız teslerde kapanma sorunu olmadı ama onuda dikkade alıcaz. teşekkürler

mericguner
22-05-2012, 15:38
okulun biraz eski kalmış veritabanı yüzünden örgün sistemini emin olun şimdilik bu kadar yaptık. şu anda burda daha farklı özellikleri ekledik ve giderek geliştiriyoruz. veritabanını bize uygun şekilde dönüştürülmüş halinden sonra o özellikleride eklicez hemen. yemekhane ve kütüphanede ek özellikler olucak ve bu kadar değil. facebook twitter entegrasyonu hazır durumda mesela. açık öğretim eklenecek gibi. ilerde anadolu maili de kullanabiliriz. ama okulun veritananı oldukçca eski ve herşey birbirinden ayrı ve karmaşık. diğer arkadaşların bunları çözmesini bekliyoruz. bi sonraki sürümde daha çok güzel şeyler olucak. burda bir kaç iphone ve ipadde yaptığımız teslerde kapanma sorunu olmadı ama onuda dikkade alıcaz. teşekkürler

teşşekkürler uzun ve yorucu bir uğraş kolay gelsin