PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : en iyi ve en gelismis RADYO uygulamasi

asivrikaya
22-03-2012, 04:10
kendim begenerek kullandigim radyo uygulamasini sizlerle paylasmak istedim. basit kullanimi ve gelismis secenekleriyle tek kelime ile super.. free versiyonun indirip, iapfree ile icindeki ozellikleri para odemeden kullanabilirsiniz.

App Store Linki: App Store - RADYO (http://itunes.apple.com/us/app/radyo/id369889183?mt=8)

Ozellikler :
-Benzersiz,kayıt özelliği.Kanalları,dilediğiniz kadar kaydedip,dilediğiniz cihazdan dinleyin.(Ne kadar kaydettiğinizi, kaydedebileceğinizi görün!)
-Kayıtlar,otomatik olarak arka arkaya ve sonsuza kadar çalınabilir.
-Sıkıştırılmış kayıt formatı kullanılır ve daha uzun süreli kayda olanak sağlanır.
-Sürekli kayıt modu!Kanal değiştirseniz bile RADYO kaydetmeye ve kayıtlarınızı düzenlemeye devam eder!Yani dilediğiniz zaman dilediğiniz kayda geri dönüp dilediğiniz kadar dinleyebilirsiniz(Kayıt düğmesine dokunun ve parmağınızı kaldırmayın)
-Trafik modu!RADYO,hızınıza göre,sesi otomatik olarak ayarlayacaktır.Dilerseniz bisiklette ya da koşarken kullanın!(GPS gerekir)
-Otomatik oynatma/kaydetme özelliği.Uygulama kapalı olsa dahi uyarı verilebilir ve haftanın istenilen günü tekrar edilebilir(iOS4.0+)
-Otomatik ses dengeleyici
-Rozet ve başarı sistemi!Hedefleri yerine getirin,birbirinden farklı rozetlere sahip olun ve arkadaşlarınıza duyurun!
-Destekleyen platformlarda AirPlay özelliği+arkaplanda çalışabilme
-Bluetooth kulaklık desteği(OS3.1+)
-Kulaklık/Audio kablosu çıkartıldığında, radyoyu kapatma opsiyonu. Arabadan inerken, radyoyu unutabilirsiniz!
-Kablo takıldığında otomatik olarak tekrar radyonun başlatılması opsiyonu.
-TV Bilgi Ekranı.RADYO'yu televizyonunuza bağlayın, keyfinize bakın!
-Yeni istasyon istek formu.
-Sohbet platformu!
-Pil Yönetimi, kullanım/veri takibi
-Twitter,Facebook,Friendfeed,SMS,e-Mail
-Uyandırma sistemi ve uyku sayacı (Alarm)
-Dinamik transfer göstergesi
-Kotanın tahmini bitiş gösterimi
-Özel favori sistemi ile kolay yönetim:Kanalın üzerinde parmağınızı sola ya da sağa çekin!
-Dinamik ve anında kategorilendirme(favorilerde dahi!)
-Ses şiddetine göre otomatik kanal değiştirme
-Cihazı sallayarak kanal değiştirme
-Otomatik sessizleştirme(Cihaz ters çevrildiğinde)
-Son kanalı otomatik olarak çalma ve dinleme geçmişi
-Entegre iletişim formu ve yardım

bir kac screenshot..

http://img401.imageshack.us/img401/5897/111aqj.jpg

vaio
23-03-2012, 07:06
Size katılıyorum. Bu zamana kadar gördüğüm ve kullandığım en iyi radyo uygulaması.

Sent from my iPad2 using Tapatalk HD

darkmulex
27-03-2012, 13:33
Merhabalar,

Ben de TuneIn Radio'yu öneririm. Hem yurtdışında yer alan hem de yurtiçinde yer alan radyoları takip edebileceğiniz güzel bir uygulamadır.

Teşekkürler,

Ogzhnozcn
27-03-2012, 15:33
Benim de şuana kadar karşılaştığım en iyi Radyo Uygulaması,tavsiye ederim.

teknorhan
31-05-2012, 18:58
Teşekkürler

gezgin38
31-05-2012, 19:20
bende şimdi indiriyorum .. inşallah dediğiniz gibi iyi özellikleri vardır ... emeğine sağlık ...

ChuckBartowsKi
31-05-2012, 22:25
Güzelmiş indiriyorum şimdi...

mzgunes
30-07-2012, 00:38
boşyere indirmeyin, son bir haftadır strore error diye bir hata veriyor kanal listesi yel oldu uçtu.

pusat1438
30-07-2012, 13:57
Gercekten çok güzel bir uygulama teşekkür

Sent from my iPhone using Tapatalk

suat45
02-08-2012, 00:04
tşk ler çok iyi...

mzgunes
02-08-2012, 07:30
çalışmayan bir uygulama için çok güzel çok iyi kelimelerini neye dayanarak söyleyebiliyorsunuzki? insanları yanlışa sevketmeyelim. uygulama çalışmıyor. yorum okumadan yükleme yapan sevgili halkımıza duyrulur.

fuatokyay
02-08-2012, 07:43
Ben bu programı uzun zamandır kullanıyorum ve tek geçerim hiçbir sıkıntı ve problemde yok yaşamadım da bugüne kadar yüklemek isteyen arkadaşlar installous ta pro'su var deneye bilirsiniz

ThaDe
07-08-2012, 04:31
Uygulamayı çalıştıramayan başka kimse var mı? Gayet iyi çalışıyor bende..

mzgunes
07-08-2012, 10:33
gene yükledim, ingilizce bitakım hata kodlarıyla beraber liste yüklenmedi.

kimyager
09-12-2012, 20:45
gene yükledim, ingilizce bitakım hata kodlarıyla beraber liste yüklenmedi.
ben hem free versiyonunu kullandım hemde pro versiyonunu kullandım herhangi bi sorunla karşılaşmadım şu an pro versiyonunu kullanıyorum bütün müziği bu programdan dinliyorum sorunsuz çalışıyor. Karşılaştığınız hatayı bizimle palaşırsanız yardımcı olacak birileri illaki çıkacaktır.

mzgunes
10-12-2012, 14:17
birtek bende sorun var herhalde. telefonu restore ettikten sonra tekrar yükledim. ilk açılışta tanıtım falan filan yüklendi geçti, kanallarda geldi ama hiçbir radyo kanalı açılmadı. programı kapatıp yeniden açtım, gene aynı hata yazısı ve kanallar uçmuş haldeydi. zaten vazgeçtim artık tunein kullanıyorum. fazlası var eksiği yok. birde iradyo uygulaması var ama tunein daha iyi.