PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : gt racing motor academy: iyi oyunlardan bir tanesi

oguzseven
19-03-2012, 13:49
gt racing motor academy

App Store Linki: http://itunes.apple.com/bw/app/gt-racing-motor-academy-free/id442684727?mt=8

Sürüm: 1.0.7

Boyut: 514 mb

Geliştirici: Gameloft S.A

uygulamayı denediğim cihaz: ipad 2 wifi

uyan cihazlar: tüm ios platformları 4.0 veya üst sürümler

Sevgili ios severler bugün sizler için gt racng motor academyi ipad 2 üzerinden inceleyeceğiz.Ben oyunu çok beğendim ve sizinde beğeneceğinizi umarak anlatmaya başlıyorum.Benim yazarken duğduğum heyecanı sizinde oynarken duyacağınıza eminim. İlk incelemem olduğu için hatam varsa affola. Şimdi yazımı okuyacak kendinize hoş bir ortam ayarlayın,kahvenizi alın ve koltuğunuza yayılın.

İlk olarak karşımıza career,arcade ve multiplayer bulunmakta aşağıda options,info ve gameloft live çıkıyor.

Options: optionsta controls,game settings,acceloremeter,sounds,language ve info var. controlste karşımıza 4 seçenek çıkıyor bunlar:
Controls:
1.direksiyon,gaz,fren
2.hareket algılayıcı,gaz,fren,ileri ve geri vites
3.hareket algılayıcı,gaz,fren
4.gaz,fren ve sarı ışıklara basarak sağ sol
isterseniz customizeden istediğiniz tuşları istediğiniz yerlerede koyabiliyorsunuz.

Game settings: driving aidste arabayla ilgili detayları ayarlıyorsunuz.Frenlerle ilgili ayarlar var.

Camera: camerada seçeneğimiz bol tutulmuş 6 adet kamera açısı mevcut.En iyi kamera modu bence interior.

Units: küçük ayrıntıları düzenlemeler mevcut. Mesela kmhyi mphye çevirebiliyorsunuz.

Accelerometer: hareket algılayıcının hassasiyetini ayarlaya biliyorsunuz.

Sounds: müzik ve arabanın seslerini ayarlıyorsunuz.

Language: ingilizce,fransızca,almanca,ispanyolca,italyanca ve japonca gibi diller var.

İnfo: oyuna hiçbir etkisi yok sadece skorlarını twitterde paylaş mevcut.

Gameloft live: online oynamak için üye olmalısınız.

Arcade: öylesine yarışlar yapabiliyoruz kariyere başlamadan önce iyi bir antrenman oluyor.

Multiplayer: bildiğiniz gibi online yarışıyoruz. Arkadaşlarınızla 2 kişilik yarışabiliyorsunuzda.

Evet bizim için en önemli olan yere yani kariyer moduna geçme zamanı geldi.
kariyer modunda bizi gran turismoda olduğu gibi bir menü bekliyor.Önce lisanslardan başlamak zorundayız.C clası bitirdikten sonra race centerdeki c clas yarışları geçip sonraki lisansları öyle alabiliyoruz.

After market: arabamızı modifiye ediyoruz yine iyi bir menüyle karşılaşıyoruz.

Vehicle dealer: yeni arabalar alabiliyoruz.

Test center: yeni aldığımız arabaları test ediyoruz.

Home: sizin istatistiklerinizi gösteren bir menü var. kariyerinizin yüzde kaçı bitti kaç yarış kazandın gibi.

Oyunumuzda güncellemeler geldikçe gelen sayısız araba ve pistlerle kendinizi oyuna iyice bağlıyorsunuz. Bütün arabalar lisanslıdır.

Grafikler: araçların grafikleri pek iyi olmasada yinede sizi tatmin ediyor. Araçların iç tasarımları genelde çok iyi. Pistlerde idare edecek düzeyde.

Sesler: Müzikleri vasat olan oyunda araçların sesleride iyi yansıtılamamış.

Oynanılabilirlik: Grafikler yüzünden canınız sıkılabilir yinede kendinizi oyuna kaptırabiliyosunuz.

Umarım okurken memnun olmuşsunuzdur. Gelecek sefere bir başka oyunla karşınızda olmak dileğiyle iyi oyunlu günler

Grafik:7.0

Sesler: 5.0

Oynanılabilirlik: 7.0

Genel: 7.5

İtunes fiyatı: free

http://www.youtube.com/watch?v=OMF4k-c7rRA

SalihBxl
19-03-2012, 21:53
Cok guzel oyun severek oynuyorum. Fakat Ferrari'de direksiyondan + ve - seklinde vites degistirme olayini unutmuslar :)

Ogzhnozcn
19-03-2012, 22:11
Forumda daha once ayni oyun tanitilmis di ancak bunun versiyon farki var,oyun gercekten sayili oyunlardan bitanesi anlatiminiz da en az oyun kadar hos olmus :)?aramiza hosgeldiniz,iyi forumlar

oguzseven
19-03-2012, 22:48
yorumlarınız için teşekkür ederim hoşbulduk :)