PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ipad 2 baska bir itunes

iphone-bursa
24-02-2012, 21:28
Aklima takilan bir sey var simdi ben evde kendi bilgisayarimdan itunesdan muzik oyun ve video atiyorum ipadime fakat bunu mesela ben arkadasima gittigimde arkadasimin itunesinede baglayip ipadimdeki sarkilari ona stmsk isterim ben bir kac kere denedim fakat muziklerim takdigim anda silindi

thewalruss
24-02-2012, 21:50
her apple ürünü sadece tek bir pc ile eşleşiyor ama illa başka pc ile eşlemek istiyorsan belgelerindeki müzik klasörü ya da windows 7 deki kullanıcı klasörüne girip müziğin içindeki iTunes dosyasını aynen alıp diğer pc'nin aynı klasörüne koy ve atmak istediğin şarkı veya herneyse onu sürükle bırak yöntemi ile itunes'a ekle ve cihazına at. Ama herhangi bir ipod ipad veya iphone'dan pc ye müzik aktarımını iTunes ile yapamazsın. Ama iFun-box benzeri programlar ile kopyalayabilirsin.

emre162
05-03-2012, 20:45
Başlıkla biraz alakasız olacak kusura bakmayın sormak istediğim bir konu var.Şu anda ipod kullanıyorum ve ipad almayı düşünüyorum.Itunes'a senkronize ettiğim tüm kişisel verilerimi (mail hesapları ,site verileri, appstore'dan indirdiğim tüm uygulamar ,notlar vs) yeni cihaza aynı şekilde transfer etmem mümkün mü?

djcaner
05-03-2012, 21:07
Bildiğim kadarıyla mümkün.

iphone-bursa
06-03-2012, 20:23
nasılll ?

aresblade
06-03-2012, 20:37
evet mümkün. yedek dosyasını iPad'e yüklersen olur.

emre162
06-03-2012, 21:36
Bilgilendirme için teşekkür ederim.

tomcat
10-03-2012, 01:46
Selamlar
Ben iPad 2 aldim Türkiye den.Calisan iTunes hesabimda var.Ama malum buradaki iTunes da her aradigimizi bulamiyoruz.Abd den de nasil alisveris yapabilirim?Yani hesabimi nasil Abd ye cevirebilirim.Yapmak istedigimde kredi kartiniz uymuyor gibi bir hata veriyor.Amacim Abd iTunes daki kitaplarida mesela satin alabilmek.Bunu yaptigimda hala hazarirda aldigim uygulamalar ve dergiler silinirmi?
Tesekkur ederim