PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : OS X Lion'a yükseltmek istiyorum

Hypnosee
15-02-2012, 20:11
Arkadaşlar MacBook Air 13 inch bilgisayarımı OS X Lion'a yükseltmek istiyorum

Intel Core 2 Duo, Core i3, Core i5, Core i7 veya Xeon işlemcili Mac bilgisayar
2 GB bellek
OS X v10.6.6 veya üzeri bir sürüm (v10.6.8 önerilir)
7 GB disk alanı

Bütün bu özelliklere uygun ama bilgisayar bana hazır geldi yani içinde Mac Office programları ve BootCamp vardı. Yükseltmeyi ve yedeklemeyi yapabilirim zaten sadece fotoğraflarımı almak istiyorum onları Hard Diske aktarıp sonradan atabilirim ama BootCamp konusunda hiç tecrübem yok nasıl yapılacağını bilmiyorum. İnternetten biraz baktım CD ve orjinal windows'dan bahsediyor. Şu anki BootCamp'te Windows'um orjinal değil zaten ve bildiğiniz üzere MacBook Air'da CD takabileceğim bir yer yok. :D Sonuç olarak şimdi Torrent ile OS X Lion (indirdiğim dosya 3.35 GB boyuta sahip) indiriyorum. Yükseltme işlemini yaptıktan sonra nasıl sorunsuz BootCamp kurabilirim

massari
15-02-2012, 23:54
hic denemedim bootcamp kurmayi cunku windows kullanma ihtiyaci duymuyorum ama belki hani lion yuklemek icin yukleme diski yaratacaksin ya arkadasim flash diske belki onuda oyle yaratabilirsin yukleme yapmak icin veya bootcamp direk dmg olarak iniyordur ve direk oyle kuruluyordur..

GhosTBusteR
13-04-2012, 02:53
Merhaba arkadaslRlar bnde macbook pro almak istiyorum ama 13.3 inch lik olanlarin ekran karti sanirsan intel HD 3000 bu ekran karti ile birkacoyun oynayabilirmiyim pointblank general vs nasildir oyun performansi onerirmisinniz???

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ogzhnozcn
13-04-2012, 06:40
Merhaba arkadaslRlar bnde macbook pro almak istiyorum ama 13.3 inch lik olanlarin ekran karti sanirsan intel HD 3000 bu ekran karti ile birkacoyun oynayabilirmiyim pointblank general vs nasildir oyun performansi onerirmisinniz???

Oyun performansi kotu degildir ancak oyun agirlikli alacaksaniz onermem.

GhosTBusteR
13-04-2012, 14:27
Oyun agirlikli denemez.. Film ve fotograf duzenleme gibi seyler agirlikli olackama oyun da oynamam diyemem:(( 15.4 lerde ucuk fiyatki onda bile 512 ekran karti..5 senelik bilgisayarmda 1 gb paylasmsz oldgu varsaylnca:( insanin kafada soru isaretleri oluyor

Ogzhnozcn
13-04-2012, 15:12
Eger tasarim ve grafik programlariyla calisicaksaniz macbook bicilmis kaftan,ayrica hic oyun oynayamiyacaginizi zannetmeyin Assasins Creed,Batman,mass efect ,crysis warhead cok rahat orta-yuksek ayarlarda oynatir hatta gta4 bile oynayabilirsiniz,siz bir de bu oyunlari 5 senelik bilgisayarinizda oynamayi deneyin sonra aradaki farki anlarsiniz :)