PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Download Failed: Unexpected Content

ozknckr
30-01-2012, 18:26
Selamlar, İpad 1 kullanıcısıyım İnstallous'dan indirmek istediğim bazı uygulamalar bu hatayı veriyor... Özelliklede İndirmek istediğin 'Order & Chaos Online'.. Start Download tıkladığım zaman bu uyarıyı veriyor... İnternetten bi kaç video izledim, uygulamadım ama sonuç aynı..

Saygılarımla;
Özkan

SalihBxl
30-01-2012, 18:33
Simdi iPhone 4 cihazim icin denedim, BayFiles sitesinden indirmeye basladi. Hatanizin turkcesi beklenmeyen icerik anlaminda. Belki ayni sorunu yasayan ve sorunu cozen arkadaslar var ise yardimci olacaklardir.

ozknckr
30-01-2012, 18:46
anlayamadım gitti..? kaç gündür atmadığım takla kalmadı... :\

Ogzhnozcn
30-01-2012, 18:46
Selamlar, İpad 1 kullanıcısıyım İnstallous'dan indirmek istediğim bazı uygulamalar bu hatayı veriyor... Özelliklede İndirmek istediğin 'Order & Chaos Online'.. Start Download tıkladığım zaman bu uyarıyı veriyor... İnternetten bi kaç video izledim, uygulamadım ama sonuç aynı..

Saygılarımla;
Özkan

O kaynaga yuklenen ipa dosyasi hatalidir,farkli bir kaynak deneyin.Order&Chaos icin ise bilgisayardan indirmeyi deneyin ben dun indirdim bayfiles stabil calisiyor.

ozknckr
30-01-2012, 18:56
O kaynaga yuklenen ipa dosyasi hatalidir,farkli bir kaynak deneyin.Order&Chaos icin ise bilgisayardan indirmeyi deneyin ben dun indirdim bayfiles stabil calisiyor.

bilgisayara indirdiğin taktirde ipad e yükleyebiliyormuyum? birde link verebilirmisin?

SalihBxl
30-01-2012, 19:06
EVet indirme sonucunda cihaza kurmadi hata veriyor. Sitede link paylasimi yasak. Google'dan arama yaparsaniz bulabilirsiniz.

Ogzhnozcn
30-01-2012, 19:08
bilgisayara indirdiğin taktirde ipad e yükleyebiliyormuyum? birde link verebilirmisin?

Link vermek yasaktir,Evet bilgisayardan ipad'e iTunes araciliği ile yukleyebilirsiniz.