PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Steve Jobs Biography

corleone001
14-01-2012, 21:11
Arkadaslar bu konu var miydi bilmiyorum fakat ben yeni ogrendim bu kitabin varligini ve okudum size de oneriyorum cunku Steve Jobs bizim bayildigimiz ozelliklerinin yani sira kitaba ve calisanlara gore kotu ve dayanilmaz ozellikleri olan da bir insanmis bence her Jobs hayraninin okumasi gereken bir kitap Jobs'in dogumundan 2011 e dek Walter Isaacson tarafindan kaleme alinmis. Bu da kitabin on ve arka kapagi :

http://jet.brand-name-coupons.com/deals12/steve-jobs-biography-deal.jpg

ilhan78
14-01-2012, 22:57
Güzel kitap herkese tavsiye ederim.
Çok pis bir adammış Jobs:)(klozete ayak sıkmak bööööö)

laheyl
15-01-2012, 03:56
Güzel kitap herkese tavsiye ederim.
Çok pis bir adammış Jobs:)(klozete ayak sıkmak bööööö)

klozete ne yapmak ??

Ogzhnozcn
15-01-2012, 08:30
Arkadaş yanlış söylemiş heralde Rahatlamak için klozete ayaklarını sokup sifona basarmış :)

laheyl
15-01-2012, 14:23
Arkadaş yanlış söylemiş heralde Rahatlamak için klozete ayaklarını sokup sifona basarmış :)

eyvallah sagol hahaha garipmis gercektende ama :)) zevkler ve renkler olayi

SalihBxl
15-01-2012, 14:42
Allah'dan sabahlari kalkinca yuzunu orada yikamamis :) Fantaziye baksana :)

corleone001
15-01-2012, 23:12
O kadar mukemmelliyetciymis ki malikanesinde esya yokmus ve Apple'in bu kadar basarili olmasinin nedenini herkesin organize calismak oldugunu belirtmis mesela muzik alanina ilk girdiginde Sony ile kapismislar Sonny'nin her bolumu mesela walkman, TV,PC gibi ayri ayri kar zarar tablosu yaparmis her bolum bagimsiz calisirmis. Fakat Apple'da sirketin ortak kar zarar tablosu varmis ve binaları herkes birbirini gorecek sekilde tasarlanmis boylece birlik beraberlik saglanmis. Ayrica arkadaslar siteye nasil direk resim ekliyoruz boyle linkten pek olmuyor da:)

dangerengin
09-04-2012, 19:40
Her apple cihazı sahibinin okuması zorunlu bir kiap.Kalınlığına bakmayın acayip sürükleyici.

QuestionMark
09-04-2012, 20:17
Allah'dan sabahlari kalkinca yuzunu orada yikamamis :) Fantaziye baksana :)

Salih hocam bakiş açın muhtesem olmus:)