PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ttnet 3g modem hakkinda

Dejavoodoo
13-12-2011, 13:47
Ttnet in kampanyalarindan birini aldik ve telefon geldi 3 ay ttnet 3g kazandiniz diye 3 ay bedava 3 aydan sonra ister modemi en yakin postane ye geri verip iptal ediyosunuz isterseniz belli ucretlendirmeler ile kullanmaya devam edebiliyorsunuz benim asil merak ettigim 3 aylik bedava kullanim suresinde ben modemin sim kartin kesip mikro sime cevirsem 3 ay sonunda geri vermem durumunda bi sorunla karsilasirmiyim ? Sim karta kasten zarar verme bahanesiyle biseyler koparabilirlermi kullanim kilavuzunda bunulna ilgili bi ibare yazmiyo sadece verdikleri cihaz icin mevcut ibaereler var ben cihaza herhangi bi zarar vermeyecegimden dolayi bi sorun olacagini dusunmuyorum fakat emin olamadigim icin buraya danisma geregi duydum bu islemi yapan arkadaslar varmi ?

balord
13-12-2011, 14:20
3g winn aldim denemek icin cekmedi iade etmek istedigimi soyledim,vergilerini odeyin diyorlar haberin olsun (49 tl civari) hala ugrasiyorum...

Dejavoodoo
13-12-2011, 14:49
Ben herhangi bi ücret odemedim kampanya dahilinde bedava kargo ile geldi 3g modem icinden de avea simkarti cıktı 3 ay kullanip geri vericem herhangi bi ucret odemeden fakat sim karti mikro sime cevirip kullansam sorun olurmu bunu merak ediyorum aslinda....

balord
13-12-2011, 18:25
aynen bende oyle aldim..