PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Smart Cover Tanıtım Videom

oguza97
08-11-2011, 16:10
http://www.youtube.com/watch?v=AJCr8aVimmM&feature=youtu.be

Umarım beğenirsiniz ilk videom olduğundan dilim bir iki yerde sürçmüş olabilir:D mazur görün...

CASUA
08-11-2011, 16:28
Teşşekürler paylaşımın için,bu arada alttaki örtünün çiçek işlemeleri çok güzel teşekkürler...

DeDeLi
08-11-2011, 16:32
Elinize sağlık.Video düzenlenmiştir bu şekilde daha rahat izleyebilirsiniz.İyi forumlar

oguza97
08-11-2011, 17:15
Teşşekürler paylaşımın için,bu arada alttaki örtünün çiçek işlemeleri çok güzel teşekkürler...
Teşekkürler annem seçti :D

ece_g
08-11-2011, 21:35
Bence çekime daha çok çalışmalısın :)

fantazi
08-11-2011, 22:10
abi yalnışın var uygun bi kılıf bulursan oluyo babam ipad 2 aldı amerikadan 1 hafta önce 32 dolara smart cover 18-19 dolarada arkasına crystal case almış.(herhangi bir uyumsuzluk yok)
birde bu kilit ekranındayken yukardan basılı tutup kapat ekranı geldikten sonra smart cover ı kapatıp açıyosun ve vazgeçe basınca parola girmene gerek kalmıyo gibi bir bug bulmuşlar falan ben onu denedim yinede sordu parola sende deneyip bi sonucu yazabilirmisin merak ettim de..emeğine sağlık iyi video olmuş.

oguza97
09-11-2011, 11:38
Bence çekime daha çok çalışmalısın :) haklısın yalnız farkettiysen bunun ilk videom olduğunu belirttim

oguza97
09-11-2011, 11:50
abi yalnışın var uygun bi kılıf bulursan oluyo babam ipad 2 aldı amerikadan 1 hafta önce 32 dolara smart cover 18-19 dolarada arkasına crystal case almış.(herhangi bir uyumsuzluk yok)
birde bu kilit ekranındayken yukardan basılı tutup kapat ekranı geldikten sonra smart cover ı kapatıp açıyosun ve vazgeçe basınca parola girmene gerek kalmıyo gibi bir bug bulmuşlar falan ben onu denedim yinede sordu parola sende deneyip bi sonucu yazabilirmisin merak ettim de..emeğine sağlık iyi video olmuş. evet bugu denedim ve oldu bunun da videosunu hazırlamayı düşünüyorum eğer senin için sorun olmazsa

ece_g
09-11-2011, 13:24
haklısın yalnız farkettiysen bunun ilk videom olduğunu belirttim

Tamam bende eksiğinizi söyledim zaten.
Profesyonel bir ortam yaratabilirsiniz. Kameranızı sabitleyerek daha güzel görüntüler elde edebilirsiniz. Konuşlarınızı sonra kaydedip ayrıca videoya ekleyebilirsiniz. Umarım çok daha iyilerini görürüz. Yeni tanıtımlar bekliyoruz sizden.

oguza97
09-11-2011, 13:27
Tamam bende eksiğinizi söyledim zaten.
Profesyonel bir ortam yaratabilirsiniz. Kameranızı sabitleyerek daha güzel görüntüler elde edebilirsiniz. Konuşlarınızı sonra kaydedip ayrıca videoya ekleyebilirsiniz. Umarım çok daha iyilerini görürüz. Yeni tanıtımlar bekliyoruz sizden.
teşekkür ederim yalnız özür dilerim sanki biraz agresif bi şekilde yazı yazmışım özür dilerim onun için kusura bakmayın yeni bi proje yaptım tripod kullanarak onu yayınlıycam birazdan teşekkürler.Başka önerileriniz var mı ? çünkü cidden kendimi geliştrimek istiyorum da

ece_g
09-11-2011, 19:32
teşekkür ederim yalnız özür dilerim sanki biraz agresif bi şekilde yazı yazmışım özür dilerim onun için kusura bakmayın yeni bi proje yaptım tripod kullanarak onu yayınlıycam birazdan teşekkürler.Başka önerileriniz var mı ? çünkü cidden kendimi geliştrimek istiyorum da

Tripod iyi bir fikir ;) bir fotoğraf makinesi kamerasıyla çekimler yapabilirsiniz. Ayrıca yakın çekimler yapıp farklı yerlere odaklayarak ilgili yerlere bilgisayar programlarıyla uygun yerlere koyabilirsiniz :) Zemininizi düz seçin mümkünse mat olsun parlama yapmasın. Ayrıca ışık kaynakları kullanabilirsiniz.
Eminim ortaya çok iyi sonuçlar çıkacaktır :)