PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : CD'deki filmi iPad'e atmak

Hypnosee
01-10-2011, 22:25
Herkeze merhaba bugün gidip herkezin şu adamlar yapmış usta dediği rio filmini aldım ayrıca yanında PC ve Mac uyumlu bilgisayarda oynayabilmek için kod ve Angry Birds Rio oyununda (Free veya Paralı fark etmiyor) 15 bölüm veriyor böyle görünce birde ben izleyeyim dedim şu filimi açıkcası sürekli orjinal film alan biri değilim [:D] 2-3 ayda bir 5 liralık filimlere bakarım o kadar neyse şimdi aldığım bu cd'yi bilgisayara taktım ama ben bunu iPad'e nasıl hangi programla yada program olmadan nasıl atabilirim

ChuckBartowsKi
01-10-2011, 22:55
Hocam bildiğim kadarıyla orjinal cdlerdeki atılmaz. Ama orjinal değilse uzantısı iPad için uygunsa bilgisayarınıza atın ordan iPad'inize

Hypnosee
01-10-2011, 23:22
40 yılın başında orjinal cd aldım birazda yönetmenler kazansın ekonomi canlasın dedim pişman oldum bi şekilde kopyalanır ama uğraşmaya değmez yinede teşekkürler

ChuckBartowsKi
02-10-2011, 09:45
40 yılın başında orjinal cd aldım birazda yönetmenler kazansın ekonomi canlasın dedim pişman oldum bi şekilde kopyalanır ama uğraşmaya değmez yinede teşekkürler

Rica ederim, Fakat orjinal CD Taraftarıyım ben. Zaten en pahalı film 30 TL . Ki bence 30 TL yi bir çok saçma sapan şeye harcıyoruz. Emeklerini harcamaya gerek yok. Ben hep orjinal alır birde torrentten telefonuma uygun olanını indiririm. Böyle daha güzel :)

DeMo
02-10-2011, 20:54
DVD Video Soft isimli ücretsiz programla bir çok şeyi yapabiliyorsunuz. Yanlış hatırlamıyorsam sizin içinize yarayacak modülü "Free DVD Video Converter" Tanıtımına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.ikaynak.com/forum/122-isletim-sistemleri-hakkinda-sohbet/27547-dvd-video-soft-ucretsiz-converter-donusturucu-inceleme-ve-indirme-linkleri.html

Coldplayy
10-10-2011, 16:01
Bence Avplayer var ise direkt olarak atabilirsiniz. Avplayer bütün formatları rahatlıkla açar mkv. formatlarında kasılmalar olduğu için pek tavsiye etmiyorum. İyi olmuyor.