PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nike+iPod iPad'de çalışırmı?

Hypnosee
26-08-2011, 11:09
Arkadaşlar Nike+iPod Sport Kitini iPad'de çalıştırabilirmiyim kiti 2 sene önce nike mağazasından almıştım üstünde Compatible with iPhone 3G[S] iPod Touch (2nd generation) and all iPod nano models yazıyor iPad için beklemiyordum zaten sadece can sıkıntısına denicem cihazım jailbreakli Cydia'da bunu çalıştıracak bildiğiniz bir uygulama varsa mükemmel olur [:)]

DeDeLi
26-08-2011, 12:22
Arkadaşlar Nike+iPod Sport Kitini iPad'de çalıştırabilirmiyim kiti 2 sene önce nike mağazasından almıştım üstünde Compatible with iPhone 3G[S] iPod Touch (2nd generation) and all iPod nano models yazıyor iPad için beklemiyordum zaten sadece can sıkıntısına denicem cihazım jailbreakli Cydia'da bunu çalıştıracak bildiğiniz bir uygulama varsa mükemmel olur [:)]
Nike+ GPS for iPhone, iPod touch and iPad on the iTunes App Store (http://itunes.apple.com/tr/app/nike-gps/id387771637?mt=8) bu linkte iPad için uyumlu olduğu yazıyor eğer ipad ile beraber koşmak rahat olacaksa kullanabilirsiniz tabi

Hypnosee
26-08-2011, 12:43
iPhone'nin kutusunu ararken elime Nike+iPod kutusu elime geçti merak ettim bi an çalışırmı diye ondan sordum yoksa iPad ile koşacak değilim :D