PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : YourTube 3: YourTube'nin son versiyonu...

DeMo
17-08-2011, 23:12
YourTube 3

Cydia Kaynağı: repo.insanelyi.com veya cydia.xsellize.com

Eski sürümlerini kullanmadığım için arada ne gibi bir fark var bilemiyorum. Fakat anladığım kadarıyla en önemli değişiklik uygulama iOS 4+ ile tam olarak uyumlu hale getirilmiş. İndirdiğiniz videoları izleyebiliyorsunuz. Videoyu daha kaliteli kaydetmek için bir seçenek daha konulmuş. Birde videounun içinden ses dosyasını alarak iPod bölümüne kaydediyor. Eğer yanlış anlamadıysam tabi:)

Uygulamanın asıl kaynağı ModMyi'dir ve fiyatı 4,99 $'dır.

Verdiğim kaynaklardan kırılmış bir şekilde indiriyoruz. Kimbilir belki bu yüzden ne videoyu ne de ses dosyasını iPod bölümüne ekleyemiyoruz. Fakat videoyu her zaman youtube'da kayıtlı olarak görüyoruz ve istediğimiz zaman izleyebiliyoruz.

Sanırım aşağıdaki video ve ekran görüntüleri daha açıklayıcı olacaktır.

http://img593.imageshack.us/img593/7231/resimwm.pnghttp://a1108.hizliresim.com/11/8/17/19127.png

http://a1108.hizliresim.com/11/8/17/18827.pnghttp://b1108.hizliresim.com/11/8/17/18884.png

http://b1108.hizliresim.com/11/8/17/18893.pnghttp://a1108.hizliresim.com/11/8/17/18904.png

http://www.youtube.com/watch?v=ICT9KGskImo&feature=player_embedded

turkcepsp
17-08-2011, 23:58
Sanırım ipad'de bu olmuyor. Yükledim ama indirme seçeneği diye birsey yok.

DeMo
18-08-2011, 00:06
Maalesef iPad'de deneme şansım yok. iPad sahibi başka arkadaşlarda denerse en azından tam olarak destekleyip desteklemediğini anlayabiliriz.

Bu arada indirmek istediğiniz videonun yanındaki ok şaretine bastığında yukarıda ilk resimdeki "Download" seçeneği gelmiyor mu ?

DeDeLi
18-08-2011, 00:08
Ben i4 iOS 4.3.3. e eklentiyi kurdum indirme islemini yapiyor ama iPod a atmiyor acaba atladigim bir sey mi var?Add to iPod library dememe ragmen atmiyor.insanely kaynagindan kurdum eklentiyi

Bu mesaj da benim Tapatalk'tan ~iPhone 4~

DeMo
18-08-2011, 00:28
Konu icinde tam olarak ben de ondan bahsetmiştim;)

Uygulama kırık olduğu için çalışmıyor olabilir.

DeDeLi
18-08-2011, 00:33
Konu icinde tam olarak ben de ondan bahsetmiştim;)

Uygulama kırık olduğu için çalışmıyor olabilir.

O halde neymis abi sonuna kadar okumak gereklimis :) Affedersin abi suc bende

Bu mesaj da benim Tapatalk'tan ~iPhone 4~

DeMo
18-08-2011, 01:18
Estagfurullah kardesim ne sucu;)

Yanılıyor olabilirim ama sanırım 5 $'lik bir programda böyle bir sorun olmasa gerek.

emquazarre
18-08-2011, 15:37
download videoyu tıkladıgımda mail atma sayfası acılıyor bende ? mail bilgilerini silincede mail yapılandırması acıyor dwnload edemiyorum ?

DeMo
18-08-2011, 15:48
Mail gönderme sayfasının açılması için "Download Video"'nun üzerinde sağ tarafta bulunan Videoyu paylaş butonuna basmanız gerekiyor. Tam olarak Download Video'ya bastığınızdan emin olun. xsellize kaynağından yüklediyseniz kaldırıp insanelyi kaynağından yükleyin.

emquazarre
18-08-2011, 23:58
yok download videoyu tıklıyom :) her ikisindende yükledim ama degişen yok download videoyu tıklıyom ordan görüntü kalitesini seciyom secmemle birlikte mail secenekleri cıkıyor cihaz 3gs 4.3.3 sürüm [gl=47.gif]

emrahegrek
19-08-2011, 09:15
calismiyor maalesef indiriyor ama ne izlenebiliyor ne de ipodlibrary e aktariliyor surum 4.3.3

DeMo
19-08-2011, 10:13
Arkadaşlar sizi anlıyorum ama bende bir problem yok.

Cihazım 3Gs sürüm 4.3.3.

Videoyu indirirken de izlerken de bir problem yaşamıyorum. İndirdiğim videoları tekrar 4.resimdeki "Download" bölümüne gelerek tekrar tekrar izleyebiliyorum.

Tek problem videoyu iPod Library'ye atmıyor. Onun sebebi de sanırım programın krık olması.

Şimdi size cihazı restore edin diyeceğim sırf youtube'dan video indirmek için cihaz restore edilir mi bilmiyorum :) takdir sizin.

rock43v3r
19-08-2011, 13:38
arkadaşlar sinful reposundan indirilebilen yourtube ios 4 uyumlu ve çalışıyor. Videolara atabiliyorsunuz videoyu fakat benim sorum farklı, youtube içinde açılan downloads kısmında indirdiğim videoyu nasıl silebilirim silme linki veya edit vs gibi bir link yok. sonuç olarak videolara attığım video her 2 yerde birden bulunup fazlalık teşkil etmesin? varmıdır çözümü bilen?

DeDeLi
19-08-2011, 14:43
arkadaşlar sinful reposundan indirilebilen yourtube ios 4 uyumlu ve çalışıyor. Videolara atabiliyorsunuz videoyu fakat benim sorum farklı, youtube içinde açılan downloads kısmında indirdiğim videoyu nasıl silebilirim silme linki veya edit vs gibi bir link yok. sonuç olarak videolara attığım video her 2 yerde birden bulunup fazlalık teşkil etmesin? varmıdır çözümü bilen?

Sinful reposundan indirdiğiniz yourtube 3 te videoları ipod kısmına atabiliyorsunuz değil mi o konuda sıkıntı yok sanırım?
Youtube'a gidin download kısmında indirdiğiniz videoların üstüne basılı tutup sola kaydırın.Delete butonu açılacaktır.Oradan silebilirsiniz

EDIT : www.sinfuliphonerepo.com kaynağında YourTube 3 mevcut değil acaba yanılıyor olabilir misiniz? Başka kaynak olmasın?

Ilker Tuna
02-09-2011, 02:36
xsellizede kurdum programı normal olarak ipoda atmıyor ama izleyemiyrmda 3gs 4.1

GKTG
02-09-2011, 11:22
xsellizede kurdum programı normal olarak ipoda atmıyor ama izleyemiyrmda 3gs 4.1

YourTube 2 yi kullandınız mı? 3 uyumlu olmayabilir 4.1 ile

Ilker Tuna
02-09-2011, 13:33
YourTube 2 yi kullandınız mı? 3 uyumlu olmayabilir 4.1 ile
3ü sildim 2yi yükledim yine aynı sonuç malasef

manush
13-09-2011, 19:14
merhaba arkadaslar
bende 3gs ve 4.2.1 surum kullaniyorum ve yourtube2 yi indirmis ve guzelde calisiyordu sinfull reposundan. gecen hafta cydia da guncelleme cikinca yaptim ondan sonra birdaha ipoda aktarma yapmadi, sildim yourtube3 yukledim keza oda ayni sekilde. ben soyle bir cozum buldum kendimce ve eniminde sizin isinizi de gorur. oncelikle ben cihazi 6 ay kadar once almistim ve o zaman yuklemistim bu eklentiyi dolayisiyla repolardan baktigimda benim yukledigimde yourtube2 versiyon 2.2.1 mis simdi 3.0 felan. ama repolarda bu versiyon 2.2.1 i bulamadim. biraz google yapinca bu kaynakta co.cocoanuts.yourtube2_2.1.1-1_iphoneos-arm.deb (http://www.mediafire.com/?k12o6q3dfddt56m) deb halinde buldum ve ifile ile yukledim simdi eskisi gibi calisiyor sorunsuz ve ipoda atiyor videolari, varsin mp3 e cevirmesin. ama bunu yuklemeden once eskisini iphonedan kaldirin.

GKTG
13-09-2011, 19:16
Burada belirtilen kaynaklardan birinden kurduysanız (tam bilinmiyor) sebep kırılmış olmasındandır. Bende Yourtube 3 ü yüklemiştim bu ipod kütüphanesine eklemeyi olmamıştı. Sonra YourTube 2 yi kurdum

DeviLJoN
13-09-2011, 19:57
bende yourtube 3 yüklü ama bende aynı sorunu yaşıyorum. Müzikleri iPod atmıyor. Ayrıca sinful kaynağında yourtube 3 yoktur. Yardım ederseniz sevinirim.

GKTG
13-09-2011, 20:13
bende yourtube 3 yüklü ama bende aynı sorunu yaşıyorum. Müzikleri iPod atmıyor. Ayrıca sinful kaynağında yourtube 3 yoktur. Yardım ederseniz sevinirim.

Bu sorun herkeste var. Uygulamanın tanıtıldığı ilk mesajdaki uyarıya bakabilirsiniz.

Verdiğim kaynaklardan kırılmış bir şekilde indiriyoruz. Kimbilir belki bu yüzden ne videoyu ne de ses dosyasını iPod bölümüne ekleyemiyoruz. Fakat videoyu her zaman youtube'da kayıtlı olarak görüyoruz ve istediğimiz zaman izleyebiliyoruz.

manush
13-09-2011, 21:17
sonucta illa son surumu kurmak zorunda degilsiniz arkadaslar, bir onceki sayfada belirttigim gibi o dasyayi yukleyin kurtulun, yourtube3 unde extra bir ozelligi yok sonucta cok fazla

DeviLJoN
17-09-2011, 15:26
Bu sorun herkeste var. Uygulamanın tanıtıldığı ilk mesajdaki uyarıya bakabilirsiniz.

uyarı gördüm, zaten yüklemeden önce de biliyordum. Demek istediğim bir çözüm yolu var mıdır ? yoksa böyle mi kullancağız.

GKTG
17-09-2011, 15:27
Malesef bir çözüm yolu yok.

CHAOS
18-09-2011, 09:58
Ben sorunsuz yuluyorum videolari ama download bolumunde acmiyor yukleniyor yaziyor ole bekliyor.

---
I am here: http://maps.google.com/maps?ll=36.898821,30.690334
iPhone 4 ile Tapatalk'tan gönderilmiştir.

KIYASULUS
29-10-2011, 22:33
selam arkadaslar ben 5,0 kulanıyorum nasıl yuklerım ne kadar denedısem hata verıyorum sımdıden sagol

GKTG
29-10-2011, 22:35
selam arkadaslar ben 5,0 kulanıyorum nasıl yuklerım ne kadar denedısem hata verıyorum sımdıden sagol

Uyumlu değildir. Hata verebilir.

OlguErhan
08-11-2011, 08:38
Bendede acayip uyuz bir sorun var ipad2 4.3.3 kullaniyorum yourtube 1-2-3 hicbiri calismiyor sadece calisan yourtube hd versiyonu ipod lab. atmiyor onu gectimde cihazi acip kapadigim zaman indirdigim tum videolari silmis oluyor sinir etti belki programi 5 kere sil bas bastan yukledim acaba bu yourtubenin alternatifi bir program varmi saygilar yada bu uyuz soruna cozum?

hehamen
08-11-2011, 12:59
Mxtube yourtube gibi direk Youtube uygulamasından kaydetmez yada videolarınız arasına atmaz kendi uygulama icinden kaydeder ve kendi üzerinden izletir. Yourtube HD iPad versiyonudur yourtube normaller iPad üzerinde çalışmaz. 4.3.3 de iPad üzerinde çalışmaması bazı yourtube HD versiyonları değiştirilip xsellize gibi sitelere konulduğu için hepsi çalışmıyor iPad 2 yourtube HD kullanıyorum videolarıma da kaydediyor gayet güzel çalışıyor. Bu noktada yourtubenin versiyonlarını bulup teker teker denemek en mantiklisi.

OlguErhan
08-11-2011, 16:04
Mxtube yourtube gibi direk Youtube uygulamasından kaydetmez yada videolarınız arasına atmaz kendi uygulama icinden kaydeder ve kendi üzerinden izletir. Yourtube HD iPad versiyonudur yourtube normaller iPad üzerinde çalışmaz. 4.3.3 de iPad üzerinde çalışmaması bazı yourtube HD versiyonları değiştirilip xsellize gibi sitelere konulduğu için hepsi çalışmıyor iPad 2 yourtube HD kullanıyorum videolarıma da kaydediyor gayet güzel çalışıyor. Bu noktada yourtubenin versiyonlarını bulup teker teker denemek en mantiklisi.

İlginiz için teşekkür ederim acaba sizdeki hangi versiyon hangi kaynaktan indirilmiş gözüküyor yada ipası mevcutsa bana yollama şansınız olurmu saygılar.

hehamen
08-11-2011, 17:38
Suan memleketteyim doner dönmez haberdar ederim ins :)

OlguErhan
08-11-2011, 22:28
Mxtube gerçekten başarılıymış teşekkür ederim yeniden :) kazasız belasız dönün.

hehamen
09-11-2011, 00:02
Âmin ins :))