PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firefox 5 ve Sitemizdeki Bazı Sorunlar

[JW]
29-06-2011, 05:20
Arkadaşlar anladığımız kadarıyla şu an için Firefox 5 tarayıcı kullanıldığında, sitemizde bulunan linklerle ilgili bazı sorunlar yaşanabiliyor. Mesela konuların sayfasında geçiş sorunları gibi...

Bu sorunları yaşamamak için, şimdilik Firefox 5 harici diğer tarayıcıları kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Bilginize...

xLasdx
29-06-2011, 12:42
Firefox 5 ne ara çıktı [gl=22.gif]

DeMo
29-06-2011, 13:29
Sanırım 10 gün oldu. Güncellediğime bin pişman oldum :)

Internet Explorer beni çok yoruyor. Eksiklerine rağmen yine Google Chrome kullanacağım galiba.

by_hope
29-06-2011, 13:46
Sanýrým 10 gün oldu. Güncellediðime bin piþman oldum :)

Internet Explorer beni çok yoruyor. Eksiklerine raðmen yine Google Chrome kullanacaðým galiba.

Bende google chrome kullandığım zaman forumda sorun yaşıyorum mecburen ie kullanıyorum

GKTG
29-06-2011, 13:50
Bende google chrome kullandığım zaman forumda sorun yaşıyorum mecburen ie kullanıyorum

Bende Chrome kullanıyorum 1 kez böyle bir şey oldu. Daha da olmadı.

DeMo
29-06-2011, 13:56
Forumda yaşadığım google chrome'dan kaynaklanan tek sorun üst tarafta bulunan google reklamlarının yan yana değil de alt alta çıkması :D
Geçmişi, çerezleri temizledim hatta programı komple sildim yükledim aynı. Aynen resimde göründüğü gibi.

http://img121.imageshack.us/img121/7610/adszoo.jpg

Bunun dışında işim gereği kullandığın kamuya ait bazı sitelerde de problem yaşadığım için Firefox'a geçtim. Son 1 haftadır onunla ilgili de problemler yaşayınca tekrar chrome'a döndüm. Serbest piyasa ekonomisi, ihtiyaçlarıma göre ondan ona geçiş yapıyorum :D

GKTG
29-06-2011, 14:01
Forumda yaşadığım google chrome'dan kaynaklanan tek sorun üst tarafta bulunan google reklamlarının yan yana değil de alt alta çıkması :D
Geçmişi, çerezleri temizledim hatta programı komple sildim yükledim aynı. Aynen resimde göründüğü gibi.

http://img121.imageshack.us/img121/7610/adszoo.jpg

Bunun dışında işim gereği kullandığın kamuya ait bazı sitelerde de problem yaşadığım için Firefox'a geçtim. Son 1 haftadır onunla ilgili de problemler yaşayınca tekrar chrome'a döndüm. Serbest piyasa ekonomisi, ihtiyaçlarıma göre ondan ona geçiş yapıyorum :D

Abi chrome eklentisi olan AdBlocker ı yükle o tür reklamlar çıkmıyor ve sayfayı daha hızlı açıyor. Ben kullanıyorum ve çok memnunum.

diyalog
29-06-2011, 14:06
Google Chrome kullanıyorum bende reklamların ie'deki gibi yanyana değilde altalta olması dışında hiçbir sorun yaşamadım şuana kadar. diğer sitelerdede şuana kadar hiçbir sorun yaşamadığım gibi ie'ye nazaran kolaylıklarını bile gördüm.

DeMo
29-06-2011, 14:11
Bu güzelmiş Göktuğ eyvallah. Bu reklam engelleme olayını cihazdaki safaride yapmama rağmen nedense bilgisayardaki tarayıcılarda yapmak aklıma gelmemiş.

Yalnız bu seferde reklamların olduğu bölüm bomboş kaldı :) Sayfayı yeniliyorum bazen o bölümü tamamen kaldırırken bazende çok büyük bir alanı boş olarak gösteriyor. Sende de böyle mi ?

GKTG
29-06-2011, 14:13
Bu güzelmiş Göktuğ eyvallah. Bu reklam engelleme olayını cihazdaki safaride yapmama rağmen nedense bilgisayardaki tarayıcılarda yapmak aklıma gelmemiş.

Yalnız bu seferde reklamların olduğu bölüm bomboş kaldı :) Sayfayı yeniliyorum bazen o bölümü tamamen kaldırırken bazende çok büyük bir alanı boş olarak gösteriyor. Sende de böyle mi ?

Arada sırada oluyor. Ama genellikle o reklamlar kalkıyor sayfa yukarı taşınıp boşluk dolduruluyor.

by_hope
29-06-2011, 14:20
Bende bazen hata veriyor sayfa bulunamadı diye. Onun dışında resim yüklemek için kullandığım toolbar yok googleda

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk