PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Smart Sync (Facebook daki arkadaşlarınızın resimlerini eşleştirme )

StrtMll
27-06-2011, 12:50
Smart Sync;
http://i54.tinypic.com/hrnehw.png

Arkadaşlar bu program çoğunuzun bildiği gibi Facebookdaki arkadaşlarınızın resim ve doğum günlerini senkronize eden bir program.1.99 Dolarlık bu programı kullanmaktayım.

AppStore Linki:SmartSync (Sync with Facebook) for iPhone, iPod touch and iPad on the iTunes App Store (http://itunes.apple.com/tr/app/smartsync-sync-with-facebook/id340787494?mt=8)
http://i56.tinypic.com/2gtdzs0.png http://i54.tinypic.com/34yphm0.png

GKTG
27-06-2011, 12:55
Merhabalar.

Program vs. inceleme yaparken İnceleme Ekleme Sistemi'ni kullanmanızı öneririm. Ayrıca forumumuzda artık ücretli uygulamaların crackli versiyonlarını paylaşmıyoruz. Hotfile linkini sildim.

StrtMll
27-06-2011, 12:59
Merhabalar.

Program vs. inceleme yaparken İnceleme Ekleme Sistemi'ni kullanmanızı öneririm. Ayrıca forumumuzda artık ücretli uygulamaların crackli versiyonlarını paylaşmıyoruz. Hotfile linkini sidim.
Peki teşekkürler kusura bakmayın.

thepathty
27-06-2011, 13:00
bu uygulamanın işlevini orjinal Facebook for iPhone yerine getirebiliyor. Alternatif olarak onu kullanabilirsiniz. Paylaşım için teşekkürler

polatalemdar
24-07-2011, 05:58
facebook for iphone aynı şeyi yapabiliyormu? ben bulamadım öyle bir fonksiyonunu

Mavi Korsan
29-07-2011, 12:32
tşkler sağol

dbmaster
29-07-2011, 13:33
guzel uygulama bende sımdı yukledım ve bıre bır %90 kısıyı buldu rehberdekı,bulamadıklarınıda ben eşledım olay bitti :)

Teşekkürler.

erensenyaprak
01-02-2012, 11:59
facebook listemdeki arkadaşlarımın doğum günü tarihlerini alamıyor program... doğum günü kısımları hep boş... sorun ne olabilir...

SalihBxl
01-02-2012, 12:16
facebook listemdeki arkadaşlarımın doğum günü tarihlerini alamıyor program... doğum günü kısımları hep boş... sorun ne olabilir...

SmartSync/Eslestirme Ayarlari sekmesinde Ustune yaz, Dogum gunu, Sirket/Meslek vs vs diye asagiya dogru devam eder. Orada DogumGunu sekmesini acin ve onun ustunde Ustune Yaz seklesinide isaretleyin. Sonra tekrar Facebook ile Eslestir dediginizde dogumgunlerini eklemeli.

erensenyaprak
01-02-2012, 12:22
SmartSync/Eslestirme Ayarlari sekmesinde Ustune yaz, Dogum gunu, Sirket/Meslek vs vs diye asagiya dogru devam eder. Orada DogumGunu sekmesini acin ve onun ustunde Ustune Yaz seklesinide isaretleyin. Sonra tekrar Facebook ile Eslestir dediginizde dogumgunlerini eklemeli.

dediğiniz gibi yaptım... zaten söylediğiniz yerdeki herşey açık durumda ama sadece resimleri alıyor doğum günlerini almıyor. Doğum günleri kısmını açtığım zaman da "doğum günü yok " diyor...

SalihBxl
01-02-2012, 12:29
dediğiniz gibi yaptım... zaten söylediğiniz yerdeki herşey açık durumda ama sadece resimleri alıyor doğum günlerini almıyor. Doğum günleri kısmını açtığım zaman da "doğum günü yok " diyor...

Ayni sekilde kullaniyorum butun dogum gunu hatirlatmalarini yapiyor. Biraz daha arastiriyim haber veririm.

erensenyaprak
01-02-2012, 12:34
Ayni sekilde kullaniyorum butun dogum gunu hatirlatmalarini yapiyor. Biraz daha arastiriyim haber veririm.

çözüm bulabilirsek çok makbule geçer teşekkür ederim...

SalihBxl
01-02-2012, 12:38
çözüm bulabilirsek çok makbule geçer teşekkür ederim...

Ayarlar/Bildirimler sekmenizde SmartSync icin Isaretler/Sesler/Basliklar seklinde acik olduguna emin misiniz?

erensenyaprak
01-02-2012, 12:40
Ayarlar/Bildirimler sekmenizde SmartSync icin Isaretler/Sesler/Basliklar seklinde acik olduguna emin misiniz?

ewt o nu bende buldum ama kontrol ettim açık durumdalar... zaten hiçbir doğum günü tarihini almadığı için uyarı kısmında sorun olup olmadığını göremiyoruz... herseferinde yeni eklenen kişileride buluyor ama sadece resimlerini senkronize ediyor...

SalihBxl
01-02-2012, 12:45
Size anlattigim sekilde ben sorunsuz kullaniyorum.

erensenyaprak
01-02-2012, 13:18
Size anlattigim sekilde ben sorunsuz kullaniyorum.

neyse en azından resimleri aldık... ama hala doğum günlerini senkronize etmiyor...