PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cydia ringtones Pirates Of The Caribbean arıyorum

MeTaL
14-06-2011, 17:42
arkadaşlar Pirates Of The Caribbean müziğini iphone de kullanmak istiyorum da ben atarattım fakat bulamadım belki sişzin fikriniz vardır yada benimn eklemedigim bu nedenlşe görmedigi bişi vardır yardım ederseniz sevinirim herkese teşekkürler

ByWanT
14-06-2011, 17:45
cydia kaynagini bulmam ama audiko.net den aratip bulmak, yada elindeki muzigi oraya upload edip istedigin kismi kesim iphone un destekledigi sekilde indirmek cok basit. Geriye sadece itunes ile cihaza atmak kaliyor.

He`s a pirate parcasinin iphone icin olan linki:
My Ringtones - Audiko (http://audiko.net/my?add&ring=5084507&type=iphone)

MeTaL
14-06-2011, 17:52
Sorun Cydia dan arama sebebim netden iphone (3G) ye direk indirmem lazım pc kullanımında ben her türlü bulurum ve telefona aktarırım ama imkanlar ve şuan ki zamanım ne yazık ki el vermiyor Yine de Teşekkür ederim Fikirlere Açığım..

GKTG
14-06-2011, 18:18
ZodTTD de Pirates Of The Caribbean adında bir şey var ama ringtones mi bilemiyorum.

KARASUK
16-06-2011, 02:03
Telefondan Safari aç ve aşağıdaki url yi gir. ByWant' ın linkini verdiği sitenin iPhone sürümü olması gerekiyor bu site
Cydia URL
cydia://package/com.i4iphones.unlimtones (cydia://package/com.i4iphones.unlimtones)

Yada Cydia' dan "Unlimtones" diye arattırarak da uygulamaya ulaşabilirsin.