PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Telefon Ses Kaydı

umurcan55
04-06-2011, 12:22
merhaba; öncelikle yanlış yerde açtıysam kusura bakmayın nereye açıcağımı tam bilemedim

telefonda konusurken her iki tarafinda sesini kaydeden bir uygulama varmidir bildiginiz.

tesekkurler...

mbnymn
04-06-2011, 13:45
Ben de çok araştırmıştım. Bildiğim bedava bir şey yok. Paralı da yoktu sanırım donanımsal engel söz konusuydu. Tam bilen biri aydınlatırsa ben de mutlu olurum.

boraokur44
02-08-2011, 06:19
"iPHONE ile telefonla konuşurken ses kaydı yapmanın birden çok yolu var.
Tahmin edebileceginiz gibi bir uygulama sayesinde gerçeklesmektedir.
Birden çok uygulama mevcuttur:

The iPhone Recorder

Retronyms şirketinin uygulaması olup en gozde ses kaydı uygulamalarından biridir.
Cünkü yaptıgınız ses kaydını telefonda saklamanızın yani sıra e-mail'inize de gonderip her iki şekilde de sonradan dinleyebilmenizdir

Acrobits Softphone

Alternatif bir arama kaydetme uygulamasıdır.

iSpoofCard

Bir başka alternatif arama kaydetme uygulamasıdır.

ve
Google Voice

Web arayüzlü bir uygulamadır ve uygulama indirmeye gerek olmayan, ücretsiz acabileceginiz hesap sayesinde kullanabileceginiz, kısaca ücretsiz bir uygulamadır. "

ALINTIDIR.

GKTG
02-08-2011, 11:49
Konu uygun bölüme taşınmıştır. Lütfen konu açarken uygun bölümde olmasına dikkat edip özen gösteriniz.

leadertay
24-12-2012, 22:00
Bu konuda yardım istiyorum hangisi ile nasıl yapılıyor yada yeni çıkan bildiğiniz başka bir program var mı arkadaşlar

kimyager
25-01-2013, 02:26
Arkadaslar bende oyle bı program arıyorum bı ara Youtube Cydia dan indirilen tweak yardımıyla yapıldığını izlemiştim ama şimdi bulamıyorum