PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : mac işletim sistemi x64

iToso
29-05-2011, 21:13
Windovs 7 yüklü olan bir Toshiba laptopum var; fakat şu günlerde yan olarak mac işletim sistemi düşünüyorum. düşündüğüm şekilde kullananlar vardır diye umuyorum, [:)]
sorun şu ki şimdiye kadar herhangi biyerde download edebileceğim site bulamadım. bu şekilde kullandığınız mac işletim sistemi varsa yardımcı olursanız sevinirim [:)]

massari
30-05-2011, 02:10
arkadasim ben mac kullaniyorum direk yani macbook ama bi ara bu konuyu incelemistim ve bi torrent sitesi buldum ve bu ( Download Mac OS X Snow Leopard 10.6.0 Patched for PC Torrent - KickassTorrents (http://www.kat.ph/mac-os-x-snow-leopard-10-6-0-patched-for-pc-t3282351.html) ) linktekini indirip kurabilirsin..Nasil kuracagini bir arastir netten bide hatirladigim kadari ile pcnin anakarti sse2 ve sse3 destekli olmasi gerekiyor kurulum olabilmesi icin.. eger kurarsan banada bildir cunku eski bir pc var on a kurmaya ugrasayim bende bari o zaman :D :)

lodge_314
30-05-2011, 09:39
MacOS x Leopard 10.5.7 için "iAtkos v7"
MacOS x Snow Leopard 10.6.3 için "iAtkos S3 v2" kurulumu şeklinde araştırma yaparsan cihazına uygun olanı bulup yükleyebilirsin. uphuck.ggrn.de forum sitesi bu işin kaynağı. Windows gibi tak ileri ileri kur şeklinde kurulum yapılmıyor, biraz geniş çaplı araştırma yapman gerekebilir bilgin olsun :) kolay gelsin...

iToso
30-05-2011, 13:59
nasıl yükleyeceğim konusunda sorun yaşıycağımı sanmıyorum (ufak noktalar dışında) benim için önemli olan download edebileceğim kaynaktı [:)]

bir sorum daha olucaktı, benim bilgisayarım x64bit herhangi bir sistemi indirip kurmaya çalışsam problem çıkar mı yoksa x64 bit olarak mı aramalıyım? yada 64bit olarak varmıdır?

massari
31-05-2011, 04:38
bildigim kadariyla hepsi 64 bit leopardlarin ama tam emin degilim arkadasim... sorun olacagini sanmiyorum...

iToso
31-05-2011, 19:49
uphuck.ggrn.de sitesinden faydalanarak iatkos v3 torrent halinde indirdim, rar dosyasında sorun çıkmadı, bu haftasonu sistemime kurmayı deniycem başka bi gelişme olursa haberdar ederim [:)]